Skocz do zawartości
Sebastian Szczęsny

Macie to samo? ;)

Rekomendowane odpowiedzi

hehehe :) Pewnie niewielu się przyzna, ale każdy trochę tak ma. A tak właściwie, to wszystko jest dla ludzi, jak się mądrze korzysta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o kurde :D ale faza by była gdyby ktos takie przemówienie walnał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no bez tego studia by byly duzo ciezsze ;) teraz to juz w ogole z internetem w telefonie to kolokwia i egzaminy bez google to ciezka sprawa ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem jest dopiero przy pracy licencjackiej. Mój promotor krzywo patrzył, gdy jako źródło danej wypowiedzi podawałem adres strony internetowej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

często jest tak, że innych źródeł niż internetowe po prostu nie ma lub jest ich bardzo mało, a praca jest np. badawcza i odkrywcza. Nie zawsze ma to przełożenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ha, ha podoba mi się. To teraz najlepsi przyjaciele każdego studenta i nie tylko:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Internet bardzo pomaga. Nie trzeba siedzieć w bibliotece i szukać skoro to samo można zrobić w domu w wygodnym fotelu. Przyznajcie się kto jeszcze na studiach nie wypożyczył żadnej książki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Google? Wikipedia? A co to jest? hehe

A tak poważnie to bez tych dwóch stron pewnie już nikt nie wyobraża sobie życia, nie tylko studenci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze na studia nie dotarłam, ale licealną karierę zawdzięczam wyżej wymieniony :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda tylko, że nikt nie bierze pod uwagę, że na wikipedii jest dużo błędów. Ludzie, którzy w ogólnie nie korzystają z książek, mągą do swoich prac bezmyślnie przepisywać nieprawdziwe informacje.
Na moim kierunku już na początku uczulono nas, żeby nie korzystać z wikipedii z powodu jej błędów. Jednak im bardziej zagłębiałam sie w studiowanie, tym bardziej okazywałao się, że google i wikipedia maja niewielkie pojęcie o tym, czego potrzebuję.

W liceum moja koleżanka dzięki cioci wiki nauczyła się matmy i zdała maturę ;)  Ja uważam, że na studiach warto chociaż raz w semestrze zajrzeć do biblioteki. A jeśli ktoś daje sobie radę tylko z pomocą internetu, to.... zazdroszczę takiej osobie łatwych studiów :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bibliotekę warto odwiedzić, choćby po to, żeby wiedzieć, gdzie pod koniec nauki zgłosić się z obiegówką :P

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no i przez google i wiki chcą nam zamykać biblioteki;p zazwyczaj do biblio chodzi sie tylko dwa razy w życiu studenta;p przed licencjatem i przed magisterką;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bo internet zawsze pod reka, a do biblioteki trzeba wyjśc, pojechać, poszukać interesujcych materiałów, kserować, przepisywac... Kto ma na to czas i kasę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale czasem jak sie pojdzie do biblio to nawet fajnie. Czasem odwiedzam i mozna sie naprawde dowiedziec duzo wiecej niz z internetu. Jak się zasiedzę to można spędzić kilka godzin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi