Skocz do zawartości
ludwik88

noclegi wynajem apartament warszawa - gdzie? za ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie najlepiej wynająć coś niedrogo w stolicy na 5-6 dni ? Nie chodzi o jakieś extra warunki. Takie jak na zdjęciu byłyby super:) Polecicie gdzie szukać?

DSC_0940.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kieruj się dzielnica, a raczej połączeniami komunikacyjnymi. Chyba, że jesteś w stanie poświęcać nawet ponad godzinę na dojazdy. Wtedy możesz znaleźć naprawdę coś taniego na peryferiach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A najtaniej jest poza miastem - tylko tutaj musisz się liczyć z koniecznością dojazdów. Przy czym jak dla mnie się opłaca, bo już przy zakupie różnice w stawkach bywają na prawdę ogromne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez stalkermarker
      Witam, czy jest ktoś może obeznany w temacie wynajmu mieszkań ( ceny akademików i innych domów studenckich też) w Krakowie i w Rzeszowie? Chodzi mi o to że spotkałem się z opinią że życie w Krakowie kosztuje więcej niż w Rzeszowie. Jestem tegorocznym maturzystą i interesują mnie studia na politechnice, ale nie wiem w którym mieście. Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
    • Przez Łukasz
      Kilka uwag dla osób, które szukają mieszkania studenckiego

http://www.studia.net/wydarzenia/225-zycie-studenckie/5148-wynajecie-mieszkania-czyli-jak-szukac-by-znalezc
    • Przez Łukasz
      Obejrzyjcie filmik, a w nim najważniejsze informacje dotyczące wynajmu mieszkania studenckiego:

• Przez mareczek01
      Powiedzcie w jaki sposób najlepiej znaleźć mieszkanie w Krakowie? Rozważam studia właśnie w tym mieście ale nie wiem jak wygląda sytuacja z mieszkaniami
    • Przez Iwona
      Jestem zwolenniczką wynajęcia mieszkania studenckiego. Najczęściej zbiera się zgrana paczka i po znalezieniu fajnego lokum zaczyna się wspólne życie (prawie jak w rodzinie). Nie polecam takiego układu notorycznym bałaganiarzom, brudasom i regularnym imprezowiczom.
      Ceny w Poznaniu za takie mieszkanie, oczywiście w zależności od wyposażenia, odległości od uczelni, wahają się od 1500 do 2000 za 2 pokoje. Z tego wynika, że przy 4 osobach koszty to od ok. 400 do 500 zł.
      To taka wersja optymistyczna, ale można znaleźć takie atrakcyjne opcje, tylko trzeba dość szybko rozpocząć poszukiwania.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Po ukończeniu budownictwa na politechnice w czym można się wyspecjalizować i mieć najwyższe zarobki? I jeśli można by było, to czy są zawody po właśnie tych studiach, w których można założyć własną firmę i być niezależnym od kogokolwiek, tym samym mając jeden z najbardziej dochodowych zawodów po tym kierunku (budownictwie, niezależnie jakim rodzaju budownictwa)?
    • To studia z pogranicza nauk humanistycznych i informatycznych. Opłacalność? Nie ma takiego pojęcia jeśli chodzi o kierunek studiów.  Raczej bym po prostu myślał o informatyce, a z wiedzy humanistycznej zrobił studia podyplomowe. 
    • Cześć, interesują mnie wszelkie informacje na temat tego kierunku, opłacalność, może ktoś akurat jest, jakieś opinie, cokolwiek, zastanawiam się dość poważnie nad wyborem tych studiów, jednak mam lekkie wątpliwości
    • Nie 5 a 3 lata.  Inna kwestia jest taka, że studia pracy nie dają i nigdy nie dawały. Dają wykształcenie. To tyle i aż tyle. Na studiach uczy się wielu rzeczy, które nie są wykorzystywane nigdzie. Wręcz trudno znaleźć wykorzystanie nauki w życiu.  Wybierając studia kierując się zarobkami można nieźle wtopić, dlatego tylu informatyków nie kończy tych studiów. 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.