Skocz do zawartości
  • Opcjonalnie możesz dodać wiadomość do zgłoszenia.

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez redakcja@dyplomna5.pl
      Szanowni Państwo,
      Pomagamy studentom dyplomantom rozwiązywać problemy w edycji, redagowaniu, prac dyplomowych licencjackich, magisterskich oraz inżynierskich. I nie tylko! Jako jedyni dajemy gwarancję na wykonaną pracę, aż do momentu akceptacji przez Twojego promotora.
      Oferuję przejrzyste zasady współpracy oparte na podpisanej umowie.

Udzielamy 100% gwarancji na Twoją pracę! Nie daj się nabrać na tanie oferty! Takie nie istnieją! Oszczędź sobie stresu i kłopotów w raporcie antyplagiatowym.

Dzięki profesjonalnemu podejściu oraz szerokiej wiedzy i okazywaniu szacunku wszystkim Klientom współpraca z nami przynosi pełną satysfakcję i 100% zadowolenie. Nasze grono tworzą odpowiednio dobrane osoby z doświadczeniem w pracach naukowych. Zatrudniamy 10 specjalistów ze wszystkich dziedzin nauki, z czego aż sześciu ma tytuł naukowy doktora.  Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalną pomoc każdemu potrzebującemu studentowi ze 100% gwarancją satysfakcji. Pomagamy w pracach stylistycznych, korektach, przypisach, antyplagiacie w pracach licencjackich, inżynierskich, magisterskich i doktorskich. Podczas trwania umowy zapewniamy bezpłatne konsultacje z przydzielonym przez nas specjalistą w danej dziedzinie.  Umożliwiamy pisanie oraz redakcje stron w języku angielskim i niemieckim.

Wykonujemy również zlecenia specjalne na życzenie.

Opracowujemy zagadnienia na egzamin w oparciu o literaturę. Przygotowujemy prezentację multimedialne.

Zapraszam do kontaktu.
      Dyplomna5.pl
    • Przez Grzegorz Nosiadek
      To wszystko ściema... Sam napisałem kilkadziesiąt prac dyplomowych i wiem ile wkładu pracy to kosztuje(wiele godzin spędzonych bibliotekach, przed komputerem). Wątpię że ktoś zrobi to solidnie za 10-12 zł od strony nawet jeżeli ma już przed sobą napisaną prace to i przy parafrazowaniu zdań spędzi sporo czasu. Większość ludzi podających tu swoje domniemane referencje to zwykle oszuści, sublimuję że prace rzekomo przez nich napisane to nic innego jak plagiaty innych prac. Nikt nie zrobi tego za darmo... Taka praca kosztuje, ciężko jest napisać dobrą pracę w 2 tygodnie, a co dopiero gdy reklamująca się osoba pracuje na etacie! Zanim kogoś wybierzecie pomyślcie czy sami zgodzilibyście się napisać takową prace za takie pieniądze, a co dopiero osoby z 2 fakultetami, doktorzy itp. Ludzie zastanówcie się do kogo piszecie odnośnie pracy. Ja również zajmuję się pisaniem prac... Jeżeli jesteś zainteresowany udzielę więcej informacji prywatnie. grzegorz.nosiadek@gmail.com bądź pod telefonem 509 215 901
    • Przez Maturzystka987
      Witam 
      prosze o informacje o tym kierunku przeczytałam już info z różnych uczelni informatorów ale to wciąż mało chciałabym się dowiedzieć coś od osób studiujących ten kierunek 
      jak wyglada rok ? w jakie dni macie wykłady? Czy jesteście w prywatnych czy publicznych? I wiele wiele innych 
    • Przez MarianoItaliano
      Witam,
      Zajmujemy się pisaniem prac zaliczeniowych, proseminaryjnych, licencjackich oraz magisterskich.
      Piszemy prace z dziedzin:
      ·         Terroryzmu
      ·         Ekonomii
      ·         Nauk społecznych
      ·         Kryminalistyki
      ·         Bezpieczeństwa Narodowego
      ·         Historii etc.
      Piszemy prace, które muszą zawierać jasno określoną metodologię i/lub wymagają przeprowadzania ankiet.
      Pomagamy edytować i wykańczać prace. W cenie nanosimy wszystkie poprawki
      i sugestie promotora.
      Prace w stu procentach bezpieczne pod względem plagiatu.
      Pomagamy także tym ,,na ostatnią chwilę". Jednym z naszych dokonań, jest magisterium napisane w ciągu 3 tygodni. 
      Kontakt mailowy, a w przypadku studiowania na jednej z Olsztyńskich uczelni także osobisty.
      Jasne i przejrzyste warunki.

Zapraszamy do współpracy.

kazdymozebycmagistrem@gmail.com
    • Przez profesjonalisci
      Polecamy serwis, z którego pobierzesz darmowe referaty. W ofercie również sprawdzone prace dyplomowe

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Witam wszystkich! 
    • Hej. Mój dylemat dręczy mnie od dłuższego czasu. Opiszę w miarę krótko na czym on polega. Liczę na zrozumienie i dobra radę  W 2009 świetnie zdałam maturę. Dostałam się na SGGW na Technologię żywności. Czar jednak prysl ponieważ zaszłam w ciążę.. Zostawiłam studia. Po urodzeniu dziecka w 2010 poszłam na Zarządzanie i inż.produkcji zaocznie. Tych studiów również nie skończyłam z przyczyn osobistych. Dałam sobie spokój ze szkola na kilka lat. Przez te wszystkie lata czynnie pracowałam i pracuje. Obecnie księgowość. W 2017r postanowiłam szybko zrealizować plan zdobycia wyższego wykształcenia i tak oto pisze właśnie prace licencjacka, jestem na 3roku zarządzania. To co mnie boli to to, że nie realizuje się w tym co lubiłam - biologia, chemia i pokrewne dziedziny. Nie wiem co robić dalej, gdzie iść na tą magisterkę? Czuję że to zarządzanie i ta praca papierkowa to jakaś wypadkowa mojej skomplikowanej przeszłości. Mam 28 lat. Czy nie za późno na zmianę branży? Zastanawiam się nad następującym rozwiazaniem: wrócić na mgr z Inż.produkcji lub z ochrony środowiska (Wseiz) i iść na podyplomowke z bezp.zywnosci na SGGW lub na PW na Technologie chem. Wiem że nie mam startu z licencjatem z zarządzania na zaoczne studia typu technologia żywności czy chemia lub pokrewne. Ale czy gdybym po moim licencjacie poszła najpierw na podyplomowke np z żywności to miałabym później większe szanse na przyjęcie na zaoczne studia mgr z tej dziedziny? Czy może jednak trzymać się już tych finansów skoro pracuje w tym kilka lat? A może da się to jakoś połączyć? Po maturze było jakoś prościej z tym wyborem.. Sam fakt że ja-klasowy kujon nie osiągnęłam nic w swojej specjalności również boli.. Może ktoś mnie oświeci bo zaczynam popadać w paranoje. Pozdrawiam 
    • Na forum masz bardzo dużą lekturę na temat ects. Punkty służą w skrócie do pomiaru wartości danego przedmiotu np. dla Erasmusa. Są również ważne w przypadku repety, bo wówczas płacisz za każdy punkt. Są minimalne limity punktów na każdy semestr które musisz zdobyć. 
    • Jestem na 1 roku studiów i nie do końca rozumiem, co to są punkty ECTS? W jaki sposób powinno się na nie patrzeć, kiedy mają znaczenie, kiedy się je zdobywa, a kiedy może ich brakować itp? Wiem, że nie ma teraz limitów ECTS przy zmianie kierunku, w takim razie do czego służą i czym dokładnie są?
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.