Skocz do zawartości
pabulons

Rezygnacja ze studiów i ponowny powrót. Czy będzie możliwy?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Nie będę owijał w bawałnę i przedstawię problem. Otóż zacząłem po maturze w tym samym roku studia na UwB. Chciałem zmienić lektorat. Osoba prowadząca j, ang wyraziła zgodę, druga osoba przyjmująca na lektorat z franc, też wyraziła zgodę. Trzeba było poczekać na decyzję, Teraz problem. Nie chodziłem na żadne zajęcia z lektoratu bo byłem wykreślony z ang. Niestety, aż do grudnia sprawa nie została rozpatrzona. Od stycznia przestałem chodzić na uczelnię. W marcu chcę złożyć rezygnację. Pytanie do was jest następujące. Czy będę miał jakieś problemy, żeby zacząć te same studia? Nie uktywam, jestem z natury trochę chojarkiem :D. Więc trochę się martwię. Bardzo proszę Was o jakieś rady, opinie. Jeszcze pytanie o konto IRK. Czy będzie to samo na rekrutację 2015/16 na UwB? Serdecznie pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie będziesz miał żadnych problemów z rozpoczęciem studiów od nowa. Więc spokojnie możesz składać papiery. Konto może być to samo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodałeś mi trochę wiary. Na początku marca złożę rezygnację i zacznę od nowa w październiku. Czy straciłem jakieś ECTS według Ciebie? Nie podszedłem do sesji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przecież właśnie dodałeś nowy post...?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie z tymi punktami ECTS jest dziwna sprawa, ale zajrzyj do poradnika:

http://video.studia.tv/medias/u0nsvu79fn

Nikt nie ma takiej wiedzy, jak jest z limitami punktów ECTS, były one limitowane gdy 2 kierunek był płatny teraz to straciło sens. Punkty przyznawane są dopiero po zaliczeniu danego przedmiotu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi