Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Profesjonalna pomoc w pisaniu prac licencjackich, magisterskich, semestralnych, maturalnych oraz referatów, wniosków o dofinansowanie z projektów unijnych, biznesplanów. Gwarantuję najwyższą jakość, uczciwość, terminowość oraz solidność. Kontakt: prace.lic.mgr1@gmail.com

Na życzenie referencje od zadowolonych klientów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potrzebujesz pomocy przy napisaniu pracy? (mgr, lic, zaliczeniowej, wypracowaniu?)
Zapraszamy na www.pisanieprac24.com - profesjonalna pomoc korepetytorska!
Nie czekaj - napisz do nas albo zadzwoń!
W każdym miesiącu nowe - promocje!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pomoc_w_pisaniu@gazeta.pl

Jestem absolwentką renomowanego Uniwersytetu. Oferuję pomoc w pisaniu prac, opracowaniu materiałów oraz korekty tekstów. Gwarantuję rzetelność, oryginalność stworzonych tekstów i opracowań oraz terminowość realizacji zleceń. Cena uzależniona jest od stopnia trudności, dostępności materiałów oraz oczekiwanego terminu zakończenia pracy. Możliwe jest stopniowe pisanie. Podejmuję się stworzenia prac z wielu dziedzin. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kompleksowa pomoc w opracowaniu prac dyplomowych oraz zaliczeniowych. 

Szybki termin realizacji, wieloletnie doświadczenie, gwarancja oryginalności.

ATRAKCYJNE CENY.

E-MAIL : e-pracena6@o2.pl

TEL. 731-802-775 

***  P O L E C A M    S E R D E C Z N I E  ***

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam wolę sprawdzone firmy, a nie osoby prywatne. Nie mam nic do nich, ale kurczę już zostałam oszukana i nie jestem pozytywnie nastawiona. To co chodzi mi po głowie to firma www.redakcja-pisanie.eu gdzie wszystko odbywa się profesjonalnie i rzeczowo. Prace wykonywane są na czas i piszą je profesjonaliści, a nie osoby, które skończyły gimnazjum:) Bez urazy dla gimnazjalistów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli masz mało czasu lub problemy z napisaniem pracy dyplomowej chętnie Ci pomożemy. Pomagamy również w zbieraniu materiałów edukacyjnych do własnych prac dyplomowych.

Piszemy także teksty w obcyvh językach.

Nie zmieniamy terminów i cen. Zapewniamy fachową i życzliwą pomoc oraz stały kontakt. Redaktorzy tylko ze stopniem naukowym.

Sprawdź nas: www.redakcja-pisanie.eu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uważam, że z takim problemem warto zgłosić się do nich- http://www.redagowanie-sos.pl

Słyszałam, że są rzetelni i ekspresowi, a wyniki na obronach bardzo zadowalające!

Warto zainteresować się szerzej ofertą!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Grzegorz Nosiadek
      To wszystko ściema... Sam napisałem kilkadziesiąt prac dyplomowych i wiem ile wkładu pracy to kosztuje(wiele godzin spędzonych bibliotekach, przed komputerem). Wątpię że ktoś zrobi to solidnie za 10-12 zł od strony nawet jeżeli ma już przed sobą napisaną prace to i przy parafrazowaniu zdań spędzi sporo czasu. Większość ludzi podających tu swoje domniemane referencje to zwykle oszuści, sublimuję że prace rzekomo przez nich napisane to nic innego jak plagiaty innych prac. Nikt nie zrobi tego za darmo... Taka praca kosztuje, ciężko jest napisać dobrą pracę w 2 tygodnie, a co dopiero gdy reklamująca się osoba pracuje na etacie! Zanim kogoś wybierzecie pomyślcie czy sami zgodzilibyście się napisać takową prace za takie pieniądze, a co dopiero osoby z 2 fakultetami, doktorzy itp. Ludzie zastanówcie się do kogo piszecie odnośnie pracy. Ja również zajmuję się pisaniem prac... Jeżeli jesteś zainteresowany udzielę więcej informacji prywatnie. grzegorz.nosiadek@gmail.com bądź pod telefonem 509 215 901
    • Przez g.kupr
      Nie wiesz, jak powinien być prawidłowo sformatowany tekst? Pojęcia, tj. podwójna spacja, bękart, wdowa, szewc, półpauza są Ci obce? Masz problem z tworzeniem przypisów i opracowaniem bibliografii? Jeśli tak, zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
      Chętnie dokonam profesjonalnej korekty różnego rodzaju prac pisemnych (do tej pory zajmowałam się głównie korektą prac dyplomowych i w tym zakresie posiadam największe doświadczenie). Oferuję pomoc w formatowaniu tekstu (zgodnie z wymogami edytorskimi Twojej uczelni), poprawie błędów językowych, ortograficznych i interpunkcyjnych – nie wpływam na jakość merytoryczną treści. Odezwij się, jeśli chcesz, aby napisana przez Ciebie praca miała schludny i elegancki wygląd i pozbawiona była różnego rodzaju błędów.
      Zapraszam do kontaktu w wiadomościach prywatnych lub przez mój adres mailowy: korekta.gk@gmail.com
      Cena: od 4 do 6 zł za 1800 znaków ze spacjami (około jedna strona A4 znormalizowanego druku).
    • Przez edu.poradnia
      Specjalizujemy się w pomocy przy pisaniu prac zaliczeniowych i dyplomowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wykształconą kadrę, która zna się na rzeczy. Gwarantujemy terminowość i profesjonalne podejście do tematu. Do dłuższych prac dokładamy raport antyplagiatowy. W razie problemów z dotrzymaniem terminu - zwracamy pieniądze. Jesteśmy otwarci na negocjacje cenowe. Niewielkie poprawki w cenie. 
      Nasza pomoc opiera się o:
      - pomoc przy stworzeniu planu pracy
      - pomoc przy opracowywaniu tematu pracy
      - pomoc przy sporządzaniu bibliografii, opisów bibliograficznych
      - pomoc przy przygotowywaniu pracy od strony merytorycznej, interpunkcyjnej, ortograficznej i edytorskiej

Pomagamy przy pisaniu prac takich jak:
      - prace zaliczeniowe,
      - skomplikowane projekty wymagające obsługi specjalistycznego oprogramowania
      - prace tworzone w Microsoft Power Point, w tym dłuższe i krótsze multimedialne prezentacje filmowe 
      - rysunki, wykresy, tabele i projekty wykonywane w Excel
      - prace maturalne
      - prace licencjackie
      - prace magisterskie
      - prace doktorskie
      - prace inżynierskie

Pomagamy również w:
      - pisaniu przemówień
      - prowadzeniu blogów
      - prowadzeniu profili na portalach społecznościowych: Google +, Facebook, Twitter, Instagram
      Zapraszamy do współpracy!
      Preferujemy kontakt mailowy:
      edu.poradnia@gmail.com 
      lub gg: 65711223.

• Przez profesjonalisci
      Polecamy serwis, z którego pobierzesz darmowe referaty. W ofercie również sprawdzone prace dyplomowe

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Otrzymaliśmy kartkę z tematyką wykładów jednak nie zostały one nigdy przeprowadzone.
    • Przed rozpoczęciem zajęć, w październiku student powinien dostać sylabus do przedmiotu, gdzie powinny być omówione tematy zajęć oraz książki, które są obowiązkowe oraz pozycje nadobowiązkowe.  Przeważnie jest to 10 pozycji obowiązkowych, jednak egzamin dotyka tych tematów, które są wymagane w sylabusie. To znaczy, że nie trzeba jednoznacznie znać 10 książek na pamięć. W praktyce bywa dużo lepiej. Jednak fakt jest taki, że może wymagać 10 książek. 
    • Witam. Studiuję pedagogikę w jednym z większych miast w Polsce  i mam przedmiot "Biomedyczne podstawy rozwoju i wychowania".Z tego przedmiotu są ćwiczenia i egzamin w sesji. Zaliczenie ćwiczeń polega na przedstawieniu dwóch prezentacji .Najczęściej na wykładach mieliśmy ćwiczenia i tych wykładów nie było. Jeśli chodzi o egzamin to wykładowca wczoraj nam oświadczył ,że zrobi go z 10 różnych książek.Na liście są m.in. z genetyki medycznej czy też książki z anatomii.Generalnie pewna część tych książek jest przeznaczona dla studentów medycyny.Inne są niemalże niedostępne.Czy taka sytuacja jest dopuszczalna ? Jaki jest dopuszczalny zakres materiału na egzamin w sesji?Czy wykładowca może sobie o tak stwierdzić ,że zrobi egzamin z 10 książek ,które nawet nie są z mojego kierunku? Czy egzamin nie powinien być z tego co jest na wykładzie (choć u nas nie były one w ogóle prowadzone)?Studiuję na bardzo znanym uniwersytecie dziennie .Proszę o pomoc 
    • Na PRZ transport to nic innego jak kierunek dla ludzi którzy tylko na to się dostali i w poźniejszym czasie chcą się przenieś na inny kierunek, oraz dla osób które nie wiedziały co studiować. Tak przynajmniej wynika z "relacji" znajomych którzy tam studiują, lub studiowali. Ale jak ktoś ma pomyśł na siebie to nieważne jaki kierunek wybierze to znajdzie prace, takie jest moje zdanie, w mocnym uproszczeniu.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.