Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) jestem w tym roku maturzystką i zdaję rozszerzoną matematykę i fizykę :) zastanawiam się nad kierunkiem Technologia żywności i żywienie człowieka. Jak wyglądają takie studia? czy z tymi przedmiotami poradzę sobie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Matematyka i fizyka powinna Ci w zupełności wystarczyć, żeby się dostać na takie studia.

A jak u Ciebie z chemią?

Technologię żywności i żywienia człowieka prowadzi Uniwersytet Rolniczy Wydział Technologii Żywności http://www.studia.net/uczelnie-studia/6408-uniwersytet-rolniczy-im-h-kollataja-w-krakowie-wydzial-technologii-zywnosci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Karol19447
      Postanowiłem studiować dietetyke i zakwalifikowalem sie do PSW w Białej Podlaskiej i na Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach... Czy ktoś studiował na tych uczelniach (na innym lub podobnym kierunku) i mógłby wyrazić opinie o uczelni, poziomie nauczania, stypendiach...? 
    • Przez neluch
      Witam serdecznie,

Jestem tegoroczną maturzystką i zamierzam złożyć papiery na kierunek ochrona środowiska. Studiować będę we Wrocławiu i stoję przed wyborem - Uniwersytet Wrocławski czy Uniwersytet Przyrodniczy? UW oferuje licencjat, a UP inżyniera. Ciekawi mnie więc czym różnią się studia inżynierskie od licencjackich tego kierunku. Czy skoro zamierzam i tak robić mgr, to jest jakaś duża różnica czy będę mieć tytuł inżyniera czy licencjat? Osobiście wolałabym pójść na UW, stąd ten dylemat.

Proszę o szybką pomoc, bo zostało mi kilka dni na podjęcie ostatecznej decyzji
    • Przez Alkaaa
      Dostałam się na kierunek biologia człowieka na Uniwersytet Wrocławski oraz Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu. Szukam różnych opinii w internecie i dalej nie mam pojęcia która z tych uczelni jest lepsza jeśli chodzi o ten kierunek? Na obu jest on określony jako nowy, na UWr jest mniej miejsc na niego. Niby UWr brzmi lepiej, ale przyrodniczy ma się bliżej z biologią. Jestem z daleka, więc nie miałam okazji zasłyszeć żadnych opinii na temat tych uniwersytetów. Więc jaki jest lepszy? Co lepiej wybrać?
    • Przez WhiTe142
      Witam. Mam dylemat w wyborze uczelni - kierunek Gospodarka Przestrzenna. Dostałem się na Uniwersytet Przyrodniczy, jak i na Uniwersytet Wrocławski. O takie jest moje pytanie - którą uczelnie wybrać? Z jednej strony mój kierunek należy do nauk przyrodniczych, co jest główną "dewizą" UP. Z drugiej jednak strony UWr zachęca swoją renomą. Nie wiem jednak, jak na UW jest z kierunkami przyrodniczymi. Proszę o jakieś sugestie!
    • Przez Sebastian Szczęsny
      Jeśli zastanawiacie się co zrobić 24 maja - zastanówcie się nad wizytą w parku pawłowickim we Wrocławiu. Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu organizuje tam całodzienną imprezę dla młodych ciałem i duchem i dla całych rodzin. Będzie coś na ząb, coś dla ucha, mnóstwo różnych zapachów oraz możliwość spalenia kalorii podczas zajęć fitness i w tańcach przy ognisku. Będą też zabytkowe samochody, wspinanie się na wysokie drzewa i koncerty na niebanalnych instrumentach.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.