Skocz do zawartości
Lorka

Pomoc w pisaniu pracy magisterskiej

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli ktoś nie ma siły ani chęci na  pisanie pracy licencjackiej/magisterskiej to polecam skorzystanie z pomocy profesjonalistów. Ja tak zrobiłam, bo nie byłam w stanie ogarnąc sesji i jeszcze pisania pracy  :?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To po co studiujesz? I się jeszcze tym chwalisz? Uważam zlecanie innym pisania pracy magisterskiej za żenujące.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie, nie ma się czym chwalić! Jak już ktoś się wybiera na studia, to powinien je sam skończyć, a do tego zalicza się samodzielne napisanie pracy magisterskiej! Nie chciałabym później iść do lekarza czy prawnika, który sam nie napisał swojej pracy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście miałam problem już przy samym początku pisania pracy- przy samym kompletowaniu bibliografii do pracy i zznalazłam kontakt, który szczerze polecam. Pomogli przy znalezieniu bibliografii, a jak już napisałam pracę to sprawdzili mi ją  pod względem stylistycznym. Jeśli szukasz kogoś kto pomoże Ci zacząć pisać pracę a przy okazji nie zostawi Cie bankrutem polecam pomoce.dydaktyczne@op.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy wiecie, ale BIBLIOTEKI, a dokładniej bibliotekarze pomagają w znalezieniu odpowiedniej lektury. I na pewno są bardziej kompetentni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no ale przecież można zwrócić się do profesjonalistów żeby zredagowali Ci tę pracę (ja swoją, kierunek ścisły, dałam do Proposterus Books i byłam zadowolona). To jeszcze nie znaczy, że jej nie piszesz  zupełnie przecież.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie, zwłaszcza, że namiarów w necie na tego typu usługi http://www.redagowanie-sos.pl sieci jest na prawdę dużo! 

Uważam, że warto skorzystać z takiej pomocy niż później martwić się o termin obrony i szukać wykładowców by cokolwiek skonsultować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi