Skocz do zawartości
pawelu

Gdzie pojsc na szkolenie bezpiecznej jazdy?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

gdzie polecacie pójść na szkolenie bezpiecznej jazdy?? Według Was Agencja Szkoleniowa Crusar4Rally będzie odpowiednia? Czy też mam poszukać jakiejś innej?? 

Dodam tylko, że jestem z okolic Wrocławia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez PiotrW87
      Cześć, jak chyba każdy :) zastanawiam się nad szkoleniami i kursami. Domyślam się, że wiele osób zjadło już zęby przy szukaniu idealnego szkolenia. Ja znalazłem kilka, ale jedno wydaje mi się naprawdę interesujące, dodatkowo ma świetne recenzje i opinie. Chodzi mi o kurs Masaż Tkanek Głębokich MTG. Czy ktoś osobiście korzystał z tego kursu? Chciałbym od razu zapisać się na kilka kursów z MTG dlatego zgłębiam temat. Z góry dzięki!
    • Przez BeataK
      Cześć,
      W czerwcu skończę studia i powoli zaczynam się zastanawiać nad rozpoczęciem kursu/szkolenia, który dawałby mi jakieś konkretne umiejętności. Studiowałam etnologię, nie mam też żadnego poważniejszego doświadczenia zawodowego, więc szanse na znalezienie sensownej pracy mam na tę chwilę niewielkie. Moje pytanie brzmi - czy jest sens, żebym brała udział w szkoleniach związanych z tak specyficzną (i zupełnie obcą dla nie) branżą, jak np. księgowość czy audyt wewnętrzny, czy też w Waszej ocenie są to szkolenia bardziej odpowiednie dla osób, które mają już doświadczenie zawodowej w podobnej branży? Czy ktoś ma jakieś przemyślenia na temat uczestnictwa w takich kursach?
    • Przez Joanna
      Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT jest członkiem programu Cisco Networking Academy Program cisco.netacad.net, w ramach utworzonej przy uczelni Lokalnej Akademii CISCO kształcą się specjaliści ds. sieci komputerowych, nabierając umiejętności w obszarze działania i konfiguracji sieci komputerowych, konfiguracji i zarządzania routerami oraz switchami firmy CISCO.
      Obecnie trwa rekrutacja na nową edycję kursów CISCO na WIT!
      Program Akademii CISCO przy WSISiZ (tak jak każdej akademii CNAP czytaj więcej http://cisco.netacad.net ) ma za zadanie uporządkować wiadomości i przygotować do zdania egzaminu na certyfikat CCNA. Materiały szkoleniowe (http://cisco.wsisiz.edu.pl ) oraz egzaminy są w języku angielskim (semestr I oraz II posiada także wersję polską). Zajęcia w naszej akademii odbywają się 3 razy w tygodniu i trwają 4h lekcyjne. W tej edycji w chwili obecnej przewidujemy utworzenie jednej grupy pierwszego poziomu (20 osobowej - termin to czwartki 17:00 N407).
      Koszt uczestnictwa w tej edycji to 400PLN/semestr.
      http://akademia.wit.edu.pl/kurs/akademia-cisco
      Osoby zainteresowane pierwszym semestrem zapraszamy do rekrutacji - osoby już zdecydowane zapraszam do zapisów gdyż decyduje kolejność zgłoszeń. Początek zajęć już w listopadzie.
      Zapisy i szersze informacje: http://akademia.wit.edu.pl/kurs/akademia-cisco

• Przez Centrum Medyczne CMP
      Kurs podstawowy PNF dla fizjoterapeutów w Centrum Medycznym CMP!

Kurs podstawowy PNF dla fizjoterapeutów to 100 godzin dydaktycznych, który składa się z dwóch części.

W pierwszej części omawiane są zagadnienia związane z filozofią, teoretyczne i praktyczne przedstawienie koncepcji oraz technik i wzorców ruchowych. Następnie analiza i facylitacja chodu w tym ćwiczenia z pacjentami - praca na macie.

W drugiej części zajęć instruktor przedstawi przykłady kliniczne oraz pracę z pacjentem, omawiając tym samym szczegółowo zagadnienia przedstawione w części pierwszej.

W trakcie szkolenia dla fizjoterapeutów PNF (Podstawowy ) realizowane są bloki tematyczne obejmujące zagadnienia takie jak:

Ocena pacjenta i budowa planu terapii zgodna z Międzynarodową Klasyfikacją Funkcjonowania (ICF)
          Analiza i terapia aktywności dnia codziennego obejmująca umiejętności zmiany pozycji, pracę na macie, terapię w siadzie.
          Terapię uszkodzeń nerwów obwodowych.
          Terapię zaburzeń w obrębie kończyn górnych i dolnych.
          Analizę i terapię zaburzeń chodu.
          Ocena i terapia mięśni mimicznych
          Ocena i terapia funkcji życiowych

Cena 2900 zł - najbliższy termin kursu - 20 maja!

Zapisz się już dziś! 22 737 5050 www.cmp.med.pl

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Tak. Jeśli kurs kończy się egzaminem państwowym i daje uprawnienia to tak.
    • Witam! Chciałabym się poradzić w pewnej kwestii. Jestem na studiach z rachunkowości na UEKu ( Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie) na I roku. Czy jest sens brania oprócz studiów kursów z rachunkowości organizowanych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce? Czy ma to wpływ na znalezienie pracy/stażu?
    • Witaj na forum. Jest ITS i IOS. 2 różne tryby. Formy trybów zależą też od uczelni.  Natomiast nie ma to nic wspólnego z tym co piszesz.  Tryb realizujesz w ramach jednego wybranego kierunku studiów. Pozwala na indywidualne umawianie się na zajęcia lub indywidualne formy zaliczeń.    Taki tryb nie jest też łatwo dostać. Najczęściej musi być wysoka średnia po 1 semestrze studiów i dodatkowo jakiś powód, np reprezentowanie uczeln Witaj na forum. Jest ITS i IOS. 2 różne tryby. Formy trybów zależą też od uczelni.  Natomiast nie ma to nic wspólnego z tym co piszesz.  Tryb realizujesz w ramach jednego wybranego kierunku studiów. Pozwala na indywidualne umawianie się na zajęcia lub indywidualne formy zaliczeń.    Taki tryb nie jest też łatwo dostać. Najczęściej musi być wysoka średnia po 1 semestrze studiów i dodatkowo jakiś powód, np reprezentowanie uczelni.
    • Cześć wszystkim. Jestem tegorocznym maturzystą i zdecydowałem się na studia na AGH. Interesują mnie głównie 3 kierunki: Inżynieria Biomedyczna, Automatyka i Robotyka oraz Mechatronika. Czy ktoś z tutaj obecnych potrafi wyjaśnić na czym polega indywidualny tryb studiów ? Nie chodzi mi o to, że wybiera się moduły itp.. Chodzi mi głównie o konkrety; najlepiej od osób, które same w tryb trybie studiują lub studiowały. Czy można połączyć kilka kierunków w jeden ? Np. po kilka zajęć z jednego i kilka z drugiego, albo czy ma się możliwość zdecydowania na jakie zajęcia chce się uczęszczać, a na jakie nie ? Pozdrawiam.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.