Skocz do zawartości
Maja Nowak

Smsy promocyjne

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze :)

Zakładam ten temat, aby poznać Wasze zdanie na temat smsów promocyjnych. Mój chłopak prowadzi sklep internetowy i rozważamy wprowadzenie takiej formy promocji. Trafiliśmy akurat na ofertę http://serwersms.pl/, który całkiem ładnie wszystko opisuje na swojej stronie. Usługa jest tania i faktycznie wydaje się to być szybkim sposobem na informowanie klientów np. o obniżkach czy nowościach. Ja osobiście lubię dostawać takie wiadomości z rabatami :) Ale może to tylko ja ;) Dlatego chciałabym poznać opinię szerszego grona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale chodzi Ci o opinie na temat tego typu smsów czy firmy? ;) Dla bezpieczeństwa napiszę o obu. Mój bank korzysta z usług serwersms jak się właśnie dowiedziałem, i cóż... jestem zadowolony, bo jestem na bieżąco ze wszystkim. wiem o wszystkich wpłatach. Widzę, że kadra sporo się udziela, wypowiadają się na różne branżowe tematy, to dobrze świadczy. A sms promocyjne? Ja lubię, wolę niż maie, których w ogóle nie czytam...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Założyłam, że na tym forum będzie więcej odbiorców owych smsów niż osób znających konkretnie tę firmę, więc w domyśle chciałam raczej poznać zdanie odbiorców ;) Niemniej, dziękuję Ci bardzo za Twoją odpowiedź!

no właśnie, firma wydaję się być dość zaangażowana. Na ich stronie można znaleźć jakieś poradniki itp., a najbardziej podobają mi się ich badania dotyczące komunikacji smsowej w Polsce. To by mogło być przydatne nawet dla studentów np. socjologii :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Racja, racja, dobry pomysł. Szkoda, że tu nikt sie nie wypowiedział inny jeszcze. A serwersms powinien dobrze się wsprawdzić właśnie w przypadku sklepu internetowego. Powiadomienia o promocjach w formie sms, czy informacja o nadaniu przesyłki- to ciekawa rzecz, przydatna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście bardzo sobie cenię smsy promocyjne - no bo która kobieta nie lubi obniżek i wyprzedaży :P Ostatnio też moja kosmetyczka wprowadziła bardzo fajną opcję umówienia się na zabieg przez sms, przysyła też przypomnienia o wizycie. Wg mnie jest to bardzo wygodne i praktyczne. Zwłaszcza, że z telefonem praktycznie się nie rozstaję, jak chyba znaczna część młodych ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Jakub00
      Jestem studentem trzeciego roku, i zajmuję się właśnie badaniem do mojej pracy licencjackiej, niestety nadal mam zbyt mało odpowiedzi. (ankieta jest w pełni anonimowa)
      Ankieta dotyczy kontrowersyjnych technik marketingowych w branży gier wideo. Wypełnienie kwestionariusza zajmuję ok 5 minut proszę wszystkie osoby które grają bądź kiedyś grały w gry video o wypełnienie tej krótkiej ankiety.
      Umieszczam link do ankiety, bardzo dziękuję wszystkim osobą które poświęciły chwilę na wypełnienie mojego badania. 
      link do badania - https://e-badania.edu.pl/UG/index.php/336694?lang=pl
    • Przez dora110
      Zarządzanie i marketing - jakie możliwości dają te kierunki, a który z nich lepsze?
    • Przez dora110
      1. Co sądzicie o tym kierunku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie?
      2. O czym się na nim uczy?
      3. Czy jest na nim mniej matmy niż zarządzaniu?
      4. Czy nie jest to kiepski kierunek i czy jest w miarę poważany?
      5. Jaka jest po nim praca?
      6. Czy jest po nim dużo ofert pracy?
      7. Czy byłby dobry jako zaoczny kierunek?
    • Przez jarkot99
      Cześć wszystkim forumowiczom, jestem studentem 1 roku poszedłem na studia zgodnie z moimi zainteresowaniem na marketing i pr, na stronie kierunku był on przestawiany jako  "praktyczny", orowadzony przez doświadczonych praktyków, gdzie nabędziemy konkretne umiejętności  pomocne w naszej przyszłej karierze, jak się domyślacie reklama reklamą a życie życiem, Dużo suchej teorii która często jest już nieaktualna,  nie chce zmarnować tych 3 lat życia, dlatego zapytam: czy dobrym pomysłem będzie samodzielna nauka np. reklam na facebooku, prowadzenia social media(nawet wymyślonych), znalezienie stażu w firmie i przejście na studia zaoczne? .
    • Przez Marja
      Cześć, planuję rekrutować na studia niestacjonarne II stopnia do WSB w Trójmieście. I właśnie wybieram między takimi specjalnościami Zarządzania jak Psychologia w zarządzaniu/ Marketing i komunikacja społeczna / Zarządzanie zasobami ludzkimi. Jakie macie opinie na ten temat? Może ktoś studiuje? Interesują wszystkie informacje o kierunkach, o uczelnie a również o Trójmieście (lepiej podać się do Gdyni czy Gdańska)
      Dziękuję z góry!)

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• @matim, na swoich studiach nie miałeś żadnych prac przejściowych, seminariów itp.? Przecież odpowiedzi na oba pytania są oczywiste. Czy widziałeś jakikolwiek zbiór danych bez wskazania okresu, którego dotyczy?
    • Witam, skąd brać informacje dotyczące jakichś danych w pracy licencjackiej, które można by umieścić w formie tabeli/wykresu, np. w jakiejś książce podano, że obecnie ileś ludzi robi zakupy przez internet itp. 1. Skąd wiedzieć czy dane są aktualne? 2. A jeśli nie są, to gdzie można znaleźć aktualne dane?
    • Witam, przeczytałem wszystkie wpisy o tych kierunkach na FO i dalej nie mam pewnosci co do kierunku.   Jestem kreatywny i rysunek techniczny nie byłby dla mnie problemem, natomiast przyszłośc po tym kierunku jest niepewna. Podobno ciężko znaleźć konkretny zawód w tym szerokim kierunku. Może jakieś uprawnienia do nieruchomosci albo architektury...   Filologia angielska ma duże poparcie - choć i przyszłość po tym różna, rynek przesycony - czy to prawda ?
    • Witam, Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jaka jest różnica między studiami psychologicznymi na UJ - wydział filozoficzny a studiami na wydziale zarządzania i komunikacji społecznej? Oczywiście inne przedmioty wymagane i ilość miejsc, ale chodzi mi głownie o to czym to się różni?  Może któryś z nich gorszej jakości? 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.