Skocz do zawartości
pomocprace

Praca dyplomowa, magisterska, zaliczeniowa (finanse)

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś studentem i  piszesz pracę dyplomową (licencjacką, magisterską, zaliczeniową)? Nie wiesz jak się do tego zabrać ? Nie masz pomysłu?

Oferuje swoją pomoc. Jestem absolwentem kierunku Finanse i Rachunkowość na wiodącej polskiej uczelni, a obecnie zawodowo związany z rynkiem finansowym i ekonomią. Proponuję moje wsparcie w zakresie: finanse, inwestycje (portfel inwestycyjny), wycena instrumentów finansowych, wycena spółek, zarządzanie, instrumenty pochodne, bankowość. Pomagam zgromadzić dane potrzebne do analizy (np. wykorzystując profesjonalne narzędzie typu Bloomberg), poddać je obróbce (Excel, język  R) oraz przedstawić w czytelnej formie.

Pracę piszę rzetelnie- po prostu lubię to robić. Jestem elastyczny i chętnie podejmę każde wyzwanie.

Zapewniam stały kontakt telefoniczny oraz mailowy. Nanoszę poprawki do prac. Krótkie terminy realizacji. Możliwość napisania pracy także w języku angielskim.

Jesteś zainteresowany?

Napisz: pracefinanse@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja skorzystałam z pomoce.dydaktyczne@op.pl Szybko,tanio i solidnie :) Mi pomogli przy bibliografii ale pomagają też przy opracowaniach .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Marcin77
      Cześć,

Od ponad roku pracuję w handlu, jestem zatrudniony na umowę o pracę. Ze względu na specyfikację tej branży, pracuję również w soboty oraz w niedziele handlowe. W październiku bieżącego roku rozpocząłem naukę na studiach inżynierskich, kierunek logistyka. Mam trzy zjazdy w miesiącu (3 weekendy). Specyfikacja studiów zdalnym w obecnej chwili jest dla mnie wygodna, ponieważ odchodzą kosztowne dojazdy, wczesne wstawania itd.
      Jednak pojawia się problem z wolnym na zjazdy. Czytałem, że niektórzy pracodawcy fundują swoim pracownikom studia w celu podwyższenia ich kwalifikacji, zapewniają im wolne oraz dodatkowy urlop. Ja studia podjąłem z własnej inicjatywy, poniekąd są spójne z moją pracę. Mam namyśli, że można podciągnąć to jako rozwój w dziedzinie, w której pracuje. Czy mam jakieś podstawy, aby ubiegać się o wolne w te weekendy? Czy zależy to tylko i wyłącznie od dobrej woli pracodawcy? Myślicie, że warto jest podjąć negocjacje, aby przekonać kogoś wyżej, aby dał mi te wolne? W tygodniu jak najbardziej jestem w stanie pracować więcej, jakoś nadrobić te godziny z weekendów. Szukanie nowej pracy w obliczu pandemii może być bardzo ciężkie, dlatego zależy mi na pozostaniu u obecnego pracodawcy. Nie chciałbym też rezygnować ze studiów.
      Może ktoś z Was spotkał się z podobną sytuacją i jest w stanie doradzić co robić w takiej sytuacji?

• Przez Nina7
      Studiuję prawo niestacjonarnie. Dostałam się na doradztwo polityczne i publiczne stacjonarne czy to połączenie ma sens? Jak połączyć to w przyszłości? Jaki zawód? 
      Czy lepiej zrezygnować i iść do pracy, zbierać doświadczenie? Proszę o odpowiedzi z argumentami.
    • Przez Dorka515
      Na Uniwersytecie Opolskim otwarto nowy kierunek Finanse i rachunkowość. Zastanawiam się teraz co wybrać ekonomię czy finanse? Dodam, że idę na studia magisterskie. Na którym kierunku będzie łatwiej? Zdaje sobie z tego sprawę, że wszędzie będzie dużo nauki, ale może któryś z nich jest mniej wymagający? 
    • Przez sanderek
      witam
      Jeżeli się uda, to od października będę studiować dziennie fizjoterapię i stąd moje pytanie.  Czy da się połączyć te studia z pracą, weekendową chociaż lub nawet w tygodniu? Czy ilość zajęć jest jednak zbyt duża. 

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Czytanie ze zrozumieniem pierwszym sprawdzianem potencjalnego studenta. Każda uczelnia podaje równanie służące do obliczenia liczby punktów wraz z wykazem przedmiotów.
    • To żaden cyrograf. Wojsko nie tylko ponosi pełne koszty szkolenia, ale również finansuje bieżące utrzymanie i uposażenie w okresie, kiedy przydatność danej osoby jest wprost zerowa. Ma więc uzasadnione prawo oczekiwać gwarancji i tak dość ryzykownej inwestycji. Firmy opłacając naukę pracowników też wymagają lojalek, przy czym świeżak bez doświadczenia nie załapie się na coś takiego.
    • Witam, mógł by ktoś mi rozjaśnić jakie przedmioty przy rekrutacji na politechnike Krakowską na kierunek informatyka są punktowane? Wchodziłem na ich stronę ale jest tam troche niejasno napisane. Pytam bo może ktoś jest obeznany bo się rekrutował i mi rozjaśni temat Wiem na pewno, że brana jest pod uwagę mata ale czy jeszcze coś więcej np angielski albo informatyka? 
    • Wiem z czego to wynika, podchorąży może zrezygnować bez zwracania kosztów przed podpisaniem cyrografu czyli do końca 2. semestru, na większości uczelni tak jest (w każdym razie na pewno w Dęblinie i na AWLu), jeżeli zostaniesz wpisany na 3 semestr obojętnie czy warunkowo, czy nie, będziesz musiał zwracać koszty każdego dnia nauki. Unitarkę osoba przenosząca się ze studiów cywilnych przechodzi w tym samym terminie co aktualnie przystępujący do nauki pierwszy rocznik i razem z nim składa przysięgę.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.