Skocz do zawartości
Geratius

PartyCalc - Aplikacja na Androida do wygodnych rozliczeń ze znajomymi

Rekomendowane odpowiedzi

Imprezy, spotkania na mieście, wyjazdy, wycieczki, długie weekendy, czy nawet wspólne mieszkanie. Co łączy te wszystkie wydarzenia? Wspólne wydatki i problem, jak tu policzyć te wszystkie długi. Boli głowa od natłoku paragonów? Już nie!

Chcieliśmy Wam przedstawić naszą całkowicie darmową i pozbawioną reklam aplikację na Androida, dzięki której w łatwy sposób rozwiążecie powyższe problemy.

grafika_facebook_reklama.png

Działanie aplikacji jest bardzo proste. Najpierw tworzymy profile osób, z którymi będziemy imprezować (tworzymy je, aby nie wpisywać ich za każdym razem). Następnie dodajemy nową imprezę i przypisujemy do niej odpowiednie osoby. Teraz możemy już zacząć dodawać wydatki. Każdy z wydatków ma przypisanego płacącego oraz osoby, których ten wydatek dotyczy. Dzielimy wpisaną przez siebie kwotę pomiędzy te osoby, zapisujemy wydatek i już możemy śledzić wobec kogo mamy długi. Aplikacja optymalizuje długi w taki sposób, żeby oddać je sobie bez zbędnego manewrowania gotówką. Wszystko zostało ładnie opisane na screenach w Sklepie Google Play.

Postanowiliśmy, że pokażemy Wam naszą aplikację, ponieważ sami mieliśmy podobne problemy i wpadliśmy na pomysł, by stworzyć takie narzędzie na smartfona. Sami również z niej korzystamy i cały czas wydajemy aktualizacje. W przygotowaniu jest wersja na iOSa.

Link do fanpage'a na Facebooku: https://www.facebook.com/partycalc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez suzixe
      Dobry wieczór. W czerwcu pisałam maturę, wybieram się na stosunki międzynarodowe na UWr. Jest to moja wielka pasja od dziecka, dlatego cieszę się, że dobrze poszła mi matura i będę mogła spełniać swoje marzenia. Nasuwa mi się tylko pytanie co dalej. Długo czytałam o różnych ścieżkach kariery, na przykład o aplikacji dyplomatyczno-konsularnej. Mam co do niej jednak kilka pytań, oraz wątpliwości, byłabym bardzo wdzięczna za wszelką pomoc!
      1. Czy rzeczywiście tak trudno się na nią dostać? Trzeba koniecznie znać jakiś rzadki język obcy, aby mieć większe szanse? Jak tak to jaki?
      2. Jak wygląda praca po aplikacji. Czytałam że wysyłają nas na placówkę: Jak wygląda taka praca na placówce będąc świeżo upieczonym dyplomatą? Czy i jaka jest możliwość awansu, na jakie stanowisko? Czy koniecznie trzeba wyjechać daleko z kraju? (tu mi chodzi o względy takie jak rodzina i przyjaciele w Polsce), oraz czy można wracać do ojczyzny co ile się chce?
      3. Czy aby piąć się w górę w karierze dyplomatycznej trzeba koniecznie mieć zaplecze polityczne i układy z partią rządzącą, czy wystarczy "być dobrym w tym co się robi"? Jak to wygląda w tej kwestii?
      z góry dziękuję za pomoc, to dla mnie naprawdę ważne. Jeżeli macie jakieś inne ciekawe drogi kariery dyplomatycznej możecie dac znać! Jestem otwarta na nowe propozycje.
      Zuzanna
    • Przez Olikasa
      Mobilny skaner dokumentów [aplikacja na telefon ANDROID]
      Hej, mamy dla Was aplikacje, która pomoże Wam skanować studenckie notatki, a sesja już się zbliża! „Skaner dokumentów” to aplikacja, dzięki której możecie zeskanować notatki, dokumenty, paragony i wiele więcej. Skany można zapisywać w wielostronicowych plikach PDF, żeby wszystkie wasze „pomoce naukowe” były w jednym miejscu „Skaner dokumentów” w wersji Pro dostępny jest przez 90 dni za darmo, po tym czasie to Ty decydujesz, czy chcesz postawić nam kawę i nadal korzystać z funkcji wersji Pro.
      Dajcie znać co sądzicie o naszej aplikacji!

unnamed.webp
    • Przez Ania Pękała
      Jeśli chcecie tanio spędzić majówkę to sprawdźcie oferty na:
      Żadne polskie biuro podróży nie ma tak atrakcyjnych ofert z wyżywieniem, przejazdem, noclegami, imprezami itd.

Dodatkowo wpisując kod GZ-APEK macie 60zł zniżki na wyjazd

• Przez karboxx
      Witam wszystkich.
      Do rzeczy... aktualnie powstaje projekt dotyczący nowego sposobu płatności. Bardzo proszę osoby, które mają dosłownie dwie minuty, aby wypełniły całkowicie anonimową ankietę, dzięki której będzie można dopasować usługę do potrzeb użytkownika. Z góry wszystkim dziękuję za poświęcony czas
      link do ankiety:
      http://www.survio.com/survey/d/C4Z9J7W4Z8C7J9V1A
      Pozdrawiam Karol

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.