Skocz do zawartości
Akademia Artystyczna

Casting do musicalu w Akademii Artystycznej Gdańsk

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na Casting do Musicalu Akademii Artystycznej!
Casting będzie odbywał się równolegle dla różnych grup wiekowych.
Wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane. Zapraszamy zarówno profesjonalistów, jak i amatorów.
Podczas castingu zostaną wyodrębnione odpowiednie grupy z uwzględnieniem wieku oraz stopnia zaawansowania.
Prosimy jedynie o zabranie obuwia na zmianę.
Rejestracja odbywać się będzie w dniu castingu.
Data: 22.11.2014 Sobota
Godzina: 12.00
Miejsce: Akademia Artystyczna
Al. Grunwaldzka 339,
80-309 Gdańsk
Więcej info: mail: recepcja@akademiaartystyczna.com
tel.: 506 382 816
tel.: 605 222 445

post-5566-0-87355100-1416302807_thumb.jp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Kage
      Witam!
      Szkoła aktorska - "Policealna Szkoła Aktorstwa i Musicalu we Wrocławiu".
      Czy ktoś się w niej uczył/uczy albo zna kogoś, kto do niej uczęszczał/uczęszcza?
      Chciałbym wiedzieć, co o tej szkole sądzicie...
      -Czy jest ona dobrym wyborem dla osoby aspirującej do tego zawodu, osoby pragnącej profesjonalnie nauczyć się tego fachu i realnie polepszyć swój warsztat cech ściśle z tą branżą związanych, tudzież niewątpliwie w niej przydatnych? Rzekome nauczanie/kształcenie takich cech stanowi większość programu nauczania w ów szkole - ciekawe, jak się ma teoria/opis ze strony do rzeczywistości.
      -Czy może jest ona poważną stratą czasu? A są to 3 lata nauki w pełnym wymiarze godzin.
      Dodam, że ja - jako ww. osoba - celuję w rynek filmowy (nie teatralny) i niekoniecznie planuję karierę właśnie w Polsce.
    • Przez Krystian Świętoniowski
      Witam.
      Jestem na ostatnim roku liceum i zaczynam rozglądać się powoli za studiami
      Ostatnio usłyszałem o bardzo ciekawym kierunku, mianowicie - studia wokalistyczne. Wcześniej nawet nie wiedziałem o ich istnieniu. Trochę już o nich czytałem, o rekrutacji na niektóre uczelnie również i mam obawy, stąd ten temat. Pytanie, które mnie nurtuje to umiejętność gry na jakimś instrumencie - wymagana na takich studiach, czy nie? Wiem, że na edukacji muzycznej czy instrumentalistyce jak najbardziej, ale nie mam pojęcia, czy na wokalu też, a moim problemem jest to, że nie potrafię grać na żadnym, za to Bozia obdarzyła mnie (ponoć) dobrym głosem.
      Z góry dziękuję za odpowiedź
    • Przez jarek
      Witam,
      czy znacie jakąś ciekawą literaturę o tańcu z gimnastyką korekcyjną oraz aktywnością fizyczną? Chcę zacząć pisać już pracę (temat: "Taniec jako forma gimnastyki korekcyjnej oraz aktywności fizycznej"), ale nie posiadam za wielu książek. 
      Z góry dzięki za pomoc!  

• Przez doskamika
      Witam, jestem w drugiej klasie liceum ogólnokształcącego o profilu geograficzno-ekonomicznym z rozszerzoną matematyką, geografią i angielskim. Postanowiłam, że nadszedł czas na rozeznanie co do kierunku studiów. Lecz, gdy szukam czegoś dla siebie, w mojej głowie powstaje coraz większy mętlik.

Od 10 lat śpiewam i tańczę.. I tu właśnie jest problem dlatego,że nie ma kierunku studiów który łączyłby moją pasję np. z matematyką  
      Dodam, że lubię podróżować. Zwiedziłam już wiele krajów jak na mój wiek.. :-)
      W przyszłości nie wyobrażam sobie pracy za biurkiem, gdyż jestem dosyć energiczną osobą. Dobrze dogaduję się z ludźmi, łatwo nawiązuję nowe znajomości..

Zastanawiałam się nad kilkoma kierunkami artystycznymi. Myślałam o pracy przy produkcjach filmowych albo jako animator kultury. Lecz cały czas zastanawiam się co z matematyką (królową nauk). Miałam również pomysł na studia językowe..

Czy ktoś byłby w stanie dać mi jakąś radę w moim jakże dziwnym połączeniu zainteresowań?
    • Przez Sebastian Szczęsny
      Łom, piwo, papierosy, bagnet i strzykawka wystające z płóciennej torby na ramię pojawiają się na plakacie filmu "Kolekcja zagrożeń". Możesz w nim zagrać - organizowany jest casting na aktorów. Fabularny film edukacyjny pod tą nazwą realizuje Dolnośląska Szkoła Wyższa.  Uczelnia poszukuje aktorki i aktorów i planuje obsadzić w sumie siedem ról.  Właśnie organizowany jest casting - będzie trwał od południa do wieczora 17 października 2014 roku.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.