Skocz do zawartości
Mistyfikator

Na sylwestra do Sarajewa !?

Rekomendowane odpowiedzi

Znaleźlimy całkiem zacną ofertę na sylwka, zwłaszcza dla pasjonatów Bałkanów. Wyjazd organizuje łódzkie biuro "Pociąg na Bałkany": Oceńcie sami

www.facebook.com/events/868201746537685/

Budapeszt, Sarajewo, Banja Luka

27.12.2014 - 04.01.2015

W CENIE:

IMPREZA SYLWESTROWA W LOKALU Z MUZKĄ NA ŻYWO !!!
6 NOCLEGÓW W HOTELACH ***
ZWIEDZANIE BUDAPESZTU, SARAJEWA, BANJA LUKI, 
MOSTARU, POCITELJA - OPIEKA PILOTA I LOKALNYCH 
PRZEWODNIKÓW
UBEZPIECZENIE NNW I KLL
OPŁATY PARKINGOWE
PREZENT: CAŁODZIENNA WYCIECZKA DO HERCEGOWINY

OFERTA DOSTĘPNA: POCIAGNABALKANY.PL

www.facebook.com/events/868201746537685/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie się podoba oferta spędzenia sylwestra na statku. Organizuje je armator przepraw promowych do Szwecji - Stena Line http://www.stenaline.pl/do-szwecji . Na promie można skorzystać z wielu atrakcji. Dyskoteki z różną muzyka, niezła wyżerka all inclusive, w tym alkohol, no i sklepy bezcłowe. Ogólnie rzecz biorąc ich oferty wyjazdów turystycznych są ciekawe. Zawsze myślałem że to wyłacznie statek do pracy u swensonów, a tu sporo ciekawych imprez.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brzmi cudownie, choć ja niestety mam już zaplanowanego całego Sylwestra. Wyjeżdżamy ze znajomymi do Białki Tatrzańskiej, ponieważ większość z nas jeździ na nartach/snowboardzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My już wynajęliśmy pokój w Zakopanem przez Bookapart i spędzamy sylwester w górach :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ej, a ile to kosztuje? Bo ja miałam zamiar wybrać się na coś podobnego: http://www.qtravel.pl/skarpa-travel/sylwester-na-nartach-w-sarajevie-zima-sylwester-sylwester-sarajevo-94178. Tu też jest 7 dni i zabawa z muzyką na żywo. Koszt to tylko 1350 zł/os i już mieliśmy dzwonić. To może być to samo? Jeśli tak, to ja się piszę! Widzę, że hotel trzygwiazdkowy, to całkiem nieźle jak za taką cenę. No i najbardziej kuszą jednak te narty, bo uwielbiam na nich jeździć. U ciebie nie widzę tej informacji, więc to może jednak inna oferta. Tu jest bardzo dużo jazdy na nartach, a mało zwiedzania, ale dla mnie to dobrze, bo zwiedzać to sobie można w lecie, a nie na mrozie. W zimie się inne rzeczy robi. Znalazłam zdjęcie stoków, bardzo obiecujące:

jahorina_glowne.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Ania Pękała
      Jeśli chcecie tanio spędzić majówkę to sprawdźcie oferty na:
      Żadne polskie biuro podróży nie ma tak atrakcyjnych ofert z wyżywieniem, przejazdem, noclegami, imprezami itd.

Dodatkowo wpisując kod GZ-APEK macie 60zł zniżki na wyjazd

• Przez Mistyfikator
      Mamy 3 ostatnie miejsca w naszym minibusie, którym już 23.05 ruszamy w 11-dniową bałkańską podróż przez Serbię, Bośnię, Czarnogórę i Chorwację. Jeśli interesuje Was tramping w miłej przyjacielskiej atmosferze z naszym kierowcą (pilotem), który Bałkany zna jak własną kieszeń to spieszcie się
      Szczegóły pod +48 537 381 723 lub www.pociagnabalkany.pl

http://www.pociagnabalkany.pl
    • Przez Mistyfikator
      Zapraszamy na bałkańskie trampingi minibusem i duże imprezowe wycieczki,

www.pociagnabalkany.pl
      EKIPA POCIĄGU NA BAŁKANYhttp://www.pociagnabalkany.pl

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• W Gdyni jest fajna uczelnia Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu, tam jest Prawo na dość dobrym poziomie, a łatwiej się dostać. 
    • Mam pytanie odnośnie rekrutacji na prawo. Gdzie najłatwiej się dostać jeżeli chodzi  o większe miasta. Najbardziej interesuje mnie Łodz, kraków ,warszawa, ale uwzględniam też inne miasta.Mam w tym roku mature i mimo,że spędzam dużo czasu na naukę. obawiam się ,że może powinąć mi się noga i liczba punktów   zbraknie do studiowania w wymarzonym mieście,  Z góry dzieki!
    • a przeglądałeś zasady rekrutacji z tego roku? Nowe zasady rekrutacji przeważnie są podawane w styczniu. 
    • Cześć, próbowałem jakaś zrozumiec ale w rezultacie nie za bardzo mi to wyszło, chodzi mi o punkty na AGH. Jest mi ktoś w stanie powiedzieć czy przy rekrutacji jest uwzgledniany język? Czy jest on wgl pomijany? A jak jest z matematyką?( mówię o niej bo to ku niej się skłaniam na maturze). Brany jest pod uwagę tylko wynik z rozszerzonej, czy z podstawowej też? Jest wgl ktoś w stanie mi powiedzieć jak działa ten przelicznik? (rozmawiałem z kilkoma osobami ale nie do końca wiedzą, i nie chodzi mi o wysłanie linku tylko o wytłumaczenie)
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.