Skocz do zawartości
Majka Leśniewska

Gdzie studiować logistykę w Warszawie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś z Was jest obecnie na studiach logistycznych? Na jakiej uczelni warto jest obecnie studiować? Interesują mnie studia zaoczne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja poszłam na tą uczelnie po namowie koleżanki :) Obecnie obie studujemy naWyższej Szkole Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja. W ciągu tygodnia pracujemy razem z koleżanką aby sobie dorobić na czesne a co drugi tydzień spotykamy się na uczelni :) nie wyobrażam sobie innego sposobu na studiowanie bo chyba nie wytzrymałabym 5 dni na uczelni :P jestem bardzo zadowolona z wyboru tej uczelni i takiego zaocznego trybu nauczania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, dzięki za info. Dopisuję więc ją do listy uczelni które sobie dokładnie sprawdzę.

I tak zacznę studia od przyszłego roku, więc jeszcze trochę mam czasu na ogarnięcie tego tematu..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam ci studia zaoczne Transport i logistyka w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Kierunek jest dobrze prowadzony, kosztuje wyraźnie taniej niż w Warszawie, więc naprawdę warto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli mowa o uczelniach w Warszawie w takim razie myślę, że warto wziąć pod uwagę logistykę międzynarodową na UTH Chodkowskiej. Jest to specjalność na kierunku stosunki międzynarodowe :). Uczelnia jest mi dość dobrze znana i muszę powiedzieć, że bardzo podoba mi się ich sposób nauczania, mianowicie praktyczne podejście do nauczania. Wiedzą, że samą teorią nie da się odpowiedniego przemówić do studenta - i mają rację :) Ogólnie w sumie nie ma co się dziwić, że mają takie podejście skoro wykładowcy są praktykami. To też jest fajna sytuacja, ponieważ ich doświadczenie wiele pomaga :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi