Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chcesz podjąć studia wyższe z Pedagogiki, Pracy socjalnej czy Polityki społecznej to w Korczaku możesz uczęszczać na zajęcia w tradycyjny sposób w 6. miastach lub podjąć naukę na odległość, sprawdź czym różni się ta Uczelnia od innych http://studia.tv/uczelnia-korczaka-inna-niz-wszystkie/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Krzysztof12345
      Witam. Stoję przed wyborem następujących kierunków studiów: dowodzenie, nawigacja oraz logistyka. Dostałem się na dowodzenie na Akademię Sztuki Wojennej, lecz rekrutacja na Akademię Morską w Szczecinie została przedłużona. W przyszłości wiążę swoją przyszłość z wojskiem (piechota lub marynarka), lecz warto by było mieć jakieś zabezpieczenie w postaci chodliwego kierunku. Który kierunek pozwoli mi aplikować bez problemu na studium oficerskie lub uzyskać pracę w armii? Co do logistyki/nawigacji interesuje mnie kwestia poziomu trudności. Z przedmiotami ścisłymi radzę sobie jako tako, ale nie uczyłem się przez 3 lata fizyki i jej się obawiam. Proszę o pomoc i z góry dziękuje za normalne odpowiedzi. Każdy z kierunków wyżej wymienionych mnie interesuje tak dla jasności. 
    • Przez Chemiamedyczna
      Cześć, stoję przed wyborem pomiędzy chemią medyczną na UWr, a analityką medyczną na WUMie. Mógłby mi ktoś doradzić, co powinnam wybrać, kierunki wydają się podobne i z tego co czytałam perspektywy zatrudnienia diametralnie się nie różnią. Proszę o porady i opinie co do tych kierunków
    • Przez karolina796
      Dostalam się na prawo do uwb w Białymstoku i UMCS w Lublinie i nie wiem co mam robić? Którą uczelnia jest lepsza pod względem poziomu i lepiej jest widziana wśród pracodawców? Może ktoś z Was studiował na którymś uniwersytecie i mógłby podzielić się opinią. Mam czas do jutra, więc proszę, dajcie jakieś rady  
      Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi  
      Pozdrawiam 
    • Przez renata123
      Jestem 65 osoba na liscie rezerwowej na elektroradiologie na WUM. Czy ktos sie tu znajduje kto rowniez aplikowal na wum na jakikolwiek inny kierunek i moze powiedziec czy jest szansa ze dostane sie w tej rekrutacji i kiedy bylaby mniej wiecej druga lista? Co ile jest aktualizacja?

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• O Automatyce i Robotyce czy Biotechnologii rzeczywiście można trochę  się dowiedzieć na forum,lecz o inżynierii biomedycznej jest strasznie mało informacji.
    • Też trudno przewidzieć co będzie za kilka lat. Są to nauki bardzo przyszłościowe, w bogatszych krajach widać, że się to rozwija w szybkim tempie, może i Polska w końcu zacznie rozwijać bardziej przyszłościowe gałęzie gospodarki i znajdzie się praca i w biotechnologii czy inżynierii biomedycznej. Stąd też taki dylemat, trudno przewidzieć co będzie się działo w przyszłości, wiem, że powinno się wybierać studia z pasji, i tak, te kierunki wydają mi się ciekawe, tylko wybór może być jeden i chciałbym wybrać jak najlepiej. Najwięcej osób poleca mi właśnie AiR, studia te wydają się bardzo interesujące, lecz nie wiem czy praca w utrzymaniu ruchu jest dla mnie, a z tego co słyszałem, w Polsce to "jedyna" możliwość po AiR.
    • Dobrze przeczytałeś. Po biotechnologii i inżynierii biomedycznej jest mało miejsc pracy w zawodzie, czyli wybór tych kierunków wiąże się ze sporym ryzykiem. AiR otwiera zdecydowanie więcej drzwi i to w całym kraju. Jeśli nadal masz wątpliwości, możesz poszukać sobie w Internecie rządowej stronki o ekonomicznych losach absolwentów i zapoznać się ze statystykami z ostatnich lat.
    • Na forum jest bardzo dużo tematów o tych kierunkach. Od lat nic się nie zmienia.  Ogólnie kierunki bardzo ciekawe. Wydaje się że najbardziej uniwersalnym jest automatyka. Dzięki temu masz możliwość dostosować się do rynku pracy. Branża rozwojowa w medycynie u nas leży.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.