Skocz do zawartości
pedagogiczna

Hotel w Wawie na studencką kieszeń

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie jakieś dobre hotele w Warszawie odpowiednie na studencką kieszeń, ale też zlokalizowane w miarę możliwości w centrum miasta, a nie gdzieś na przedmieściach?

Znajomi polecali ten hotel: http://www.bwfelix.pl/ ale wygląda na taki bardziej dla klasy biznesowej, więc nie wiem czy to dobry wybór dla mnie.

Możecie coś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest obok UW kilka hosteli, zapomniałem niestety nazw - jeden obok biedronki przy uniwerku:) Tani i fajny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez wiki345
      Cześć :) Uczę się w liceum na profilu biol-chem. Przede mną jeszcze rok i matura. I tu się pojawia problem. Niedawno obudziło się we mnie duże zainteresowanie turystyką, a szczególnie hotelami. Co zdawać na maturze? Jakie studia później? Gdybym w przyszłości chciała zostać dyrektorem hotelu, to lepiej iść na zarządzanie i marketing czy na turystykę? Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że z dnia na dzień nie znajdę się na miejscu dyrektora, bo od czegoś trzeba zacząć żeby nabrać doświadczenia, ale co najbardziej mi się przyda w przyszłości? Może jakieś praktyki? 
    • Przez WiecznyStudent
      Cześć jaki hotel polecacie na spędzenie weekendu w stolicy? Chciałbym wynająć jakiś o wysokim standardzie i blisko centrum.
    • Przez WiecznyStudent
      Hej! Wybieramy się do Warszawy z dziewczyną na krótki wypoczynek. Czy może ktos mi polecić komfortowy hotel w dobrej lokalizacjii?
    • Przez Doktorek
      Coraz więcej osób mówi ostatnio o Hotelu Rest w Warszawie, dokładnie Mory ul. Poznańska 33, przejeżdżam obok niego prawie codziennie pokonując trasę Warszawa -Poznań, macie o nim jakieś własne opinie?

Zatrzymując się w nim raz ostatnio mile się zaskoczyłem, goście hotelowi mogą bezpłatnie korzystać z Centrum SPA, inne hotele karzą sobie płacić, także ogromny plus dla Hotelu Rest.

Hotel Można obejrzeć tutaj -> Rest Hotel Warszawa http://hotelrest.pl/

• Przez WiecznyStudent
      Cześć studenci!
      Słuchajcie niebawem wylot na upragniony lot do Belgii! Oczywiście na Erasmus!!
      Potrzebuje noclegu w Warszawie w przeddzień wylotu! Czy macie może jakieś sprawdzone miejscówki nieopodal Lotniska Chopina?
      Z góry dzięki za sugestie!

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• @student023, partner nie jest członkiem najbliższej (gwoli ścisłości żadnej) rodziny i na tym koniec tematu. We wnioskach stypendialnych uwzględnia się tylko rodziców/opiekunów prawnych + ewentualnie rodzeństwo niepełnoletnie lub uczące się do 26. roku życia. Nie dopisuje się nawet dziadków, choćby mieszkało się z nimi, a co dopiero obce osoby będące partnerem rodzica czy studenta. Zresztą wszelkie szczegóły znajdziesz w regulaminie pomocy materialnej swojej uczelni.
    • @ŁukaszMy mieszkamy u niego i jesteśmy też u niego zameldowani. Zmienia to coś ?  
    • To trochę skomplikowane, pewnie gdyby to był związek formalny nie byłoby problemu. Chyba że jest tam zameldowany u Was.
    • Chcę ubiegać się o stypendium socjalne. Dziś zadzwoniłem na uczelnie w jaki sposób liczy się dochód rodzinny. Musze tu zaznaczyć ze mieszkam z mamą i jej partnerem. Powiedziano mi, że licząc dochód rodziny nie bierze się pod uwagę jej partner. Dlatego też nie dostane tego stypendium ponieważ dochód rodziny dzieląc na mnie i mamę nie mieści się w kryterium natomiast jeśli go dodam to się mieszczę. Czy da się coś zrobić z tym żeby móc go wliczać w dochód rodziny?
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.