Skocz do zawartości
tatiana123

dobry dentysta Ursynów

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, jeśli chodzi o tego dentystę, o którym wspominasz to nie mogę pomóc, ponieważ jeśli chodzi o Ursynów to od roku chodzę do Centrum Ortodoncji i Implantologii Odent i swoją drogą nie znam lepszej kliniki dentystycznej. W końcu odzyskałam swój uśmiech sprzed kilku lat - leczenie + korony zrobiło swoję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co prawda nie Ursynów, ale obok:) pomiędzy al. Witosa a ul. Czerniakowską. Polecam dr Maliborskiego prowadzącego własny mały gabinet wraz z żoną. Przemiła osoba, dobry fachowiec, a ceny niższe niż gdzie indziej w Warszawie

ul. Bartoszka 4, tel. 22 642 52 62 , 600 831 733 można śmiało podać, że poleciła go Joanna Domżał i proszę koniecznie pozdrowić ode mnie Pana Doktora!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, szukam właśnie fajnego dentysty u którego bym sobie mogła zrobić aparat ortodontyczny. Córka koleżanki chodziła do duo dental, lecz jest to przy Legionowie i mimo, ze opieka dobra nie wiem czy dojeżdżać. Co myślicie? z drugiej strony boję się pierwszego lepszego lekarza, ale jak najbliżej domu. Może w ogóle nie warto w moim wieku zakładać aparatu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Urysnowie od niedawna otworzył się nowy oddział Dental Design , w tym oddziale nie byłem, ale do Pruszkowa jeździłem i byłem bardzo zadowolony z ich usług. Miałem chirurgicznie usuwaną 8.... więc niezbyt miła sprawa. Sprawdź sobie, oddział mają na ul. Nowoursynowskiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry dentysta na Ursynowie to Dental Design, polecam, bo sama korzystam z ich usług. To bardzo nowoczesny gabinet z fachowcami w swojej dziedzinie. Jestem dentofobem i zazwyczaj sam zapach u dentysty przyprawia mnie o mdłości, ale na szczęście trafiłam tam na wykwalifikowaną kadrę, która się mną odpowiednio zajęła. Nie wiem jak u  nich z umowami na NFZ, ale zawsze można zadzwonić i dopytać :) Ja niezależnie od tego polecam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Łukasz napisał:

cena przy wyborze dentysty nie powinna być decydująca

 

Nie powinna być, ale zauważyłam, że wielu znajomych tak właśnie wybiera. Taka ruletka - albo im zrobią dobrze zęby, albo będą musieli iść gdzieś poprawiać i dopłacą więcej. Niektórzy zapominają, że jak się spierniczy zęba, to często nie można juz go odratować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że moja wypowiedź będzie nieco nie na temat, ale uważam, że warto ją tu umieścić. Mam na myśli to, że mam dość nieprzyjemne doświadczenia z gabinetem Dentalux znajdującym się na ulicy Racławickiej. Do skorzystania z niego skusiły mnie dobre opinie i powiem szczerze, że zupełnie nie wiem skąd się wzięły. Na moim przypadku nie znalazłem jakiekolwiek odzwierciedlenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.