Skocz do zawartości
adve

Kurs pilotów wycieczek krajowych i zagranicznych

Rekomendowane odpowiedzi

Pilotuj marzenia innych

Jeżeli:

- posiadasz minimum średnie wykształcenie i zamiłowanie do uprawiania turystyki,

- w czasie pracy chcesz doznawać wspaniałych przeżyć oraz zwiedzać najciekawsze zakątki Europy i Świata,

- chcesz posiadać uprawnienia umożliwiające Ci wykonywanie atrakcyjnego zawodu, mogącego w przyszłości być głównym lub dodatkowym źródłem Twojego dochodu, uprawnienia dające możliwość zatrudnienia się w każdym biurze podróży na terenie całego Kraju,

bądź uczestnikiem

Kursu Pilotów Wycieczek

Krajowych i Zagranicznych

w Toruniu

Absolwent szkolenia otrzymuje certyfikat i licencję Pilota Wycieczek Krajowych  i  Zagranicznych

– potwierdzone przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w Warszawie

Czas trwania kursu : 25.10.2014 – 10.02.2015

Cena:  390,-zł

Wpłaty przyjmowane są w miesięcznych nieoprocentowanych ratach.

Informacje i zapisy tylko przez internet :

http://kurspilotow.dai.pl

E-mail:    info@adv-travel.pl              info@biuroadventure.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Uxell
      Hej!
      Aktualnie jestem na 4 semestrze PWR'u i z kilku powodów planuję przenieść się na PUT (kierunek informatyka). Jak na razie moja średnia wynosi 4,7 i wszystkie kursy mam zaliczone, jednak w tym semestrze jestem prawie pewien, że jednej przedmiotu nie zaliczę, ponieważ po prostu nie mam jak pojawić się na egzaminie, a prowadzący wyjątkowo utrudnia znalezienie wyjściaz z tej sytuacji w postaci innego terminu.
      W związku z tym mam kilka pytań:
      1. Czy jeżeli nie zaliczę tego jednego kursu, to powinno to sprawić jakiś problem przy przeniesieniu?
      2. Jeżeli się przeniosę, to czy na nowej uczelni ten deficyt będzie nade mną "wisiał"?
      3. Czy dobrze rozumiem, że procedura przeniesienia wygląda tak?:
      a ) Wynosimy z uczelni nasz dorobek kursów zaliczonych,
      b ) Idziemy do uczelni, do której się przenosimy do dziekanatu i składamy podanie,
      c ) Jeżeli nam się uda, to składamy podanie w aktualnej uczelni o skreślenie z listy studentów.
      4. Czy uczelnia w tej sytuacji powinna sprawiać problemy z przeniesieniem się? Z tego co widziałem kursy mamy podobne bardzo przynajmniej na pierwszych dwóch semestrach, potem co najmniej połowa do trzech-czwartych się pokrywa.
      Zdaję sobię sprawę, że część odpowiedzi na te pytania znajdują się już na tym forum, jednak przeglądając te tematy, nie do końca byłem pewien, czy dobrze wszystko rozumiem, dlatego wolę upewnić się i spytać jeszcze raz kogoś, kto ogarnia temat
      Z góry dzięki za pomoc i przepraszam, za powtarzanie się :x

• Przez martael
      Witam! 
      Chciałam zapytać czy znacie jakieś szkoły na terenie Polski, które oferują kursy dziennikarskie? Przygotowują i dokształcają warsztat niezbędny dla każdego przyszłego lub prosperującego dziennikarza? 

Jesteście zainteresowani taką formą dokształcania? Czy wolicie pójść na studia, gdzie zamiast kilku naprawdę przydatnych zajęć macie ich od groma i połowa z nich będzie i tak nieprzydatna? 
      pytam, ponieważ kończę właśnie studia dziennikarskie, nie czuje się przygotowana do tego zawodu, a w każdej placówce potrzebują osób z jakkolwiek praktyką. A skąd mam ją mieć skoro na uczelni sama teoria...
    • Przez xelesse
      Cześć.  Zastanawiam się nad zmianą kierunku na logistykę. Jednak boję się tego kroku, martwi mnie to, że zmienię i nagle okaże się, że logistyka to nie to. Dlatego zastanawiam się nad zrobieniem kursu. Kurs miałby za zadanie wprowadzić mnie w świat logistyki. Myślę, że to jakoś pomogłoby mi podjąć decyzję na temat studiów. Poza tym zawsze lepiej CV będzie wyglądać, bo póki co świeci pustką(chociaż nie wiem jak patrzą na takie coś pracodawcy). Gdybym zmieniła kierunek to to też byłaby jakaś baza pod to co będę mieć na studiach. Zastanawiam się też jaki kurs wybrać. Jest 3 dniowy kurs, który kosztuje 800zł, jest on na miejscu. Jest też internetowy, który jest teraz w promocji za 50zł... Oba kursy z certyfikatem. Niby stać mnie na ten za 800zł, ale nie mam dobrej sytuacji finansowej, więc wolałabym, żeby było taniej... Jeżeli o system nauki to wybrałabym ten na miejscu. Co o tym myślicie? 
    • Przez Żaneta Kot
      STUDIO FORMA w WARSZAWIE. Czy ktoś się spotkał z tym kursem, uczęszczał? Macie jakieś opinie, spostrzeżenia?
    • Przez Żaneta Kot
      Witam, chciałam zapytać o Wasze opinie. Interesuje mnie dziedzina ARCHITEKTURY WNĘTRZ. Jestem po kierunku studiów: budownictwo. Co polecacie wybrać, studia podyplomowe czy kurs architektury wnętrz?

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• W tej sytuacji najlepiej byłoby spróbować przenieść się na studia niestacjonarne do Poznania, nawet na uczelnie niepubliczną i wówczas dalej pracować. Bardzo mocno to polecam.
    • Jestem zdania, że każda firma powinna iść z biegiem czasu, stale wprowadzając nowoczesne rozwiązania. To nie tylko ułatwi pracę właścicielowi firmy, ale też pracownikom. Na stronie:  https://www.bpxglobal.com/kontakt/ znajdziesz kontakt do firmy, która zajmuje się wdrążaniem nowoczesnych rozwiązań do firmy. Warto podjąć z nimi współpracę.
    • Cześć wszystkim moja sytuacja jest trochę skomplikowana, ale liczę na waszą pomoc.Jestem studentem 2 roku i pracuje w branży, dotychczas dzięki nauce zdalnej oaz IOS mogłem pracować pełnoetatowo, dodam, że studiuje na co dzień w Opolu, a pracuje w Poznańskiej korporacji, na moim kierunku nie ma możliwości przejścia na zaoczne, wracamy w październiku mury uczelni, ale pomyślałem o kilku wyjściach:Studia eksternistyczne, zwłaszcza że u rodziców krucho z pieniędzmi i wspomagam ich, jak tylko mogę.Przeniesienie do Poznania na studia, ale nie wiem, jak miałoby to wyglądać pod kątem logistycznym, zaliczenia egzaminów itp.Rozpoczęcie studiów od nowa w Poznaniu-strata roku, nie wiem, czy można to jakoś "nadgonić" ?Rezygnacja z pracy i powrót na studia -mam dostać awans i podwyżkę w ciągu kilku miesięcy więc trochę mi szkoda odpuścić.Poczekać na następny lockdown i zdalne studia-trochę pół żartem pół serio, ale różnie może być.Inne rozwiązania, o których nie pomyślałem ?    
    • Gorąco polecam usługi hydrauliczne Panów z firmy Lakus. Zaledwie kilka chwil od zgłoszenia awarii, przyszli, naprawili i nic nie naśmiecili - bardzo dziękuję. Jestem już umówiony na wizytę zlokalizowania wycieku oraz osuszenia ściany, jutro będę wiedział jak w tej sferze im poszło   https://hydraulikalakus.pl/ https://osuszaniebudynkowlakus.pl/ https://termowizjalakus.pl/ https://czyszczenierurlakus.pl/ https://ozonowanielakus.pl/
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.