Skocz do zawartości
Morgan

Targi Kariera IT - 11.10.14 r. (Kraków), 18.10.14 r. (Warszawa)

Rekomendowane odpowiedzi

Kariera IT to wyjątkowe wydarzenie dla każdego, kto wiąże swoją karierę zawodową z branżą IT!

Wybierz miasto, do którego masz najbliżej i przyjdź na Targi, bo w nadchodzących miesiącach odbędą się one aż w czterech miejscach:

11.10 - Kraków

18.10 - Warszawa

15.11 - Wrocław

29.11 - Poznań

- W trakcie Targów przede wszystkim wysłuchasz ciekawych prelekcji merytorycznych oraz sprawdzisz swoje siły w programowaniu podczas DARMOWYCH warsztatów. 

- Aktywnie poszukujesz zatrudnienia? Tutaj zapoznasz się z najatrakcyjniejszymi ofertami na rynku pracy. Pojawią się m.in.: Engineering Design Center, Millenium Bank, Ericpol, Gemius, IT Kontrakt, Capgemini, Comarch, Grupa Allegro, Nokia i inni. Jeśli posiadasz minimum kilka lat doświadczenia zawodowego, przyjdź i zobacz, jak wiele mogą Ci zaoferować liderzy krajowego rynku aktualnie poszukujący wykwalifikowanych pracowników.

- Kariera IT to nie tylko pożytecznie i efektywnie spędzony czas, ale również szansa na zrelaksowanie się przy najnowszych grach na PS4 oraz zapoznanie się z takimi nowinkami technologicznymi jak ROBOTY, DRONY, czy DRUKARKI 3D.

Dla szczęśliwców przewidziano atrakcyjne nagrody (vouchery na quady, bilety do kina, teatru itp.).

Nie czekaj, weź sprawy w swoje ręce i zarejestruj się już dziś! Jesteś ambitna/y, chcesz się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności? To wydarzenie skierowane jest właśnie do Ciebie. 

Wstęp WOLNY!

Liczba miejsc jest ograniczona, rejestruj się na -> http://www.targikarierait.pl/

TUTAJ do obejrzenia film z poprzednich edycji Targów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Wiktoria__
      Bardzo proszę o pomoc, pilne!!
      Gdzie od października 2021 roku w Warszawie, mogę studiować kierunek praca socjalna zaocznie?
      Dziękuję za pomoc
    • Przez Prawnik1lvl
      Witam
      Studiuję dwa kierunki (prawo i zarządzanie) i o ile do ukończenia prawa mam jeszcze sporo czasu, o tyle już za rok kończę zarządzanie. Uznałem, że połączenie zarządzania i prawa to dobry pomysł, żebym mógł się w czymś wyspecjalizować. Wcześniej rozważałem studia podyplomowe po prawie, ale natknąłem się na bardzo ciekawą ofertę WSZIB w Krakowie, która oferuje magisterskie po zarządzaniu właśnie. Zastanawiam się nad tym, co może być bardziej perspektywiczne - zarządzanie ze specjalnością z informatyki stosowanej czy może zarządzanie zakupami i łańcuchem dostaw. Ogólnie, bardzo ciekawią mnie obie opcje. Lubię programować i nawet uczyłem się z bootcampu. Ponadto, daje fajne perspektywy, jeżeli chodzi o sektor IT czy bardziej finansowy, chociażby analityka biznesowa. Z kolei zarządzanie ze specjalnością opartą na logistyce też mega mnie interesuje. Zanim zacząłem studia z zarządzania to zastanawiałem się pomiędzy logistyką właśnie, a zarządzaniem. W sektorze logistycznym zarobki też nie najgorsze i praca pewna. Jestem w całkowitej kropce i nie wiem co wybrać  Przyszłość wiążę z prawem, ale chciałbym się w czymś wyspecjalizować + mieć jakieś koło ratunkowe, jeżeli prawo nie wypali. Co Waszym zdaniem daje lepsze perspektywy i zarobki? Dzięki za odpowiedzi  Tutaj wstawiam linki do kierunków, jakby kogoś zainteresowało: https://www.wszib.edu.pl/studia/zarzadzanie-ii/informatyka-stosowana/ oraz https://www.wszib.edu.pl/studia/zarzadzanie-ii/zarzadzanie-zakupami-i-lancuchem-dostaw/   
    • Przez zefir
      Jeżeli studiujesz w Warszawie albo właśnie wybierasz się tutaj na studia, będziesz szukać mieszkania, pokoju, apartamentu na dzień tydzień miesiąc czy rok, daj nam znać. Projekt HostingWarsaw tworzony przez studentów dla studentów, zwłaszcza uczestników programu Erasmus, by oferować komfortowe mieszkania do wynajęcia w samym sercu Warszawy, natychać wynajmy duchem polskiej gościnności i otwartości na poznawanie nowych kultur. zobacz naszą stronę HostingWarsaw - apartamenty do wynajęcia na elastycznych warunkach i skontaktuj się z nami, powiedz gdzie studiujesz i co, opowiedz o swoich oczekiwaniach i znajdziemy dla ciebie świetny pokój, mieszkanie apartament do wynajęcia w warszawie.

• Przez Dreja05
      Siemka, kończę właśnie licencjat z administracji. Tak średnio czuje te studia i wgl i chciałbym trochę się podszkolić w czym i innym. A mianowicie iść na studia podyplomowe z Programowanie aplikacji webowych w środowisku Microsoft. Dobra będzie to opcja? 
    • Przez Xersiq
      Witam. Jestem tegoroczną maturzystką, to mój pierwszy wpis na tym forum. Zastanwiam się nad wybiorem studiów. Od zawsze interesowałam się psychologią. Ze względu na dobre wyniki z matury złożyłam na UJ w Krakowie i na KUL w Lublinie ( miasto położone blisko mojego rodzinnego miasta). Od kilku dni, po rozmowie z rodzicami, zaczęłam rozmyślać na prawem na UJ. Boję się, że ze względu na liczbę chętnych na psychologię mogę miec pozniej problem z znalezieniem pracy, prawo wydaje się bardziej sensowne i rozwojowe ( biorę pod uwage także rodzinę). Mimo to jest dość nudne. Dlatego chciałam poprosić o radę czy warto iść na prawo czy jednak wybrać psychologię? A jeśli  psychologię czy warto iść na tak dobra uczelnie( czy uczelnia ma znaczenie?) czy lepiej wybrać mniejsze miasto? 

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Cześć! Zapraszam do korzystania z nowego serwisu, który umożliwia zarabianie w sieci. Można wyszukiwać i polecać oferty, na których się zarabia. Dodatkowo funkcja bloga zupełnie za darmo. Za rejestrację w serwisie z linku: https://yupimoney.com/?ref=cfc1fe12-1b77-11ec-ba82-0242c0a8a012 bonus 20 zł na start. Zapraszamy!
    • Witam, piszę z następującym pytaniem: czy możliwe jest rozpoczęcie jeszcze raz od pierwszego roku na danej uczelni tego samego kierunku, który się studiowało przez rok na innej uczelni ( i po roku się zrezygnowało)? Planuję w tym roku poprawić maturę i zarekrutować się od zera na inną uczelnię, na I rok kierunku, na którym obecnie jestem, po czym (jeśli wszystko dobrze pójdzie) zrezygnować z obecnej uczelni. I tak się zastanawiam czy to w ogóle realne? Nie ma żadnych przeciwskazań, żeby coś takiego zrobić? 
    • rozumiem dzięki za odpowiedź
    • Z tego co wiem dziekanaty są już czynne, masz też regulamin. To są skomplikowane sprawy. Gdyby to był związek formalny i ojczym wziąłby Ciebie pod siebie to tworzyli byście wspólne gospodarstwo, jednak wiele osób tak nie robi ze względu na alimenty płacone przez ojca dziecka.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.