Skocz do zawartości
Agnieszka Magiera

Prezent dla chłopaka

Rekomendowane odpowiedzi

Kurczę, sama zawsze chciałam przelecieć się paralotnią, ale brak mi takiego silnego bodźca, który by przezwyciężył strach przed tym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co wiem to za pierwszym razem zawsze leci się z instruktorem, więc nie jest to aż takie straszne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm faceci są prości ;p albo kup nową gre wiedzmin 3 dziki gon, albo nowego fona ewentualnie zabierz go do barcelony ( no bo kto nie jest fanem barcelony wink) ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bieliznę proponuje Santi, ja, wiem że dla niektórych to strój wizytowy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fakt może brakować :) mój jest zpaalonym survivalowcem i majsterkowiczem :) już mu narzędzi nakupowałam...ale kupiłam mu teraz tak w ramach upominku wallet ninja, super rzecz ) zabiera na wszystkie wyjazdy go, bo mieści się w potrfelu, a ma  w sonie 18 narzędzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak,praktyczny prezent to jest to! Mój chłopak byłby zadowolony z garażu blaszanego. Takie blaszaki to zawsze się przydają. Widziałam, że prducent wiat śmietnikowych ma je w sprzedaży. Jak się ruszy trochę głową to zawsze można jakiś fajny prezent wyczarować. Trzeba tylko myśleć i włączyć kreatywność ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tylko taki garaż to kosztuje pewnie ok 2000 zł no i trzeba mieć teren żeby do postawić.... no skoro kogoś stać na taki prezent i ma posiadłośc to czemu nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ewentualnie można sie chłopakowi dolożyć do garażu jeśli wiemy, że potrzebuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ale pieniądze to nie jest dobry pomysł, jeśli to ma być prezent dla chłopaka[/url] ale Twojego chłopaka a nie po prostu kolegi. Bo dla kolegi to rzeczywiscie lepiej się w kilka osób złożyć i wspólnie wymyślić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Klawisz to fajna sprawa jak kogoś jara nuta ;) ja dostałem kiedyś od kolegi jego klawisz (bo kupił sobie skubaniec lepszy). To było Casio z serii CTK - takie z lekcjami dla początkujących. Dobra rzecz na wieczorną nudę ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko dla tych co naprawdę interesują sie muzyka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli interesuje się muzyka i chce grać to klawisz jest bardzo fajnym pomysłem. Też czas jakiś temu dostałem keyboard casio ctk 5000 i spokojnie mogę go polecić mi bardzo pomogły funkcje do nauki i ćwiczeń. Po za tym to prosty w obsłudze klawisz a zarazem dający dużo przyjemności z gry dzięki dobrej klawiaturze i wielu wbudowanych funcjach

tylko to chyba dość drogi prezent?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na pewno każdy nie może sobie na to pozwolić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chodzi o cyfrowe instrumenty, to akurat należą one do jednych z tańszych jakie możemy kupić. Oczywiście rozpiętości cenowe są duże i możemy kupić profesjonalny keyboard za 15 tys. ale również z powodzeniem na początek wystarczy instrument za 500-600 zł. Są to keyboardy edukacyjne, mające z reguły w większości funkcje edukacyjne, które umożliwiają samodzielną naukę. Podstawa to wybrać odpowiedni model i markę, które zapewnią nam najwięcej możliwości.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prezent za 500 zł nawet to i tak bardzo drogi prezent a dla studentów nieosiągalny....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi