Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Jestem studentem V roku na kierunku ekonomicznym.

Swoją pracę mgr piszę o tym jaki wielki wpływ na nas ma i będzie miał crowdsourcing w polsce. Jeśli więc interesuje kogoś taka tematyka, to proszę o info. Ja na pewno będę miał sporo pytań, więc będę pytał w odpowiednich działach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez polli
      Witajcie,
      Jestem obecnie po licencjacie z marketingu internetowego. Wiem na chwilę obecną, że chcę swoją przyszłość związać z branżą kreatywną (marketing, media, startupy). Chcę zamieszkać w Warszawie, podjąć pierwszą prace na cały etat i teraz mam dylemat: rozpocząć studia magisterskie zaoczne na Dziennikarstwie i Komunikacji Społecznej czy zrobić roczną podyplomówkę (z tworzenia startupów) i podszkolić angielski na kursie (jest bardzo słaby)? Kusi mnie zamiast DiKS, zarządzanie ale jestem bardzo słaba z matematyki i tylko na uczelni o niskim poziomie poradziłabym sobie z mikro/makroekonomią, finansami itp. (A to chyba mija się z celem). Poradźcie mądrzy ludzie :)! 
    • Przez Narysowani - kurs rysunku
      Zapraszamy do zapisów na kurs rysunku odręcznego przygotowujący na kierunki Architektura i Urbanistyka, Architektura Krajobrazu, Projektowanie Wnętrz, Wzornictwo

Dlaczego warto do nas dołączyć?

oprócz rysunku prowadzimy także kurs papieroplastyki i historii sztuki
      pierwsza lekcja jest darmowa i niezobowiązująca – przyjdź sprawdzić, na pewno zostaniesz na dłużej
      jeśli już rozpocząłeś przygodę z rysunkiem, przyjdź na darmowy przegląd prac – ocenimy je obiektywnie
      wszyscy uczniowie w ramach gratisowych godzin mogą przychodzić na dodatkowe zajęcia z martwej natury
      pracujemy w małych grupach, więc każdy uczeń ma indywidualny tok nauczania i realizuje swój program, zależnie od stopnia zaawansowania
      nasza pracownia znajduję się na ul.Lubicz 9 – doskonała lokalizacja w samym centrum Krakowa, na przeciwko Galerii Krakowskiej

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie szkolarysunku.edu.pl, dzwoniąc pod numer: 886 033 833 (odpowiadamy na smsy), a także pisząc maila na adres: menedzer@narysowani.pl.

Nie czekaj dłużej, dołącz do nas, a my nauczymy Cię rysować!

Zapraszamy!

• Przez Techrepublic
      Jesteśmy zespołem innowacyjnego startupu. Szukamy współpracowników w Zielonej Górze. Studiujesz dziennikarstwo i potrzebujesz praktyk bądź stażu? Czujesz się dziennikarzem? Nie masz problemów z ciekawym pisaniem w internecie? Znasz podstawowe wymogi wyszukiwarki? Tyle wystarczy. Daj znać (tomasz@techrepublic.pl), spotkajmy się. Może razem wywrócimy do góry nogami tradycyjny sposób przedstawiania informacji!

• Przez Aneta.B
      Witam wszystkich!
      Studiuję Architekturę na PK w Krakowie, ale bardzo interesuję się dizajnem użytkowym. Moje pytanie jest następujące: czy znacie jakąś prywatną szkołę lub kurs wzornictwa przemysłowego? Wiem, że ten kierunek jest u nas na ASP ale tam nie mam szans się dostać... może jakaś inna uczelnia, gdzie egzamin wstępny nie jest tak masakrujący?

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• A literatury nie otrzymaliscie na 1 zajęciach?
    • Otrzymaliśmy kartkę z tematyką wykładów jednak nie zostały one nigdy przeprowadzone.
    • Przed rozpoczęciem zajęć, w październiku student powinien dostać sylabus do przedmiotu, gdzie powinny być omówione tematy zajęć oraz książki, które są obowiązkowe oraz pozycje nadobowiązkowe.  Przeważnie jest to 10 pozycji obowiązkowych, jednak egzamin dotyka tych tematów, które są wymagane w sylabusie. To znaczy, że nie trzeba jednoznacznie znać 10 książek na pamięć. W praktyce bywa dużo lepiej. Jednak fakt jest taki, że może wymagać 10 książek. 
    • Witam. Studiuję pedagogikę w jednym z większych miast w Polsce  i mam przedmiot "Biomedyczne podstawy rozwoju i wychowania".Z tego przedmiotu są ćwiczenia i egzamin w sesji. Zaliczenie ćwiczeń polega na przedstawieniu dwóch prezentacji .Najczęściej na wykładach mieliśmy ćwiczenia i tych wykładów nie było. Jeśli chodzi o egzamin to wykładowca wczoraj nam oświadczył ,że zrobi go z 10 różnych książek.Na liście są m.in. z genetyki medycznej czy też książki z anatomii.Generalnie pewna część tych książek jest przeznaczona dla studentów medycyny.Inne są niemalże niedostępne.Czy taka sytuacja jest dopuszczalna ? Jaki jest dopuszczalny zakres materiału na egzamin w sesji?Czy wykładowca może sobie o tak stwierdzić ,że zrobi egzamin z 10 książek ,które nawet nie są z mojego kierunku? Czy egzamin nie powinien być z tego co jest na wykładzie (choć u nas nie były one w ogóle prowadzone)?Studiuję na bardzo znanym uniwersytecie dziennie .Proszę o pomoc 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.