Skocz do zawartości
Davi

Poprawa egzaminu zawodowego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zdałem egzamin zawodowy w części teoretycznej natomiast w części praktycznej oblałem kiedy będę mógł go poprawić w czerwcu 2015? Co muszę dostarczyć dyrektorowi do szkoły?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Podczas przerw w zajęciach albo w czasie zjazdów. Macie jakieś swoje ulubione rodzaje jedzenia, które regularnie muszą się znaleźć na waszych stołach? U mnie taką potrawą jest sushi. Szczególnie to w rolkach, można je zabrać ze sobą jak sie już jest spóźnionym na zajęcia
    • w nic się nie zaopatruj. Na studia wystarczy normalny fartuch. Obecnie ceny są tak porażająco wysokie, że nawet o tym nie myśl.
    • Cześć wam :) mam pytanie, jaką odzież roboczą, laboratoryjną trzeba mieć na labkach? Fartuch wystarczy, czy może coś w stylu roboczych kombinezonów? :D Pytam, bo zamierzam od października iść na biotechnologię i nie wiem w co się zaopatrzyć.
    • Witam, jestem studentką ostatniego roku administracji na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Celem poniższej ankiety jest zebranie informacji odnośnie matek powracających na rynek pracy. Ankieta jest całkowicie anonimowa, udział w niej jest dobrowolny, a wyniki służą tylko i wyłącznie celom naukowym. Dziękuję za wypełnienie ankiety, Pozdrawiam.   https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfLWtv54cw0FNdCCpyZXHal7MR7XkFUDu4ej0J8JJ1zRdT2HA/viewform?usp=sf_link
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.