Skocz do zawartości
Polskionline

Szlifowanie stylu wypowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jeśli macie problemy z pisaniem, zapraszamy na nasze konsultacje językowe (online, Łódź).
Bardzo często po napisaniu pracy nie rozumiemy poprawek stylistycznych naniesionych przez promotora. Często nie zgadzamy się z tymi poprawkami. W jaki sposób pisać, żeby wyrazić swoje myśli?
kontakt: korkipolki@gmail.com

„Chodzi mi o to, aby język giętki
Powiedział wszystko, co pomyśli głowa:
A czasem był jak piorun jasny, prędki,
A czasem smutny jako pieśń stepowa,
A czasem jako skarga nimfy miętki,
A czasem piękny jak aniołów mowa...
Aby przeleciał wszystka ducha skrzydłem.
Strofa być winna taktem, nie wędzidłem."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj, nie za bardzo wiem o co tutaj chodzi. Chyba i wam by się tutaj przydało jakieś szkolenie z właściwego przedstawiania swojej oferty :-) Zobaczcie sobie przykładowo na ofertę tego szkolenia z komunikacji. Bez wątpienia właściwa komunikacja jest bardzo istotna i tak naprawdę jest to połowa sukcesu, gdy dobrze się potrafi opisać swoją ofertę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez lucasso
      Wejdź na sieumie.pl Zrób zdjęcie zadania, problemu matematycznego Prześlij je - otrzymasz film z rozwiązaniem Twojego zadania i omówieniem
    • Przez PomocOnline
      Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego oraz finalistą wielu konkursów matematycznych. Oferuję pomoc obejmującą rozwiązywanie zadań z poniższych działów:

- analiza rzeczywista i zespolona,
      - rachunek prawdopodobieństwa i statystyka,
      - matematyka dyskretna,
      - algebra abstrakcyjna i liniowa,
      - równania różniczkowe zwyczajne,
      - metody numeryczne,
      - teoria mnogości i logika matematyczna.

Udzielam pomocy w trybie online: przygotowuję rozwiązania (z opisem słownym, wyjaśnieniem itp.), a następnie wysyłam je na adres e-mail klienta. Istnieje również możliwość napisania programu realizującego algorytm matematyczny lub procedurę numeryczną (dostępne języki: C, C++, Octave). Cena jest do uzgodnienia.

W przypadku zainteresowania moją ofertą proszę o przesłanie treści zadań (i podanie terminu na wysłanie rozwiązań) na adres korepetycjeonline2@gmail.com
    • Przez Barbara1
      Dzień Dobry
      Poszukuję studentki/ta ostatniego roku studiów do udzielenia korepetycji z duńskiego.
      Lekcje tylko online w każdy czwartek 17.30 za niewygórowane pieniądze.
      Liczę na osobą skrupulatną,uczciwą i sympatyczną.
      Kontakt: basiakuc.pob@gmail.com
      Pozdrawiam serdecznie
      Barbara

• Przez PomocOnline
      Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego oraz finalistą wielu konkursów matematycznych. Oferuję pomoc obejmującą rozwiązywanie zadań z poniższych działów:

- analiza rzeczywista i zespolona,
      - rachunek prawdopodobieństwa i statystyka,
      - matematyka dyskretna,
      - algebra abstrakcyjna i liniowa,
      - równania różniczkowe zwyczajne,
      - metody numeryczne,
      - teoria mnogości i logika matematyczna.

Udzielam pomocy w trybie online: przygotowuję rozwiązania (z opisem słownym, wyjaśnieniem itp.), a następnie wysyłam je na adres e-mail klienta. Istnieje również możliwość napisania programu realizującego algorytm matematyczny lub procedurę numeryczną (dostępne języki: C, C++, Octave). Cena jest do uzgodnienia.

W przypadku zainteresowania moją ofertą proszę o przesłanie treści zadań (i podanie terminu na wysłanie rozwiązań) na adres korepetycjeonline2@gmail.com
    • Przez MaciekI
      Witam, potrzebuję pomocy/korepetycji z "Gramatyki opisowej języka polskiego". Jestem studentem Wydziału Lingwistyki UW, nadrabiającym różnicę programową i pod koniec stycznia mam zaliczenie na stopień z tego przedmiotu. Poszukuję osoby która pomoże mi się przygotować do tego zaliczenia, oczywiście odpłatnie. Byłbym zainteresowany regularnymi spotkaniami do końca semestru zimowego. 
      Proszę o kontakt pod numerem 511-000-116 lub email: m_imiel@poczta.fm

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.