Skocz do zawartości
Polskionline

Profesjonalna pomoc: język polski dla Cudzoziemców (Łódź)

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli macie znajomych Cudzoziemców, którzy mają problemy ze swoją polszczyzną i szkoda im czasu na zajęcia w Studium dla Cudzoziemców, polećcie im korepetycje z lektorem języka polskiego jako obcego.

Wielu Obcokrajowców decyduje się na wspomniane kursy. Niestety, część z nich rezygnuje po pewnym czasie (ze względu na koszt takich kursów). Poza tym w Studium zajęcia mają na celu przygotowanie Ucznia do studiowania w Polsce po polsku - często na zajęcia w Studium uczęszczają Obcokrajowcy, którzy w Polsce jeszcze nie studiują. Kiedy już dostaną się na studia w Polsce, kończą swoją przygodę z nauką języka polskiego. Niestety, ze względu na bariery językowe często nie udaje im się ukończyć studiów.

Naszym celem jest udzielanie korepetycji/konusltacji językowych tym, których nie stać na dość drogie kursy w Studium i przede wszystkim nie mają czasu na cykliczne spotkania.
kontakt: korkipolki@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o dobrze wiedzieć. Jednak czasem się zapomina o tym, że obcokrajowcy też potrzebują dobrego kursu językowego. Ja na stronie szkoły, gdzie chodzę na kurs znalazłam konkurs, w którym można wygrać roczny kurs języka polskiego. Jakby ktoś był zainteresowany, albo miał znajomych, co by się chcieli uczyć polskiego to tutaj znajdziecie szczegóły http://www.glossa.pl/polish/english/mikolajki2014.php

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Przemysław Pierożek
      Witam mam do napisania pracę naukową jednak najpierw potrzebuje statystyk z tej ankiety, bardzo proszę o pomoc! https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdmJcV4wXV3CO1MX5dWZHt7_kuoFZKsrbQoNAeYm5OpeDggHA/viewform
    • Przez Krzysztof Ronowicz
      Witam. Na wstępie napiszę że ukończyłem technikum informatyczne. Mam wiedzę z zakresu kwalifikacji : E12, E13, E14. Mam pytanie do osoby która studiowała informatykę inżynierską (najlepiej UMK, gdyż tam zostałem przyjęty). 
      Co warto sobie przypomnieć? Tak, tak, obszerny materiał, zobacz sobie plan zajęć, będziesz wiedział. Sęk w tym że niewiele rozumiem pod pojęciem "matematyka dyskretna etc.". Inaczej, co jestem w stanie,co zdążę sobie powtórzyć by dobrze wejść w ten kierunek studiów? Języki programowania, coś w ten deseń??
      Dziękuję z góry za konkretne odpowiedzi :), pozdrawiam. 
    • Przez xanaxx
      Hej, bardzo interesuje się chemią i biologią jednak ta pierwsza skradła moje serce Dostałam się na dwa kierunki studiów i nie potrafię się zdecydować, na który złożyć papiery. Pierwszym z nich jest technologia chemiczna na AGH (wydział ceramiki), a drugim chemia na UJ - obydwa w Krakowie. Bardzo proszę o jakieś informacje czy opinie na temat kształcenia na tych uczelniach i może informacje na temat perspektyw zawodowych po tych kierunkach, bo naprawdę bardzo mi to pomoże przy wyborze studiów i z góry dziękuję !
    • Przez lucasso
      Wejdź na sieumie.pl Zrób zdjęcie zadania, problemu matematycznego Prześlij je - otrzymasz film z rozwiązaniem Twojego zadania i omówieniem
    • Przez PomocOnline
      Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego oraz finalistą wielu konkursów matematycznych. Oferuję pomoc obejmującą rozwiązywanie zadań z poniższych działów:

- analiza rzeczywista i zespolona,
      - rachunek prawdopodobieństwa i statystyka,
      - matematyka dyskretna,
      - algebra abstrakcyjna i liniowa,
      - równania różniczkowe zwyczajne,
      - metody numeryczne,
      - teoria mnogości i logika matematyczna.

Udzielam pomocy w trybie online: przygotowuję rozwiązania (z opisem słownym, wyjaśnieniem itp.), a następnie wysyłam je na adres e-mail klienta. Istnieje również możliwość napisania programu realizującego algorytm matematyczny lub procedurę numeryczną (dostępne języki: C, C++, Octave). Cena jest do uzgodnienia.

W przypadku zainteresowania moją ofertą proszę o przesłanie treści zadań (i podanie terminu na wysłanie rozwiązań) na adres korepetycjeonline2@gmail.com

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.