Skocz do zawartości
Kaja Metrowska

Co się dzieje ciekawego w mieście?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim!

Czy na koniec wakacji można liczyć na jakieś fajne koncerty, imprezy i inne tego typu wydarzenia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć ostatnio wpadła mi w oko informacja o Europejskim Festiwalu Smaku i Festiwalu Piwa, obie imprezy w Lublinie od 4 do 7 września.

Ponadto w Toruniu w ten weekend (26-30.08.) czekają nas niezapomniane wrażenia na Bella Skyway Festiwal, na który się zresztą wybieram!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chyba nie potrzeba końca wakacji żeby sie dobrze bawić... jesteśmy w trakcie 4 tygodnia nauki a ja jakoś nie narzekam na brak rozrywek hehe. Skutecznie pomaga mi w tym klub Park na polach mokotowskich... jesteśmy tam paczką regularnie chociaż wiadomo że jak jakiś koncert lub coś większego to też zmieniamy lokalizację ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie wiecie jakie koncerty szykują się w Warszawie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Mam pytanie dotyczące rekrutacji na psychologię niestacjonarną UKW, z uwagi na to że na dziennych studiach kierunek jest oblegany interesuje mnie czy starając się o przyjęcie na studia niestacjonarne przyjmują wszystkich kandydatów czy jest to konkurs świadectw? Jeśli wiecie z doświadczenia jak to wygląda w praktyce będę wdzięczna za informacje.
    • na szczescie udalo mi sie, znalezli miejsce w szkole z mniejszymi wymaganiami, ale zawsze cos, w szkolach w ktorych miejsc nie bylo mają mnie na uwadze, ze jak sie zwolni to mnie poinformują, a tymczasem jest ok mam nadzieje
    • Odzyskaj zwrot podatku, który Ci się należy - wróciłeś z Holandii - pracowałeś w tym kraju - napisz maila lub zadzwoń do firmy https://pkg-tax.com/ która pomoże Ci szybko odzyskać należny podatek. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy iż podejmując legalną pracę w innym kraju może odzyskać sporo pieniążków, które zostały mu potrącone z pensji, PKG TAX SP.z.o.o wie co zrobić w takiej sytuacji
    • @jungpa, żyjemy w dobie Internetu, więc co za problem zrobić test rynku pracy i obczaić ekonomiczne losy absolwentów? To już nie te czasy, kiedy przy wyborze studiów było się skazanym na opinię rodziców, znajomych czy innych randomów. Zabawne jest powiązanie kierunku z pracą, kiedy nie dotyczy to nielicznych zawodów regulowanych.    Jeśli zadasz sobie trud zdobycia informacji, to przekonasz się, że ZIP to kierunek o marnych perspektywach wybierany na ogół przez osoby, które nie dostały się albo poradziły sobie nigdzie indziej. Perspektywy po MiBM też są przeciętnie gorsze w stosunku do topowych kierunków typu informatyka czy AiR, ale sama MiBM jako dość trudne studia cieszy się pewną renomą w oczach pracodawców - zwłaszcza tych starszej daty. Szeroko pojęta branża mechaniczna jest mało rozwojowa i bez żadnej straty można wrócić do niej po latach przerwy, więc mając głowę na karku warto szukać szczęścia w innym miejscu.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.