Skocz do zawartości
Joanna

Praktyki w Dziale Rekrutacji Wszechnicy Polskiej, kto zainteresowany?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli jesteś studentem Administracji bądź Pedagogiki może zainteresują Cię praktyki w Dziale Rekrutacji Wszechnicy Polskiej, która chce zaoferować praktyki osobom starannym o umiejętnościach organizacyjnych. Kontakt do Uczelni znajdziesz tu: http://www.studia.net/uczelnie-studia?idf=3878&p=&n=wszechnica-polska-szkola-wyzsza-w-warszawie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez sara382123
      Zastanawiam się nad wyborem Uczelni, moją pasją jest psychologia, chciałbym ukończyć ciekawe studia unikając sytuacji, w której stracę zapał i zainteresowanie zawodem, co polecacie?
    • Przez bartek7000
      Jeżeli już wszedłeś albo i weszłaś na niniejszy post, to za pewne domniemam, że szukasz praktyk zawodowych. Które jednak są niezbędne do dalszego etapu na studiach.

Możemy pomóc z praktyką zawodową w najbardziej znanych i popularnych kierunkach:
      Informatyka Zarządzanie, HR Księgowość, Finanse Drukarstwo, Poligrafia, Dziennikarstwo i Wydawnictwo Przedszkole Fotografia, Działalność Social Media, E-commerce Magazyn, Logistyka i Transport Ochrona, Bezpieczeństwo wewnętrzne Administracja Coaching SPA, Kosmetologia, Gabinety kosmetyczne, Fryzjerstwo
    • Przez Prawnik1lvl
      Ostatnio dowiedziałem się od swojej znajomej, że ukończyła studia na kierunku logistyka międzynarodowa na UEKu. Nie znalazła jednak pracy w zawodzie i aktualnie pracuje w niedużym sklepie. Zdziwiło mnie to, nie powiem, bo przecież pracy w TSL mnóstwo, czy to na spedytorce czy w łańcuchu dostaw. Ba, sam zresztą kiedyś chciałem się w to pchać. Przeglądając oferty pracy można z kolei znaleźć absurdalne widełki - Na jednej ofercie pracy "od 2 do 20 tysięcy miesięcznie". Jak w rzeczywistości wygląda sytuacja z logistyką? Kiedyś podobno był na nią straszny boom, jak na prawo czy psychologię, jednak czy logistyka przestała być opłacalna? Czy faktycznie studia przestały odgrywać w niej tak istotną rolę i pracodawcy skupili się na zatrudnianiu osób z co najmniej 5 letnim doświadczeniem? Jak to wszystko się prezentuje? Bo aż jestem w szoku, nie powiem... 
    • Przez Pawel111
      Witam, mam pytanie odnośnie studiów w roku 2021. Chciałbym dostać się na analityka medyczna przy maturze z biologii na 60% i matmie podstawowej na 60%  czy jest taka możliwość?(na niektórych uczelniach tylko biologia jest potrzebna) Tym bardziej ze w tym roku wiele uczniów odpuściło sobie naukę. Składam papiery na 3 uczelnie. Czy ktoś wie coś na ten temat albo miał podobny problem ?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.