Skocz do zawartości
jooanna

Kurs makijażu i wizażu w Krakowie

Rekomendowane odpowiedzi

Szukacie pracy dodatkowej, interesuje Was kosmetologia, wizaż, wizerunek, fotografia.
Polecam Wam świetną szkołę - w której ukończyłem I i II stopień makijażu fotograficznego - więcej na - http://www.faceart.pl
Z zamiłowania jestem fotografem (to moje również dodatkowe źródło przychodu) aby rozwiać się postanowiłem rozszerzyć swoją działalność o makijaż fotograficzny.

Czy zastanawialiście się czy w swojej branży nie zaoferować więcej pokrewnych usług?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

New nails w Warszawie - jak dla mnie to jedyna znana mi szkoła w tym kraju, która faktycznie robi profesjonalne szkolenia zawodowe. W kilka tygodni można poznać zawód, a dalej już wszystko jest uzależnione bezpośrednio od was samych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajną ofertę ma GoWork, u nich skończyłam kurs wizażu, z którego jestem bardzo zadowolona.  Mają oni doświadczonych ,profesjonalnych wykładowców, grupy sa małe, kameralne. Kurs kończy sie egzaminem i otrzymaniem dyplomu zawodowego potwierdzającego kwalifikację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o ile tylko masz taką możliwość to Beauty Lux w Warszawie. Musiałabyś jechać tam na jakiś czas. Szkolenie jest dosyć długie, ale jeśli się zaangażujesz w temat to po nim na spokojnie możesz pracować w zawodzie. Kwestia solidnego podejścia, powtarzania i myślenia o tym co robisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dobre zajęcia z wizażu i stylizacji są w szkole Artystyczna Alternatywa, uważam, że to  jedna z lepszych szkół w Polsce pod względem szkolenia ludzi z tego zakresu. Bardzo dobrzy prowadzący i świetny sprzęt.

http://www.artystyczna-alternatywa.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic mi to nie mówi - jeśli szkolenie to od razu zawodowe i na wysokim poziomie, długie, na kilka tygodni. Dopiero na takiej podstawie można realnie liczyć na jakiś sensowne efekty nauki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dużo ciekawych kursów i szkoleń jest na stronie rekrutacyjnarewolucja.pl

polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ej... szkolenia wybiera się w sprawdzonych firmach, które faktycznie są specjalistami w danym temacie, a nie prowadzą szkolenia ze wszystkiego i z niczego. Omijajcie takie szkoły szerokim łukiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ej... szkolenia wybiera się w sprawdzonych firmach, które faktycznie są specjalistami w danym temacie, a nie prowadzą szkolenia ze wszystkiego i z niczego. Omijajcie takie szkoły szerokim łukiem.

Trudno się z tym nie zgodzić. Chociaż czasami firmy szkoleniowe, które mają bardzo szeroki zakres kursów zatrudniaja naprawdę dobrych specjalistów. Najważniejsze aby zawsze sprawdzić kto prowadzi konkretne szkolenie i czy o takiego fachowca nam chodzi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamiętam, że zawsze najlepsze kursy kosmetyczne były na Pilsudzkiego w Artystycznej Alternatywie http://artystyczna-alternatywa.pl/ - świetna szkoła, najlepsi wykładowcy, naprawdę wszystko od A do Z bardzo profesjonalnie i na najwyższym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aga - jeśli firma sama nie zatrudnia innych specjalistów, to jak oni mają zweryfikować umiejętności danej osoby?
Nikt nie zatrudnia najbardziej znanych na rynku person, bo to kosztuje grube pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie idź tam - to głupota. W Polsce mamy max kilka sensownych szkół wizażu, choćby Beauty Lux - idź w takim kierunku.

A ceny tutaj nie grają roli, chodzi przecież o rzetelne przygotowanie do zawodu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajną ofertę ma GoWork, u nich skończyłam kurs wizażu, z którego jestem bardzo zadowolona.  Mają oni doświadczonych ,profesjonalnych wykładowców, grupy sa małe, kameralne. Kurs kończy sie egzaminem i otrzymaniem dyplomu zawodowego potwierdzającego kwalifikację.

Łatwiej po takim kursie znalazłaś pracę? Nie lepiej iść do szkoły policealnej? Więcej materiału i zajęć praktycznyh, tak mi sie wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmmm... przecież to szkoła ucząca wszystkiego. W jaki niby sposób ona ma dać kwalifikacje do pracy? Sory, ale średnio wierzę, że to może dawać jakieś możliwości. Dajcie mi realny przykład osoby, która dzięki temu przygotowała się do pracy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aga - jeśli firma sama nie zatrudnia innych specjalistów, to jak oni mają zweryfikować umiejętności danej osoby?

Nikt nie zatrudnia najbardziej znanych na rynku person, bo to kosztuje grube pieniądze.

Owszem jak samemu nie jest się fachowcem to trudno sprawdzić czyjeś umiejętności, ale zawsze można sprawdzać opinie o trenerach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie -można zwyczajnie sprawdzić jak oceniani są poszczególni specjaliści. To jedyna sensowna metoda. Na pewno nie radzę wybierać szkoleń na zasadzie - o jest fajnie, jedziemy. Tylko stracicie czas i pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I czasami szkolenia na stosunkowo niewielkie pieniądze mogą być lepsze niż te za duże kwoty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepsi nie pracują za małe pieniądze, a jeśli cena szkolenia jest niska to może oznaczać, że osób na szkoleniu będzie 20. A przy szkoleniach kosmetycznych więcej niż 4 osoby na jednym szkoleniu to już problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepsi nie pracują za małe pieniądze, a jeśli cena szkolenia jest niska to może oznaczać, że osób na szkoleniu będzie 20. A przy szkoleniach kosmetycznych więcej niż 4 osoby na jednym szkoleniu to już problem.

Zgadzam się, ale niestety czasami za wielkim nazwiskiem nie idzie nic wielkiego, bo np ktoś nie potrafi przekazać wiedzy, a poza tym jest sporo dobrych specjalistów, którzy po prostu się nie wybili, bo nie potrafią się wyróżnić z tłumu ale wiedzę i umiejętności jej przekazania mają ogromne. 

Warto sprawdzać opinie no i trzeba się zastanowić do czego jest mi potrzebny ten kurs, bo jeśli to ma być tylko dla siebie to nie warto płacić jakiś ogromnych pieniędzy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie piszę o nazwiskach, lecz o osobach które po prostu przez innych są wskazane jako takie, które wiedzę rzeczywiście potrafią przekazać ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko nie każdy chce polecać - akurat lista porządnych szkół z tematyki wizażu jest bardzo, bardzo krótka. Należy się ograniczyć do ledwie kilki pozycji, które faktycznie mają sens.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, że w Katowicach jest bardzo dobra SZKOŁA MAKIJAŻU prowadzona przez Agnieszkę Brodę - Szkoła Makijażu Biar Beauty Group. Słyszałam o niej naprawdę bardzo dobre opinie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Joanna
      Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT jest członkiem programu Cisco Networking Academy Program cisco.netacad.net, w ramach utworzonej przy uczelni Lokalnej Akademii CISCO kształcą się specjaliści ds. sieci komputerowych, nabierając umiejętności w obszarze działania i konfiguracji sieci komputerowych, konfiguracji i zarządzania routerami oraz switchami firmy CISCO.
      Obecnie trwa rekrutacja na nową edycję kursów CISCO na WIT!
      Program Akademii CISCO przy WSISiZ (tak jak każdej akademii CNAP czytaj więcej http://cisco.netacad.net ) ma za zadanie uporządkować wiadomości i przygotować do zdania egzaminu na certyfikat CCNA. Materiały szkoleniowe (http://cisco.wsisiz.edu.pl ) oraz egzaminy są w języku angielskim (semestr I oraz II posiada także wersję polską). Zajęcia w naszej akademii odbywają się 3 razy w tygodniu i trwają 4h lekcyjne. W tej edycji w chwili obecnej przewidujemy utworzenie jednej grupy pierwszego poziomu (20 osobowej - termin to czwartki 17:00 N407).
      Koszt uczestnictwa w tej edycji to 400PLN/semestr.
      http://akademia.wit.edu.pl/kurs/akademia-cisco
      Osoby zainteresowane pierwszym semestrem zapraszamy do rekrutacji - osoby już zdecydowane zapraszam do zapisów gdyż decyduje kolejność zgłoszeń. Początek zajęć już w listopadzie.
      Zapisy i szersze informacje: http://akademia.wit.edu.pl/kurs/akademia-cisco

• Przez Martapalczynska
      Cześć wszystkim,
      Jestem lektorem j. Angielskiego, prowadzę własną działalność gospodarcza w zakresie szkoleń językowych. W ramach moich kursów oferuję kurs "Guide to the TOEFL Test". Jest to przygotowanie do egzaminu TOEFL iBT, który jest m.in. wymagany od kandydatów ubiegających się o miejsce na większości uniwersytetów zagranicznych.

Kurs trwa 8 tygodni. Zajęcia z lektorem są wzbogacone o ćwiczenia online. Więcej informacji znajduje się na stronie  online.angielskiwpracy.com.pl.

Pozdrawiam i zapraszam do zapisów na kurs.
    • Przez Joanna
      Dla wszystkich, którym podwinęła się noga na maturze polecam udział w tych bezpłatnych kursach organizowanych przez Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania w Warszawie. 

Zapisy już ruszyły!!!

Link do strony z zapisami: www.matura.vizja.pl
    • Przez pawelu
      Witam, 

gdzie polecacie pójść na szkolenie bezpiecznej jazdy?? Według Was Agencja Szkoleniowa Crusar4Rally będzie odpowiednia? Czy też mam poszukać jakiejś innej?? 
      Dodam tylko, że jestem z okolic Wrocławia. 
    • Przez monikakrot
      Zapraszam do współpracy tych z Państwa, którzy chcieliby pogłębić wiedzę z języka niemieckiego. Oferuje kursy językowe z niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Preferowane miejsca szkoleń to Poznań i Września, ale jestem otwarta na inne propozycje. Świadczę również usługi w zakresie tłumaczeń z niemieckiego. Zapraszam do kontaktu osoby prywatne, firmy i instytucje oraz zachęcam do odwiedzenia mojej strony internetowej w celu zapoznania się ze szczegółami mojej oferty. 
      Strona www: edu-niemiecki.eu

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Gość
      Mm ten sam problem. Proszę usunąć moje konto
    • Tak, mam na myśli, że niektóre przedmioty były uciętę o kilkanaście godzin - nie wszystkie z tego co zauważyłem ale np. mikroekonomia czy makroekonomia, o 20-30h ale jednak. Po prostu chyba za dużo się nasłuchałem zawistnej "rodziny" która sama nie ma studiów o tym jakie zaoczne są złe. Właśnie się zastanawiałem zawsze jak na to pracodawcy patrzą w pracach innych niż typowo dla studentów. Moją pasją są rynki finansowe, analizy itp. mam nadzieję, że "wygładzenie" cv stacjo II stopnia i licencjami komisji nadzoru finansowego wraz z doświadczeniem które jeszcze przez studia nabędę serio mi sie to ułoży, ludzie to serio potrafią zniszczyć samoocenę na temat studiów , zwlaszcza NAJBLIZSZA rodzina po której się tego nie spodziewałeś. życie Dzięki za odpowiedź
    • ???? Na studiach niestacjonarnych jest - powinno być tyle samo godzin.  Pracodawca ma w nosie czy robiłeś stacjonarne czy nie. Nawet na to nie patrzy. Liczy się tylko to co umiesz i wyrażasz na rozmowie kwalifikacyjnej j testach.    Zupełnie nie rozumiem Twojego tematu.
    • Cześć, w tym roku kończę studia I st. Ekonomię o specjalizacji Prawnej, studiowałem zaocznie. Przez 3 lata zdobyłem tylko 1 rok pracy w zawodzie, był to doradca klienta w firmie zajmującą się pożyczkami, miałem swój teren, jeździłem i pobierałem pożyczki, udzielałem umów,utrzymywałem kontakty z klientami, pracowałem około 6-7mieś. W między czasie zdobyłem dyplom ukończenia szkoły giełdowej średniozaawansowanej organizowanej przez GPW oraz licencja Brokera Ubezpieczeniowego KNF. Przez 3 mieś pracowałem w jeden z firm tzw. Wielkiej Czwórki, bez pisania nazw... żółte logo,  w dziale doradztwa biznesowego. Przez 2lata również nabywałem doświadczenie na rynkach kryptowalut oraz rynkach finansowych, swojego czasu przez ok 5-6mieś utrzymywałem się głównie z tego i nigdzie nie pracowałem tylko i wyłącznie zajmowałem się tym doskonaląc umiejętności analityczne, umiejętności związane z analizą fundamentalną, techniczną oraz nabywaniem umiejętności z narzędziami do  cen aktywów po okresach itd.   W tym roku podchodzę do licencji na Maklera Papierów Wartościowych która została przełożona na czerwiec natomiast wątpie abym ją zdał bo miałem dużo spraw na głowie. Chciałbym dodać że mam również kursy i szkolenia wydawane przez UE takie jak np ; ABC Podatku VAT.   Reasumując, na 3 lata nauki na studiach ZAOCZNYCH mam : licencje Brokera Ubezpieczeniowego KNF,  Dyplom ukończenia kursu szkoły giełdowej organizowanej przez Główną Giełde Papierów Wartościowych we Warszawie, kurs ABC Podatku VAT oraz drobne kursy np. z pozyskiwania klientów - kursy pracownicze - standard.   Mam 6-7mieś stażu w pracy jako Doradca Klienta - praca w terenie który miałem tylko dla mnie wyznaczony, pobieranie rat z pożyczek,  udzielanie pożyczek. 3 mieś pracy w firmie wielkiej czwórki ok. 2 lata inwestowania/ spekulacji - gdzie 5-6 mieś (jak nie więcej chyba nawet ) utrzymywania się tylko z tego i nigdzie nie pracowałem tylko się tym zajmowałem, zarobki typu że i dołożę mamie do rachunków i sobie odłożę do skarpety i sobie kupie co mi sie spodoba i sobie włożę jako dodatkowy kap. na giełdę jakieś tam pieniądze byly wiadomo ... Reszta to drobne prace dodatkowe / praca w Anglii na wakacjach - tego nawet nie wpisuje w CV. Z racji tego, że studiowałem zaocznie, pracę doradcy przyjęli mi jako zaliczenie obowiązkowych praktyk uczelnianych. Dodam, że studiowałem na Uwr gdzie nie ukrywam czuć było poziom nawet na zaocznych po tym jak to wszystko wyglądało i jak było cieżko  - natomiast nadal to są zaoczne a nie dzienne, mniej godzin.   Czy w takiej sytuacji jestem stracony? planuję iść na DZIENNE Finanse o specjalizacji analityka finansowa, będę się starał dostać się na dzienne po polsku jak i po angielsku z tym że po EN są z akredytacją CFA na której zależy mi ogólnie jeśli chodzi o karierę zawodową.   Czy patrząc na mnie jestem na straconej pozycji? czy jeśli chciałbym ubiegać się po studiach mgr o posadę maklera mając np. finanse po polsku oraz licencje MPW to czy mnie wyśmieją? - albo jakąkolwiek inną ale w finansach np. mlodszy analityk finansowy, cokolwiek co po studiach można fajnego robić... bo juz trace w siebie wiare Trochę żałuje studiów zaocznych - ale jakby nie miałem trochę wyjścia - nie ma sensu się rozwodzić nad tym, za późno.   Zapytam wprost, czy iść na dzienne studia I stopnia jeszcze raz?  Boję się , że będą na mnie patrzeć jakbym był nikim, myślałem o studiach typu finanse/zarządzanie/analityka gospodarcza/ informatyka  - jeśli chodzi o studia I stopnia.    Oczywiście planuję również studia podyplomowe.   Czy waszym zdaniem warto iść na studia I st jeszcze raz? osobiście tak obiektywnei patrząc to ten uniwerek na prawdę ma jakiś poziom, czuć to i widać - chociażby po statystyce w biznesie, praca w Gretlu, Excelu, zadania na papierze, kolo i zaliczenie tak trudne że myślałem, że mi oczy wyjdą a przerabiałem podręcznik zalecany w literaturze - inne uniwerki (oprócz UE) na tego typu studiach- nic, a mam znajomych na ekonomii i pokrewnych gdzie występuje statystyka chociazby i nie mieli tego, w szczegolnosci na WSB. - może teraz staram się pocieszyć bo się martwie? ..natomiast tak jak mówię... zaoczne to zaoczne a dzienne to dzienne.   Iść na dzienne I stopnia czy nie iść? I wypełnić się jeszcze tym MPW + dzienną magisterką + podyplomówką?    Proszę o radę, nawet jak przelecicie po mnie jak po g..wnie bo robilem zaoczne to mnie to tylko nakręci do dalszej pracy, tym razem w 10000% poświęceniu, wyleczyłem się i teraz chce działać.   Pozdrawiam !        
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.