Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim,

Mam parę pytań dotyczących Niepublicznej  Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu. W tym roku sie tam wybieram, ale mam małe obiekcje ponieważ słyszałam różne opinie dotyczące tej szkoły.

Może ktoś studiował pielęgniarstwo właśnie w tej szkole i może coś więcej mi na jej temat powiedzieć...np jak wyglądają praktyki, zajęcia.. jacy są wykładowcy itd... Opłaty są dosyć wysokie dlatego tez wolałabym się dobrze zastanowić.. :)

Jestem osobą troszkę starszą od tegorocznych maturzystów więc zależy mi na dobrej szkole która czegoś mnie nauczy nie marnując mojego czasu:)

Z góry dziękuję za jakiekolwiek odpowiedzi:)

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście szkoły nie znam, ale mogę powiedzieć tylko tyle, żebyś bardzo dobrze sprawdziła uczelnie, ponieważ będzie to kluczowe dla Ciebie nie tylko podczas studiów, ale również w czasie późniejszej pracy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Kamila Waktor
      Hej. Proszę o wypowiedzenie się studentów pielęgniarstwa na temat ilości zajęć na roku. Wybieram się od październik na ten kierunek i słyszałam, że podobno zajęcia codziennie od 8-20 :(. 
      Czy rzeczywiście tak jest? Jak pogodzić pracę zarobkową że studiami? 
      Wiadomo, trzeba się utrzymać podczas studiów jakoś. Sama wychowuje 3 letniego syna i jestem przerażona informacjami, że moge spędzać cały dzień na uczelni. Może jest tu jakaś samotna mama, która godzi te studia z pracą i opieką nad dzieckiem? Jak to jest z tym czasem na prace? 
    • Przez Aleksandra3030
      Witam!
      Mam pytanie odnośnie studiow.Wiecie moze czy moge dostac sie na pielegniarstwo bez biologi i chemi chociazby na uczelnie prywatną? Uczylam sie powyzej wymienionych przedmiotow na poziomie rozszerzonym w szkole sredniej , ale nie zdawalam ich na maturze.Przy ostatecznej deklaracji zdecydowalam sie , ze pojde na humana i to byl ogromny blad ! bardzo dobrze szla mi biologia i teraz zaluje tej niemadrej decyzji...
      Jest szansa?
      A skoro juz bym sie dostala to kiedy chciala bym sie przenies na uczelnie publiczna na drugi rok to byl by to problem? Co o tym decyduje , dobre wyniki w uczelni prywatnej czy poprawa matury z przedmiotow rekrutacyjnych?
      Dodam , ze interesuja mnie studia we wrocławiu lub krakowie z racji na lokalizacje , ewentualnie szczecin.
    • Przez Milka123
      Witam,
      może ktoś się orientuje odnośnie powrotu średnich szkół dla pielęgniarek albo technika pielęgniarstwa? Są informacje w internecie na ten temat ale nie potrafię znaleźć, czy w rezultacie mają otworzyć coś takiego?
    • Przez karoplina
      Cześć, 
      Chciałabym zacząć w tym roku studiowanie dziennie pielęgniarstwa na UJ w Krakowie. Nie planowałam tego wcześniej i nie dam rady już w tym roku poprawić matury. Moje wyniki to 54 %biologia rozszerzona, 66%matematyka podstawa, czy mam jakiekolwiek szanse na dostanie się? Wiem że podobni maja zwiększać ilość miejs.
      Wie ktoś coś na ten temat i ogólnie studiowaniu pielęgniarstwa na UJ? 
    • Przez agata99
      Jakie są opinie o tej uczelni? Czy warto wybrac takie kierunki? Lubię pomagać innym, ale nie wiem jak to przełoży się na zawód.
      Jakie są tam progi?

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Jeśli jesteś słaby z matematyki to na informatyce się sparzysz i to szybko. Bez względu na to czy to politechnika czy uniwersytet. Z drugiej strony uczelnia prywatna ma niższy poziom. Być może właśnie dla takich osób jak Ty.  Możesz też studiować niestacjonarnie i iść do pracy.
    • Ustawa nakłada obowiązek złożenia ślubowania (podpisania papierka, który ląduje w aktach) w ciągu 30 dni od rozpoczęcia pierwszego semestru. W przeciwnym razie zostaje się skreślonym z tytułu niepodjęcia studiów.   Pytanie o uczelnię bez ślubowania jest wprost zabawne. To dokładnie tak, gdyby pytać, czy istnieje pracodawca, który nie wymaga zobowiązania się do przestrzegania jego zasad przed rozpoczęciem pracy 
    • Witam. Chciałem dowiedzieć się na jaką uczelnię powinienem pójść. Kończę w tym roku technikum w zawodzie Technik Informatyk. Chciałem pójść na studia właśnie z informatyką lub grafiką związane. Niestety nie potrafie zdecydować która uczelnia będzie dla mnie najlepsza. Słyszałem że Politechnika stoi na bardzo wysokim poziomie lecz obawiam się że moge nie podołać matmie (nie jestem w niej dobry niestety :p ) z kolei słyszałem ze na WSIiZ jest niski poziom a ceny mega wysokie ( dodam że jestem z poza Rzeszowa i musze wynajmowac mieszkanie). Proszę o pomoc :D 
    • o tym kierunku bylo tak dużo, że naprawdę radzę skorzystać z zebranej wiedzy: https://forum.studia.net/search/?q=psychologia w biznesie&quick=1   A co do Twojego pytania, co chcesz robić po tych studiach? bo to ani psychologia, ani biznes. Możesz zostać coachem samozwańczym. Żadnych uprawnień, więc albo psychologia albo kierunki ekonomiczne
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.