Skocz do zawartości
mania05

Lekcje języków obcych przez Skype

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy na lekcje języków obcych przez Skype. Kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, czeskiego i rosyjskiego z profesjonalnym lektorem. Indywidualna nauka o dowolnej porze. Lekcja próbna za 1 zł. Szczegóły na www.szkola-shamrock.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do nauki języka online trzeba chyba mieć motywację, a mnie jej brakuje. Dlatego dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest kurs językowy,  dawno nie używałam języka niemieckiego to dużo słowek zapomniałam i się zapisałam do empik school. Jak dotąd  bardzo mi się podobają zajęcia i jestem zadowolona z poziomu nauczania. Myślę, że spotkania z lektorem na żywo są ciekawsze, ale jak ktos woli online to może spróbować, plusem jest pora dnia, wybierana przez ucznia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakiś czas temu pojawił się w moim życiu język francuski. Okazało się, że wiele słów w języku polskim pochodzi właśnie z tego języka. Polecam wszystkim, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z francuskim, i tym bardziej zaawansowanym! Zajęcia z clouzot-lingua.pl są bardzo efektywne. Dzięki materiałom jasno i przejrzyście opracowanym przez native speaker’a nauczyłam się "myśleć po francusku" i wyzbyłam się syndromu "translatora google", który tłumaczy wszystko na polski:) Na blogu jest wiele ciekawych publikacji, a na forum możliwość skontaktowania się z lektorami 24h/dobę. Szczerze polecam i zachęcam, ponieważ jest to wspaniała okazja do poznania zarówno kultury jak i nauki języka od native speaker'a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to też jest ciekawa opcja, może i ja z niego skorzystam. Ale powiem wam, że mnie najbardziej podobała się nauka na kursie zagranicznym na którym byłam z Glossą. Naprawdę świetny sposób, żeby się nauczyć języka, albo przynajmniej w znaczny sposób podnieść swój poziom językowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez eeemily
      Czy studiował ktoś może lub zetknął się ze studiami filologicznymi,mam tu na myśli filologię języków obcych albo po prostu studia językowe czy tzw. lingwistykę stosowaną? Jak wyglądają takie studia? Gdyby znalazł się też ktoś kto zetknął się z Uniwersytetem Rzeszowskim lub KUL-em czy UMCS-em, byłabym wdzięczna za opinie o tych uczelniach(Mam świadomość, że zawsze znajdą się i dobre i złe).
    • Przez Mela
      .
    • Przez Martyna Śliwa
      ...
    • Przez xkaro
      Witam,

Obecnie jestem studentką 1 roku na Uniwersytecie Warszawskim. Uczę się białoruskiego, rosyjskiego oraz angielskiego.
      Od października chcę podjąć kolejny kierunek studiów.

Zastanawiam się, jakie przyszłościowe kierunki dobrze łączą się ze znajmością języków obcych.
      Myślałam o logistyce albo zarządzaniu.

Na maturze zdawałam rozszerzony polski angielski chemię i biologię, matematyki nie, nie jest to moja mocna strona.

Będę wdzięczna o wszelkie przemyślenia i rady.
    • Przez alxekxsaxndxra
      Witam, już za rok muszę stawić czoła jednej z najważniejszych życiowych decyzji i kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać. Kończę 2 klasę liceum i od miesięcy poszukuję odpowiedniego dla mnie kierunku, niestety bez skutku. Wszelkie sugestie osób obeznanych byłyby mile widziane.

Jestem osobą ambitną, która szybko się uczy. Moje zainteresowania to języki obce (angielski C1, hiszpański B2, niemiecki A2), psychologia. Moją pasją jest też podróżowanie, aczkolwiek ciągła zmiania miejsca pracy nie jest tym czego szukam. Nie mam pojęcia jaki kierunek studiów połączyłby te zagadnienia, bądź by był w pewien sposób do nich zbliżony. Myślałam o pójściu w kierunkach reklamy, geograficznych, psychologicznych, lecz nie jestem pewna żadnego z nich. Wiele z nich również mi się odradza (np psychologię). Wszelkie sugestie są mile widziane  

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.