Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuję iść na studia zaoczne do kielckiej uczelni, tj. Wyższa Szkoła Handlowa im. Bolesława Markowskiego. Chcę wybrać specjalizajcę Inżynieria systemami bezpieczeństwa. Co sądzicie o owym kierunku, czy znajdę pracę za 3/5 lat po w/w studiach i uczelni? W przyszłości chciałbym dostać się do policji. Czekam na odpowiedźi, pozdrawiam Dawid.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez andzia9827
      Hej, myśle i myśle ale nadal chyba nie wiem co zrobić. A mianowicie - studiuje bezpieczeństwo wewnętrze ze specjalizacja kryminologia i kryminalistyka na 3 roku, w tym roku praca i mam nadzieje zaliczenie. Jednak ... myśle, że chciałabym iść troszkę w innym kierunku. Mam zamiar pójść na studia jednolite magisterskie z psychologi sądowej albo na pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną. Obydwa kierunki mi się podobają aleee po którym są większe szanse na dobre zarobki i szybsze znalezienie pracy ? ( tylko studia zaoczne wchodzą w gre ) Przed startem studiowania już miałam mega dużo myśli co wybrać i sądzę że wybrałam najgorzej ale jak już w tym siedzę to chce to skończyć. Myśle ze po bezpieczeństwie nie ma wiele wyborów pracy i studiowania innych kierunków, a jak jest naprawdę ? 
      dziekuje za odpowiedzi :) 
    • Przez majowychlopak
      Cześć! Mam pytanko odnośnie planu zajęć na kierunku, który umieściłem w temacie. Z tego co widzę w planach to zjazdy są co dwa tygodnie, ale w piątek co tydzień. Czy ktoś może mi powiedzieć jak to wygląda? Bo w sumie jestem trochę zdziwiony tym piątkiem. Z góry dzięki!
    • Przez sosolnik
      Witajcie
      Czy studiuje z ktoś z was Kierunek obronność państwa na uczelni WAT w Warszawie
      http://www.wat.edu.pl/portfolio/obronnosc-panstwa/

Czy ten kierunek jest warty uwagi i czy spełnia wasze oczekiwania? 
      Może macie jakieś ciekawostki do napisania na temat tego kierunku?
      Po prostu boję się, iż ten kierunek jest "dobrze opisany" a w rzeczywistości to pic na wodę i, że nic ciekawego się tam nie robi. 
      Jak porównywałem sobie ten kierunek z obronnością na ASW to niebo a ziemia. WAT o wiele lepiej się prezentuje i według mnie ma o wiele więcej do zaoferowania. 

Proszę o opinie
    • Przez kaskakaska
      Witam, 
      jestem absolwentką wybierającą się na studia zaoczne. Na moim celowniku znalazło się bezpieczeństwo wewnętrzne i teraz pytanie do was: jak z pracą po tym kierunku?
      Kierunek jest bardzo interesujący lecz obawiam się że po studiach będę w przysłowiowej czarnej d* 
    • Przez _wasylka_
      Cześć, zastanawiam się czy mam jakiekolwiek szanse na dostanie się na bezpieczeństwo wewnętrzne na Politechnikę Rzeszowską na rok 2018/2019, po tym jak politechnika mocno obcięła limit miejsc na rok akademicki 2017/2018, matura nie poszła mi słabo (matura zdana w 2016) polski i angielski około 90% (polski podstawa, angielski na podstawie i na rozszerzeniu), geografia około 50% na rozszerzeniu i historia trochę słabiej bo 30% na rozszerzeniu (trochę wstyd). Jak podliczam punkty na rekrutację nie mam ich bardzo mało, a próg punktowy na tamten rok był jakieś 178,5 (podawali w informatorze z PRz). Jakieś opinie/przemyślenia na ten temat?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.