Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!
Chciałbym poinformować Was o nowym kierunku studiów podyplomowych na Wydziale Humanistycznym AGH w Krakowie – Social Media & Content Marketing. Jeśli interesują Cię media społecznościowe, działania PR, nowe obszary marketingu – sprawdź, co możemy Ci zaoferować 1.gif

Celem studiów jest wykształcenie specjalistów ds. social media, community managerów, content designerów, content managerów, kreatywnych pracowników działów marketingu, agencji reklamowych, interaktywnych, PR, social media i osób efektywnie budujących własne marki w cyfrowym świecie.

Studia będą obejmować:
Praktyczne zajęcia prowadzone przez ekspertów z branży
Ćwiczenia, prezentacje i dyskusje
Na zakończenie uczestnik otrzyma dyplom jednej z najlepszych uczelni w kraju

Do kogo studia podyplomowe Social Media& Content Marketing są adresowane: 
Absolwentów szkół wyższych, którzy chcą pracować w agencjach kreatywnych, w działach marketingu lub prowadzić własną działalność
Pracowników agencji kreatywnych, w tym szczególnie Public Relations, reklamowych, interaktywnych i social media, którzy chcą podnieść swoje umiejętności i kompetencje w zakresie social media i content marketingu
Pracowników i kierowników działów marketingu w różnego rodzaju firmach, którzy chcą iść za zmianami w komunikacji marketingowej, wykorzystać potencjał komunikacji w mediach społecznościowych do promocji, obsługi klienta, sprzedaży i budowy dobrego wizerunku
Działaczy w sektorze organizacji pożytku publicznego oraz pracowników instytucji państwowych, którzy chcą rozwinąć swoją obecność w mediach społecznościowych
Przedsiębiorców lub osób, które chcą założyć własną działalność gospodarczą, odnaleźć inspirację na wykorzystanie social media w swoich przedsięwzięciach

Czas trwania studiów: 2 semestry (od IX 2014 r. do VI 2015 r.)
Termin zgłoszeń: od 15 IV 2014 r. do 1 IX 2014 r.

Jesteśmy w Internecie:
http://www.studiasocialmedia.edu.pl
i na Facebooku: 
https://www.facebook.com/socialmediastudia

Masz pytania? Skontaktuj się:
Adrian Gamoń, tel. 511 153 666, e-mail: adrian.gamon@gmail.com 

post-4956-0-98587500-1403870726_thumb.pn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam! osoby zainteresowane podjęciami studiów podyplomowych na uczelniach o dobrej renomie serdecznie zapraszam do oddziałów Wyższych Szkół Bankowych. Nasza oferta jest niezwyklwe rozbudowana, a studia można podjąć w kilku lokalizacjach na terenie kraju (Poznań, Wrocław, Toruń, Bydgoszcz, Opole czy Gdańsk). Atutami studiów podyplomowych na uczelniach WSB są m.in.: nowoczesne programy nauczania, koordynator-opiekun każdego kierunku, wykładowcy z doświadczeniem praktycznym, interaktywna forma zajęć - gry biznesowe, case studies, warsztaty, świadectwo w języku polskim i angielskim, przyjazna dla uczestnika organizacja studiów, Program Firma oraz dogodny, ratalny system płatności. Zapraszam serdecznie na naszą stronę internetowa po szczegóły oferty.

W razie pytań jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam, Małgorzata Wieczorek
Online Ekspert WSB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez ania8
      Witam, 
      mam pytanie dotyczące rekurtacji online na UAM w Poznaniu. Otóż nie wiem jak zaznaczyć pierwszy wybór kierunku. Zapisałam się na 5 kierunków, lecz nie wiem po czym bedzie wiadomo , który jest moim pierwszym wyborem. W zakładce 'moje zapisy' kierunki ułożone są alfabetycznie, więc nie wiem , który bedzie brany jako pierwszy wybór. Bardzo zależy mi na szbkiej odpowiedzi, z góry dziękuję.
    • Przez Perokan
      Witam, 
      Jestem w trakcie analizowania kierunków studiów, gdyż chcę od października rozpocząć studia we Wrocławiu. Zastanawiam się nad dwoma kierunkami. Pierwszy to Gospodarka Przestrzenna, jako zamienna forma dla architektury, ponieważ niestety matura raczej nie da mi wystarczającej ilości punktów na Architekturę. Drugi to budownictwo. Obydwa kierunki planuję na PWr. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś studiujący, któryś z kierunków byłby mi w stanie opisać jak wyglądają kierynki "od środka" i jak mniej więcej sprawa wygląda z zatrudnieniem, po ukończeniu, bo z tego co się doczytałem to niestety GP przegrywa na tym polu i z architekturą, i z budownictwem. Jak wygląda procent zdawalności na budownictwie i czy faktycznie są to takie ciężkie studia do przejścia, bo z tego co widziałem jest jednym z najliczniejszych kieruków.
    • Przez A2001
      Są tu może studenci wydziału prawa i administracji z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu ? 
      Jaki kierunek studiujecie ? I jakie macie opinie ? 
    • Przez kowal.k
      witam, 
      jestem na 1 roku studiów na UMK. Rozpoczęłam kierunek w październiku na studiach dziennych. Zdecydowałam się , że chcę skończyć ten rok , ale od października zacząć studiować inny kierunek na ten samej uczelni. Czy jeśli nie zdam sesji letniej i zimowej na kierunku X ( posiadam rozliczenie roczne) to przyjmą mnie na tej samej uczelni na wybrany  kierunek Y w lipcu przy następnej rekrutacji na semestr zimowy ? czy muszę przed rekrutacją zrezygnować z obecnego kierunku X ? Maturę napisałam b. dobrze więc na 100 % "przejdę " przez próg.  
    • Przez fuspepro
      Witam, w tym roku rozpoczynam studia. Zostałem zakwalifikowany do 4 z 4 uczelni. 
      Kierunki na które się dostałem to: 
      -Mechatronika, wydział inżynierii mechatronicznej i robotyki - AGH - od 2 lat zajmuje pierwsze miejsce w inżynierii mechatronicznej w Polsce. 
      -Mechatronika, wydział mechaniczny - Politechnika Wrocławska
      -Mechatronika, wydział mechatroniczny - Politechnika Warszawska 
      -Automatyka i robotyka - wydział technologiczny - Politechnika Śląska. 

Moje pytanie brzmi, który z tych kierunków uważacie za najlepsze? 
      Bardzo mnie interesuje AGH, wysokie miejsce w rankingach przykuwa uwagę. 
      Co do Politechniki Wrocławskiej to interesuje mnie bardziej AiR na wydziale EKA. Szefowa rekrutacji powiedziała mi, że nie wiadomo czy będzie prowadzona II tura. Powiedziała mi również, że po pierwszym semestrze możliwe jest przeniesienie studenta na ten kierunek, ale to zależy od wyników nauczania. 
      Politechnika Śląska też jest dobrą uczelnią. Słyszałem, że tamtejsza AiR jest na bardzo wysokim poziomie. 
      Co Wy uważacie? Mieliście jakiś znajomych na tych uczelniach?

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• W tym problem ,że jeśli zaznaczę np. Wos to mogę się zapisać ale to nie zgodne z prawdą gdyż nie zdawałem tego przedmiotu. Na inne kierunki wystarczą 4 różne egzaminy a na ten 5 i zastanawiam się czy jest jakaś możliwość by aplikować gdyż po wyliczeniu moich wyników wystarczą one na wstępny próg(60 pkt) nawet nie dołączając tego ostatniego egzaminu i zastanawiam się czy da się z tym coś zrobić.
    • Bo brakuje Ci jednego przedmiotu? 
    • Jeśli psychologia to tylko kierunek psychologia studia jednolite mgr. Wszystkie podróbki tego kierunku omijaj szerokim łukiem. 
    • Hej.  Studiuję obecnie finanse i rachunkowość. Jestem po pierwszym roku. Jednak dręczy mnie myśl o zmianie studiów.  Szczerze mówiąc ten kierunek wybrałam już po napisaniu matury, na szybko. Stwierdziłam, że kasa z tego będzie I księgowe są potrzebne. Studia niekiedy są dla mnie ciekawe, ale czuję, że to nie to.  Od zawsze marzyła mi się psychologia. Nie poszłam na nią sama nie wiem czemu. Po prostu stwierdziłam, że finanse są bardziej opłacalne. Ale jednak chciałabym spróbować.  Niestety, ale w grę wchodzą jedynie studia niestacjonarne, bo muszę się sama utrzymywać. Też mój zasięg ogranicza się do Torunia.  Psychologia na umk odpada, bo jest tylko stacjonarna Za to znalazłam kierunek komunikacja i psychologia w biznesie. Wiem, że to nie to samo co zwykła psychologia,nawet bardzo nie to samo, ale ten kierunek ociera się nieco o psychologię i do tego ma przedmioty ekonomiczne, które są dla mnie interesujące. Też myślałam nad wsb, bo oni oferują psychologię niestacjonarna, ale sama nie wiem co myśleć o tej szkole trochę dręczy mnie myśl że jak niepubliczna to znaczy gorsza. Co mi poradzicie? 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.