Skocz do zawartości
  • Opcjonalnie możesz dodać wiadomość do zgłoszenia.

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Balladyna
      Hej, może ktoś z Was może mi polecić, gdzie przyjmują na praktyki studentów chemii na Śląsku. Dodam, że nie jestem studentką UŚ ani POLSL, więc firmy mające umowy z tymi uczelniami odpadają. W wakacje będę w rodzinnych Gliwicach, więc szukam czegoś niedaleko (codzienne dojazdy kolejami śląskimi czy polregio mi nie przeszkadzają xD).
    • Przez Maks88
      Czy odbywał ktoś praktyki w mleczarni, ma uzupełniony dziennik praktyk i mógłby podpowiedzieć jakie czynności wykonywał. Niestety praktyki nie miały nic  wspólnego 
      z moim kierunkiem( technologia żywności) 
      i brakuje mi pomysłów co mogłabym w nim zawrzeć.
    • Przez Bmit
      Witam ,

Mam juz praktyki zawodowe lecz wraz z pracodawcą nie wiemy co wpisac w dzienniku praktyk . Praktyki odbywaja sie w firmie prawniczej , moj kierunek bezpieczestwo narodowe .

Co moge wpisać  w opisie zadan i czynności  wykonywanych na praktykach . Potrzebuje okolo 35 zadan ktore mogly byc wykonywane na praktykach . 
    • Przez EMCSA
      Zapraszamy na praktyki w dziale relacji inwestorskich w firmie EMC Instytut Medyczny S.A., notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych, największym w Polsce właścicielu szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Aplikacje przyjmujemy pod linkiem: Praktyki relacje inwestorskie
    • Przez Beata3012
      Heeeeeeeeeej,
      mam takie pytanie: czy ktoś z Was orientuje sie, gdzie na stronie agh można znaleźć projekty europejskie, które są jaz zaakceptowane? 
      Jak wygląda proces apliakcji? Czy ciężko się dostać?

Może ktos brał udział w czymś takim/ zna kogoś kto brał udzaił i mógłby sie podzielic?
      Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź!

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.