Skocz do zawartości
Doktorek

Szkolenia Łódź

Rekomendowane odpowiedzi

KURSY I SZKOLENIA:

- KOSMETYCZNE: makijażu, wizażu, manicure, pedicure, stylizacja paznokci, podologia,

- henna, świecowanie uszu, mikrodermabrazja, mezoterapia,

- MASAŻU: klasyczny, SPA, kamieniami

- FOTOGRAFII: amatorska i profesjonalna, glamour, reklamowa

- FRYZJERSKIE: profesjonalny kurs fryzjerski, technikum fryzjerskie, kursy upięć

- ARTYSTYCZNE: muzykoterapia, arteterapia, 

programy nauczania ----> http://www.erudio.com.pl/

ERUDIO (Łódź. ul Pomorska 83/85)

można się zapisywać tel: 784 009 277

Szkolenia Łódź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez PiotrW87
      Cześć, jak chyba każdy :) zastanawiam się nad szkoleniami i kursami. Domyślam się, że wiele osób zjadło już zęby przy szukaniu idealnego szkolenia. Ja znalazłem kilka, ale jedno wydaje mi się naprawdę interesujące, dodatkowo ma świetne recenzje i opinie. Chodzi mi o kurs Masaż Tkanek Głębokich MTG. Czy ktoś osobiście korzystał z tego kursu? Chciałbym od razu zapisać się na kilka kursów z MTG dlatego zgłębiam temat. Z góry dzięki!
    • Przez BeataK
      Cześć,
      W czerwcu skończę studia i powoli zaczynam się zastanawiać nad rozpoczęciem kursu/szkolenia, który dawałby mi jakieś konkretne umiejętności. Studiowałam etnologię, nie mam też żadnego poważniejszego doświadczenia zawodowego, więc szanse na znalezienie sensownej pracy mam na tę chwilę niewielkie. Moje pytanie brzmi - czy jest sens, żebym brała udział w szkoleniach związanych z tak specyficzną (i zupełnie obcą dla nie) branżą, jak np. księgowość czy audyt wewnętrzny, czy też w Waszej ocenie są to szkolenia bardziej odpowiednie dla osób, które mają już doświadczenie zawodowej w podobnej branży? Czy ktoś ma jakieś przemyślenia na temat uczestnictwa w takich kursach?
    • Przez Joanna
      Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT jest członkiem programu Cisco Networking Academy Program cisco.netacad.net, w ramach utworzonej przy uczelni Lokalnej Akademii CISCO kształcą się specjaliści ds. sieci komputerowych, nabierając umiejętności w obszarze działania i konfiguracji sieci komputerowych, konfiguracji i zarządzania routerami oraz switchami firmy CISCO.
      Obecnie trwa rekrutacja na nową edycję kursów CISCO na WIT!
      Program Akademii CISCO przy WSISiZ (tak jak każdej akademii CNAP czytaj więcej http://cisco.netacad.net ) ma za zadanie uporządkować wiadomości i przygotować do zdania egzaminu na certyfikat CCNA. Materiały szkoleniowe (http://cisco.wsisiz.edu.pl ) oraz egzaminy są w języku angielskim (semestr I oraz II posiada także wersję polską). Zajęcia w naszej akademii odbywają się 3 razy w tygodniu i trwają 4h lekcyjne. W tej edycji w chwili obecnej przewidujemy utworzenie jednej grupy pierwszego poziomu (20 osobowej - termin to czwartki 17:00 N407).
      Koszt uczestnictwa w tej edycji to 400PLN/semestr.
      http://akademia.wit.edu.pl/kurs/akademia-cisco
      Osoby zainteresowane pierwszym semestrem zapraszamy do rekrutacji - osoby już zdecydowane zapraszam do zapisów gdyż decyduje kolejność zgłoszeń. Początek zajęć już w listopadzie.
      Zapisy i szersze informacje: http://akademia.wit.edu.pl/kurs/akademia-cisco

• Przez Centrum Medyczne CMP
      Kurs podstawowy PNF dla fizjoterapeutów w Centrum Medycznym CMP!

Kurs podstawowy PNF dla fizjoterapeutów to 100 godzin dydaktycznych, który składa się z dwóch części.

W pierwszej części omawiane są zagadnienia związane z filozofią, teoretyczne i praktyczne przedstawienie koncepcji oraz technik i wzorców ruchowych. Następnie analiza i facylitacja chodu w tym ćwiczenia z pacjentami - praca na macie.

W drugiej części zajęć instruktor przedstawi przykłady kliniczne oraz pracę z pacjentem, omawiając tym samym szczegółowo zagadnienia przedstawione w części pierwszej.

W trakcie szkolenia dla fizjoterapeutów PNF (Podstawowy ) realizowane są bloki tematyczne obejmujące zagadnienia takie jak:

Ocena pacjenta i budowa planu terapii zgodna z Międzynarodową Klasyfikacją Funkcjonowania (ICF)
          Analiza i terapia aktywności dnia codziennego obejmująca umiejętności zmiany pozycji, pracę na macie, terapię w siadzie.
          Terapię uszkodzeń nerwów obwodowych.
          Terapię zaburzeń w obrębie kończyn górnych i dolnych.
          Analizę i terapię zaburzeń chodu.
          Ocena i terapia mięśni mimicznych
          Ocena i terapia funkcji życiowych

Cena 2900 zł - najbliższy termin kursu - 20 maja!

Zapisz się już dziś! 22 737 5050 www.cmp.med.pl

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Tak. Jeśli kurs kończy się egzaminem państwowym i daje uprawnienia to tak.
    • Witam! Chciałabym się poradzić w pewnej kwestii. Jestem na studiach z rachunkowości na UEKu ( Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie) na I roku. Czy jest sens brania oprócz studiów kursów z rachunkowości organizowanych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce? Czy ma to wpływ na znalezienie pracy/stażu?
    • Witaj na forum. Jest ITS i IOS. 2 różne tryby. Formy trybów zależą też od uczelni.  Natomiast nie ma to nic wspólnego z tym co piszesz.  Tryb realizujesz w ramach jednego wybranego kierunku studiów. Pozwala na indywidualne umawianie się na zajęcia lub indywidualne formy zaliczeń.    Taki tryb nie jest też łatwo dostać. Najczęściej musi być wysoka średnia po 1 semestrze studiów i dodatkowo jakiś powód, np reprezentowanie uczeln Witaj na forum. Jest ITS i IOS. 2 różne tryby. Formy trybów zależą też od uczelni.  Natomiast nie ma to nic wspólnego z tym co piszesz.  Tryb realizujesz w ramach jednego wybranego kierunku studiów. Pozwala na indywidualne umawianie się na zajęcia lub indywidualne formy zaliczeń.    Taki tryb nie jest też łatwo dostać. Najczęściej musi być wysoka średnia po 1 semestrze studiów i dodatkowo jakiś powód, np reprezentowanie uczelni.
    • Cześć wszystkim. Jestem tegorocznym maturzystą i zdecydowałem się na studia na AGH. Interesują mnie głównie 3 kierunki: Inżynieria Biomedyczna, Automatyka i Robotyka oraz Mechatronika. Czy ktoś z tutaj obecnych potrafi wyjaśnić na czym polega indywidualny tryb studiów ? Nie chodzi mi o to, że wybiera się moduły itp.. Chodzi mi głównie o konkrety; najlepiej od osób, które same w tryb trybie studiują lub studiowały. Czy można połączyć kilka kierunków w jeden ? Np. po kilka zajęć z jednego i kilka z drugiego, albo czy ma się możliwość zdecydowania na jakie zajęcia chce się uczęszczać, a na jakie nie ? Pozdrawiam.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.