Skocz do zawartości
Eddie

Prawo własności intelektualnej i nowych mediów

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie jak podasz jego nazwę. Jest szansa, że UJ wprowadził więcej jak jeden nowy kierunek na tę rekrutację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• To OSZUŚCI są, mnie OSZUKALI.
    • Ja powiem tak, skończyłam studia wyższe i studia podyplomowe, gdzie za naukę co miesiąc płaciłam. Od kilku miesięcy uczęszczam do szkoły policealnej bezpłatnie, nie płacę za naukę. Czy jestem zadowolona ze szkoły, poziomu nauczania, kadry? Powiem, że TAK!     Moim zdaniem w szkole policealnej również możesz się wiele nauczyć i rozwijać swoją pasją. Przede wszystkim też otrzymujesz kwalifikacje do pracy w zawodzie. I czy jest problem znaleźć po szkole policealnej pracę?  Ja uważam, że nie. Pracodawcy z chęcią przyjmą osobę, które mają wykształcenie techniczne zawodowe.     Ja uczę się na kierunku technik usług kosmetycznych w szkole Cosinus i od 2 semestru możemy już zacząć szukać praktyki, gdzie musimy odbyć w gabinecie. I co w tym ważnego, że po praktykach mam możliwość zostania jako pracownik. Dlatego świetnie, że szkoła tutaj daje też takie możliwości, że można już sobie tworzyć tą drogę w danym kierunku. Tak jak wspomniałam wcześniej poziom nauczania jest bardzo dobry w szkole, a sądzę że jeśli ktoś chce się rozwijać to będzie chłoną wiedzę.   Szkoła wyposaża też sale do zajęć, gdzie jest możliwość ćwiczenia i mamy wiele godzin praktycznych. Dlatego to jest też dobra droga, masz kwalifikacje możesz pracować w zawodzie już podczas nauki można sobie budować tą drogę (podczas praktyki jak wspomniałam). Ja nie płacę jak wspomniałam za naukę w tej szkole, kursy i szkolenia które bym robiła kosztowała by nie mało.... a tutaj w Cosinus wyciągam tyle ile mogę dla siebie by się rozwijać     Ja wybrałam szkołę nie dla papierka, a do tego by zobaczyć czy to mój kierunek. I uznaję, że to był dobry wybór.  Dlatego też polecam i jestem za takim nauczaniem, gdzie również można poszerzać swoje umiejętności. Wszystko zależy od nas, od naszego nastawienia.   Pozdrawiam, AngelikaGro słuchacz szkoły Cosinus
    • Witam,  pisze tutaj z prośbą o radę ponieważ nie wiem jak chwycić ten temat.  Ogólnie zacznę od tego, że moje studia są dość dziwne. Studiuję Inżynierie Zarządzania na Wydziale Zarządzania PW, ale mniejsza o to.  Temat tyczy się pracy dyplomowej. Znacie te "normalna regułę" pracy? Temat, promotorzy, seminaria itd. U mnie na początku też tak miało być, ale w 2 semestrze dowiedzieliśmy się, że mamy mieć inna forme pracy inżynierskiej - 6 projektów od 3 do 7 semestru wraz z ich połączeniem w 7 semestrze. I to było okej, po ogarnięciu niewiadomych spraw.  W dniu dzisiejszym dowiedzieliśmy się, że nasze projekty możemy sobie wsadzić wiadomo gdzie, bo będzie jednak pisanie normalnej pracy inżynierskiej, tylko "na podstawie" JEDNEGO wybranego projektu który realizowalismy lub będziemy realizować w ramach studiów.  Ja się na to nie zgadzam, inni też nie są zadowoleni, dlatego proszę was o radę. Oni od początku traktują nas jako króliki doświadczalne i są względem nas niepoważni. Ja się na taką zmiane z dnia na dzień, tym bardziej kiedy 3 z 6 projektów są już gotowe, nie zgadzam i zamierzam walczyć o nasze prawa bo to jest śmiech na sali.    W jaki sposób podejść do tematu, jak z tym walczyć? Bo to że my powiemy że nam się to nie podoba, to nic nie zmienia bo władze wydziału maja nad gdzieś.   
    • Hej witam i pozdrawiam :)
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.