Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kim jest MAGISTER i co nam daje TYTUŁ MAGISTRA?

Magister jest osobą, która cieszy się już pewnym szacunkiem w środowisku akademickim. Fajnie się pochwalić- tak! mam go! Po pięciu latach studiów to niemal idealna finalizacja całego naszego trudu i zwykle najlepszych lat naszego życia.

Jednak co tak naprawdę daje nam praca magisterska?

Samo pisanie pracy magisterskiej jest dość zawiłym etapem studiów- niemal cały rok staramy się ogarnąć ten temat, aby ostatecznie zakończyć pewien etap w naszym życiu.
Osoba z tytułem mgr potencjalnie staje się bardziej wartościowa jako przyszły pracownik (większa wiedza w danym temacie).
Temat pracy magisterskiej- mówi o nas i naszych zainteresowaniach- nie raz spotkamy się z pytaniem- dlaczego akurat taki temat pracy? Dla wielu właśnie ten wątek może okazać się decydującym, gdyż dana dziedzina stanowi pewną wartość dla danego pracodawcy.

Można pomyśleć o konkursach prac magisterskich- taki tytuł zdecydowanie poprawi naszą wartość i pozwoli zaistnieć na rynku pracy z lepszej strony.
Nie ma co ukrywać- każdy zdobyty tytuł- to szansa! To coś dla nas, pewien etap życia, zdobyta wiedza. Wzrost naszej wartości i ambicji. Nigdy nie można odpuszczać! Nawet, kiedy ta droga jest wyjątkowo kręta.

TAK! WARTO ZDOBYWAĆ TYTUŁY !!!
Licencjat, inżynier, magister... a może doktor?
Jeśli z jakichkolwiek powodów masz problem z napisaniem swojej pracy- zapraszam na stronę:

http://www.redaktor-online.pl

/Więcej ciekawych artykułów na stronie Facebook-a Redaktor-Online.pl/

post-4693-0-59809300-1400782416_thumb.jp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro ktoś nie potrafi napisać samodzielnie kilkudziesięciu stron... to co z niego za magister? Praca magisterska być może jest stratą czasu, ale skoro jest wymagana na studiach, to logicznym jest, że trzeba ją napisać, najlepiej samemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez recovery1
      Witam,

jestem studentką psychologii, którą bardzo interesuje temat seksualności, sposobów radzenia sobie kobiet z problemami ginekologicznymi i tworzenia programów pomocy. Piszę właśnie pracę magisterską na temat funkcjonowania seksualnego kobiet po zabiegu histerektomii i chciałabym zaprosić Panie do podzielenia się swoimi doświadczeniami i odczuciami w tym temacie. Jeśli znają również Państwo osoby o podobnych doświadczeniach, byłabym wdzięczna za udostępnienie ankiety i pomoc. Ankieta jest całkowicie anonimowa (wyniki są opracowywane zbiorowo) i nie powinna zająć więcej niż 20 minut.

Serdecznie dziękuję!

https://forms.gle/M8LtjdAQpHqTkfdU6
    • Przez redakcja@dyplomna5.pl
      Szanowni Państwo,
      Pomagamy studentom dyplomantom rozwiązywać problemy w edycji, redagowaniu, prac dyplomowych licencjackich, magisterskich oraz inżynierskich. I nie tylko! Jako jedyni dajemy gwarancję na wykonaną pracę, aż do momentu akceptacji przez Twojego promotora.
      Oferuję przejrzyste zasady współpracy oparte na podpisanej umowie.

Udzielamy 100% gwarancji na Twoją pracę! Nie daj się nabrać na tanie oferty! Takie nie istnieją! Oszczędź sobie stresu i kłopotów w raporcie antyplagiatowym.

Dzięki profesjonalnemu podejściu oraz szerokiej wiedzy i okazywaniu szacunku wszystkim Klientom współpraca z nami przynosi pełną satysfakcję i 100% zadowolenie. Nasze grono tworzą odpowiednio dobrane osoby z doświadczeniem w pracach naukowych. Zatrudniamy 10 specjalistów ze wszystkich dziedzin nauki, z czego aż sześciu ma tytuł naukowy doktora.  Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalną pomoc każdemu potrzebującemu studentowi ze 100% gwarancją satysfakcji. Pomagamy w pracach stylistycznych, korektach, przypisach, antyplagiacie w pracach licencjackich, inżynierskich, magisterskich i doktorskich. Podczas trwania umowy zapewniamy bezpłatne konsultacje z przydzielonym przez nas specjalistą w danej dziedzinie.  Umożliwiamy pisanie oraz redakcje stron w języku angielskim i niemieckim.

Wykonujemy również zlecenia specjalne na życzenie.

Opracowujemy zagadnienia na egzamin w oparciu o literaturę. Przygotowujemy prezentację multimedialne.

Zapraszam do kontaktu.
      Dyplomna5.pl
    • Przez Sowa Dyplomowa
      Witam, to Sowa, Sowa Dyplomowa. Jestem mądra, inteligentna oraz poważna osoba. Rzadko się uśmiecham, bo cały czas myślę i jestem w stanie tworzenia nowych naukowych osiągnięć. Ja oraz mój zespół, przez lata zajmuje się pisaniem różnego rodzaju prac naukowych, dzięki czemu zdobyliśmy dużo doświadczenia w tym temacie. Współpracujemy z dużą ilością profesorów, doktorów oraz innych nauczycieli nie tylko w Polce, a też z całego świata, dzięki czemu, szybko możemy zareagować i przygotować najlepszą ofertę dla Ciebie. Pomoc w pisaniu prac dyplomowych – coś, czego nikt nie potrafi lepiej od nas!
      Pisanie Referatów Pisanie Prac seminaryjnych (zaliczeniowych, semestralnych) Pisanie Prac licencjackich / absolwenckich Pisanie Prac magisterskich / inżynierskichPisanie Prac doktorskich / dysertacyjnychPisanie Prac MBA Pisanie RecenjiP isanie Praca semestralnych Pisanie Artykułów naukowych

http://www.sowadyplomowa.pl

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Hej, może ktoś z Was może mi polecić, gdzie przyjmują na praktyki studentów chemii na Śląsku. Dodam, że nie jestem studentką UŚ ani POLSL, więc firmy mające umowy z tymi uczelniami odpadają. W wakacje będę w rodzinnych Gliwicach, więc szukam czegoś niedaleko (codzienne dojazdy kolejami śląskimi czy polregio mi nie przeszkadzają xD).
    • Fakt, że studia podyplomowe nie są de facto żadnym wykształceniem, a kursem realizowanym przez uczelnie i dlatego nie uprawniają do podjęcia studiów 2. stopnia na danym lub pokrewnym kierunku. Natomiast odnośnie Twojego pytania - jeśli cokolwiek związanego z biolchemem pod kątem przyszłej pracy, to tylko lekarski, stomatologia, pielęgniarstwo lub farmacja. Wszystkie inne to kierunki dla hobbystów albo chcących realizować się później na uczelni, po których znalezienie pracy dosłownie graniczy z cudem. Tak więc głowa do góry - po TŻ najprawdopodobniej miałabyś dużo gorszą pracę (i to poniżej kwalifikacji) niż obecnie, a mając jakieś doświadczenie zawsze można przecież awansować.
    • Jeżeli myślisz o tym kierunku poważnie, to próbuj. Ja skończyłam studia farmaceutyczne i realizuje się w Dr Zdrowie. Świetna praca, dobry zarobek, a cały czas się rozwijam.
    • Same studia podyplomowe nie dają Ci nic w rekrutacji na Studia II stopnia. Faktycznie musisz się zastanowić co dalej. Szczerze mówiąc nie do końca wiem dlaczego chcesz swój plan realizować od 2 stopnia. Lepiej ponownie zacząć studia I stopnia bo to tylko rok dłużej.  Moim zdaniem 28 lat to jeszcze nie jest za późno. Aczkolwiek jest Ci trudniej.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.