Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szukasz efektywnej metody nauki języka obcego? Zapraszamy na profesjonalne kursy językowe przez Skype. Indywidualne zajęcia prowadzą wykwalifikowani lektorzy. Kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, czeskiego i rosyjskiego w atrakcyjnych cenach i na każdym poziomie. Lekcja próbna za 1 zł. Szczegóły oferty na stronie www.szkola-shamrock.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoła Języków Obcych Shamrock zaprasza na wakacyjne kursy językowe przez Skype. Kursy konwersacyjne języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, czeskiego i rosyjskiego z profesjonalnym lektorem. Naucz się języka obcego bez wychodzenia z domu. 1 lekcja - 20 zł. Szczegóły na www.szkola-shamrock.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam wszystkim,  którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z francuskim  i tym bardziej zaawansowanym! Zajęcia z clouzot-lingua.pl są bardzo efektywne. Dzięki tym zajęciom nauczyłem się "myśleć po francusku" i wyzbyłem się syndromu "translatora google", który tłumaczy wszystko na polski:) Szczerze polecam i zachęcam, ponieważ jest to wspaniała okazja do poznania zarówno kultury jak i nauki języka od native speaker'a. Można zadać pytanie bezpośrednio lektorom, dostępnym 24, a na blogu skorzystać z wielu ciekawych publikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez sandara17
      Witajcie,
      mam nadzieję że są tu osoby które studiują bądź studiowały w Niemczech i są w stanie mi pomóc i odpowiedzieć na kilka pytań. Obecnie studiuję ekonomię w Polsce, jednak czuję, że nie jest to coś co mnie interesuję. Aplikowałam po raz drugi na hispanistykę jednak nie udało się dostać i zaczęłam rozmyślać nad studiami w Niemczech za namową mieszkającej tam cioci. Języka nie umiem ale podobno kursy niemieckiego pomogą mi się przygotować do testu potwierdzającego znajomość języka. Myślę nad uczelnią w Mannheim i Frankfurcie. Czy ktoś może studiował tam filologię hiszpańską i wie jak to wygląda tam ? Z tego co wiem to na uczelni Mannheim nie jest wymagana znajomość hiszpańskiego idąc na takie studia można zacząć od zera, ale nie wiem jak to wygląda na uniwerku we Frankfurcie (Uniwersytet Goethego). Jak wygląda rekrutacja na tych uczelniach i jak ogólnie wyglądają tam studia? Czy zaliczenia przedmiotów polegają na zdaniu egzaminu czy może też napisaniu jakiejś pracy? Mam także pytanie do osób, które uczęszczały na kurs językowy w Niemczech. Jak wygląda nauka na takim kursie?
    • Przez Elathea
      Hej! Ponieważ najbardzie interesują mnie i pasjonują języki obce, w przyszłym roku zamierzam wybrać się na filologię ( orientalną - japonistyka lub koreanistyka, a do tego być może angielski). Proszę o opinie i spostrzeżenia styudentów:
      - UW - lingwistyka stosowana/japonistyka/koreanistyka
      - UAM - koreanistyka/japonistyka
      - UWr - koreanistyka ----- czy poziom  filologii na uwr jest zadowalający? Notowania ma słabsze niż UW i UAM...Jakie są wasze odczucia?
      Jest ciężko? Trudno się dostać? Ciężko o pracę po studiach? Da radę ciągnąć 2 kierunki? Co myślicie o połączeniu filologii orientalnej z angielskim? Co uważacie za bardziej przyszy kierunek - koreanistykę czy japonistykę? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.
    • Przez Yukimi
      Mam szansę dostać się w ogóle na studia dzienne na germanistykę na UMCS-ie, jeśli z polskiego miałam jedynie 30%, a z niemieckiego podstawowego 100% i z rozszerzenia 75%? Czy mając te 30% nie mam już szans?
    • Przez Renifer
      Chciałabym się Was zapytać o przeliczanie punktów na studia. Zamierzam złożyć dokumenty na lingwistykę stosowaną lub filologię. Mam w planach zdawać rozszerzony język polski, język angielski i język hiszpański. Chciałabym się dowiedzieć czy punkty z matury z angielskiego i z hiszpańskiego będą sumowane, czy zostanie brana pod uwagę matura, z której uzyskałam większą ilość punktów? Proszę o odpowiedź, zostało już mało czasu żeby wysłać ostateczne deklaracje. 

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Tak. Jeśli kurs kończy się egzaminem państwowym i daje uprawnienia to tak.
    • Witam! Chciałabym się poradzić w pewnej kwestii. Jestem na studiach z rachunkowości na UEKu ( Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie) na I roku. Czy jest sens brania oprócz studiów kursów z rachunkowości organizowanych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce? Czy ma to wpływ na znalezienie pracy/stażu?
    • Witaj na forum. Jest ITS i IOS. 2 różne tryby. Formy trybów zależą też od uczelni.  Natomiast nie ma to nic wspólnego z tym co piszesz.  Tryb realizujesz w ramach jednego wybranego kierunku studiów. Pozwala na indywidualne umawianie się na zajęcia lub indywidualne formy zaliczeń.    Taki tryb nie jest też łatwo dostać. Najczęściej musi być wysoka średnia po 1 semestrze studiów i dodatkowo jakiś powód, np reprezentowanie uczeln Witaj na forum. Jest ITS i IOS. 2 różne tryby. Formy trybów zależą też od uczelni.  Natomiast nie ma to nic wspólnego z tym co piszesz.  Tryb realizujesz w ramach jednego wybranego kierunku studiów. Pozwala na indywidualne umawianie się na zajęcia lub indywidualne formy zaliczeń.    Taki tryb nie jest też łatwo dostać. Najczęściej musi być wysoka średnia po 1 semestrze studiów i dodatkowo jakiś powód, np reprezentowanie uczelni.
    • Cześć wszystkim. Jestem tegorocznym maturzystą i zdecydowałem się na studia na AGH. Interesują mnie głównie 3 kierunki: Inżynieria Biomedyczna, Automatyka i Robotyka oraz Mechatronika. Czy ktoś z tutaj obecnych potrafi wyjaśnić na czym polega indywidualny tryb studiów ? Nie chodzi mi o to, że wybiera się moduły itp.. Chodzi mi głównie o konkrety; najlepiej od osób, które same w tryb trybie studiują lub studiowały. Czy można połączyć kilka kierunków w jeden ? Np. po kilka zajęć z jednego i kilka z drugiego, albo czy ma się możliwość zdecydowania na jakie zajęcia chce się uczęszczać, a na jakie nie ? Pozdrawiam.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.