Skocz do zawartości
Grzegorz

Oferta praktyki w dwóch portalach internetowych

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj! Jeżeli:

- jesteś studentem,
- chciałbyś zdobyć praktyczne dziennikarskie doświadczenie w mediach elektronicznych,
- interesujesz się giełdą, relacjami inwestorskimi, PR, komunikacją, marketingiem, budowaniem marki,
- internetowy research nie ma przed Tobą tajemnic,
- media społecznościowe są istotną częścią Twego życia,
- przelewanie myśli na ekran komputera nie stanowi dla Ciebie problemu,
- chciałbyś zdobywać wiedzę od praktyków, a nie tylko teorię,
- zależy Ci na budowaniu własnego dziennikarskiego portfolio,
- chciałbyś publikować teksty, analizy, współtworzyć raporty oraz prowadzić wywiady z ciekawymi osobami

Jeżeli na większość powyższych pytań odpowiadasz tak, to dobrze trafiłeś!

Mam dla Ciebie propozycję dziennikarskiego stażu i współpracy na łamach serwisów branżowych relacjeinwestorskie.org.pl i Markana.pl. Wystawiamy referencje. Dłuższa współpraca, a z czasem oficjalne dołączenie do naszego zespołu również wchodzi w grę!

Relacjeinwestorskie.org.pl to obecnie największa polska branżowa platforma internetowa, dedykowana osobom zajmującym się relacjami inwestorskimi (praktykom i teoretykom), spółkom giełdowym oraz wszystkim zainteresowanym polskim rynkiem kapitałowym, rozwojem i perspektywami polskiego IR-u. Wortal łączy ekspertów branżowych, praktyków IR, pozwala uzyskać odpowiedź na nurtujące pytania z branży, jest stale aktualizowaną bazą wiedzy z ww. zakresu.

Markana.pl to kompleksowa platforma wiedzy i usług na temat nowoczesnego brandingu. Dostarczamy nowoczesną wiedzę związaną z wszystkimi aspektami budowania marki.

Współpraca zdalna jest jak najbardziej możliwa. Jeżeli jesteś zainteresowana/y, prześlij swoje CV na adres

info@relacjeinwestorskie.org.pl

a niezwłocznie się odezwiemy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez dora110
      Zarządzanie i marketing - jakie możliwości dają te kierunki, a który z nich lepsze?
    • Przez dora110
      1. Co sądzicie o tym kierunku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie?
      2. O czym się na nim uczy?
      3. Czy jest na nim mniej matmy niż zarządzaniu?
      4. Czy nie jest to kiepski kierunek i czy jest w miarę poważany?
      5. Jaka jest po nim praca?
      6. Czy jest po nim dużo ofert pracy?
      7. Czy byłby dobry jako zaoczny kierunek?
    • Przez jarkot99
      Cześć wszystkim forumowiczom, jestem studentem 1 roku poszedłem na studia zgodnie z moimi zainteresowaniem na marketing i pr, na stronie kierunku był on przestawiany jako  "praktyczny", orowadzony przez doświadczonych praktyków, gdzie nabędziemy konkretne umiejętności  pomocne w naszej przyszłej karierze, jak się domyślacie reklama reklamą a życie życiem, Dużo suchej teorii która często jest już nieaktualna,  nie chce zmarnować tych 3 lat życia, dlatego zapytam: czy dobrym pomysłem będzie samodzielna nauka np. reklam na facebooku, prowadzenia social media(nawet wymyślonych), znalezienie stażu w firmie i przejście na studia zaoczne? .
    • Przez natilaskowik
      Witam, od kilku dni zastanawiam się nad tym, czy gdybym chciała zmienić uczelnię po pierwszym roku z przykładowo Filologii polskiej: dziennikarstwo i nowe media na inną uczelnię, która mieści się w innym mieście, tyle że w niej dopiero na drugim roku się wybiera specjalizacje w przeciwieństwie do mojej aktualnej. I czy gdybym poszła do tej drugiej, to mogłabym uczyć się dalej (chodzi mi, czy od drugiego roku) czy musiałabym jeszcze raz przechodzić przez pierwszy rok? Bo chciałabym zmienić automatycznie specjalizację.

Dziękuję z góry i pozdrawiam serdecznie Mam nadzieję, że napisałam w miarę zrozumiale.
    • Przez nginsx
      Cześć! 
      Jest to mój pierwszy post i nawet nie wiem, czy to jest dobre miejsce na tego typu pytania i problemy, ale po prostu potrzebuję opinii z drugiej ręki (albo i rąk! wielu rąk). 
      Mianowicie wybieram się w tym roku na studia (o ile ich dożyję...) i składając na nie wybrałam pare kierunków, które mnie zarówno interesowały jak i ich ilość była w pewnym stopniu gwarancją, że się na coś dostanę i w końcu... dostałam. Na wszystkie. Ale nie przedłużając, jestem rozchwiana pomiędzy dziennikarstwem, o którym marzyłam od małego a pedagogiką opiekuńczą z profilaktyką uzależnień i socjoterapią i stąd mój problem oraz pytanie. Czy tu na forum znajdują się osoby, które studiują te kierunki i chciałyby mi o nich opowiedzieć, doradzić? Bądź tacy, którzy są w takiej samej sytuacji i po prostu chciałyby o tym z kimś pogadać. Czasu mam mało, bo 19 zaczynają się już zajęcia.
      Z góry wielkie dzięki:)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.