Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce.

Obecnie dla Naszego Klienta międzynarodowej korporacji obsługującej zewnętrznych klientów z całego świata w zakresie usług zdalnego wsparcia i informacji, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista z językiem szwedzkim

Miejsce pracy: Łódź

Świetna atmosfera i atrakcyjne wynagrodzenie, gwarantowany rozwój poprzez liczne szkolenia, nowi znajomi i tysiące kontaktów na całym świecie. Znasz języki? Aplikuj do nas i zdobądź doświadczenie w międzynarodowym środowisku. Dzięki tej pracy Twoja Kariera nabierze tempa!

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klienta w języku szwedzkim. Zadaniem Kandydata będzie rejestrowanie i klasyfikowanie zgłoszeń oraz wsparcie Klienta w rozwiązywaniu ewentualnych zaistniałych problemów. Obsługa klienta jest realizowana poprzez kontakt telefoniczny oraz mailowy.

Oczekiwania:

• Bardzo dobra znajomość języka szwedzkiego;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w grupie;
  • Energia, dynamizm w działaniu;
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym;
  • Gotowość do podjęcia pracy w Łodzi – jednym z najbardziej interesujących i najprężniej rozwijających się biznesowo miast Polski.

Wybranym Kandydatom nasz Klient oferuje:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne warunki finansowe;
  • Wsparcie relokacyjne dla Osób spoza Łodzi;
  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do dyspozycyjności i potrzeb Kandydata;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku pracy;
  • Liczne szkolenia;
  • Przyjazną atmosferę pracy

Osoby zanteresowane powyższą ofertą proszę o kontakt mailowy: natalia.kocot@workservice.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez XDDDDDDD
      Czy rozszerzenie angielskiego ma jakikolwiek wpływ na punkty z niego które wliczają się do rekrutacji? Na stronie z formułą do obliczania punktów nic nie znalazłem, ale strona rekrutacyjna która sama oblicza punkty bierze to pod uwagę przy wyborze kierunku informatycznego na MiNi
    • Przez Mariusz123
      Cześć wszystkim. Nazywam się Mariusz Suder.
      Chciałem polecić fajny program do nauki dowolnych języków Speaking Teacher
      Znajduje się w nim dużo przygotowanych materiałów do nauki angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego.
      Poza tym Speaking Teacher jest wyposażony w edytor tekstowy dzięki czemu można przygotować własne testy w dowolnych językach.
      By w pełni korzystać z programu potrzebne są zainstalowane głosy SAPI5, na mojej stronie znajdują się linki do pobrania darmowych lub testowych głosów w różnych językach.

Programu może również funkcjonować w specjalnym w trybie dla niewidomych wówczas Speaking Teacher mówi wszystko co potrzebne.
      Speaking Teacher AB3 w pełni funkcjonalnej wersji testowej dostępny jest na stronie (system Windows):
      https://www.sudermariusz.com.pl/polski/speakingteacher.html

a tu bezpośredni link do pobrania:
      https://www.sudermariusz.com.pl/download/instaler_st_ab3.exe

• Przez s_abuk
      No cześć,
      Zaznaczę od razu że jestem w gimnazjum i do studiów daleka droga, ale jakieś wstępne rozeznanie przydałoby się już rozpocząć. Skandynawia, a zwłaszcza Norwegia od zawsze mnie fascynowała. Nie do końca jeszcze znam realia studenckie, więc zapytam czy opłaca się iść na skandynawistykę jako swój pierwszy kierunek? A jeśli już ktoś jest w temacie, to raczej Poznań czy Gdańsk?
    • Przez veeronaka
      Czesc Wam czy moze ktos w tym roku wybiera sie na uniwerek w szczecinie na skandynawistyke? Ja sie wybieram ale nie znajac wogole miasta i ludzi..
      moze znajdzie sie ktos,kto tez sie wybiera:) Pozdrawiam Weronika
    • Przez Molksiazkowy
      Cześć!
      Jestem obecnie na 2. roku skandynawistyki, linia norweska. Studia już od początku mnie nie porywały (trochę się rozczarowałam), ale stwierdziłam, że skończę licencjat, skoro już jestem w połowie, a dodatkowo mam możliwość wyjechania na erazmusa do Norwegii...
      Zwracam się do Was z pytaniem dot. studiów magisterskich. Zastanawiam się, czy po zakończeniu licencjatu nie zacząć nowych studiów, które faktycznie by mnie zainteresowały (kognitywistyka, psychologia, filozofia) czy szukać studiów magisterskich, które dobrze by się ze skandynawistyką skomponowały (jestem pewna, że w Gdańsku na magisterkę nie chcę zostać). 
      Jestem bardzo niezdefiniowana jeśli chodzi o powołanie życiowe. Nie za bardzo jednak wyobrażam sobie pracę w korporacji przez całe życie (przez krótki czas mogłabym) czy pracę tłumacza (tłumacza dokumentów itd., literaturą bym nie pogardziła). Stąd moje pytanie... może macie jakieś doświadczenie lub pomysł z czym można by wysławioną skandynawistykę połączyć? Czy może zacząć coś od nowa?:)

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Profilaktyka własnego zdrowia jest bardzo ważna, większość z nas zdaje sobie z tego sprawę, dlatego wykonuje kontrolne wizyty u swojego pediatry bądź też robi badania krwi. Warto też pamiętać o swoim wzroku, o nim nie myślimy dopóty, dopóki nie zaczniemy zauważać, że jest on coraz słabszy. Jeśli potrzebujesz nowoczesnego sprzętu okulistycznego powinieneś zajrzeć na stronę http://optomania.pl/
    • Do momentu skreślenia masz status studenta. Dopiero po skreśleniu nie powinnas otrzymywać stypendium.  Nie ma czegoś takiego jak uczelnie wyższe. Są szkoły wyższe lub uczelnie.
    • Witam. W październiku 2019 r. rozpoczęłam naukę na uczelni wyższej. Złożyłam również wniosek o przyznanie stypendium socjalnego. Niestety z przyczyn zdrowotnych przestałam chodzić na zajęcia i moje nieobecności kwalifikują się już do skreślenia z listy studentów, jednakże do tej pory nie zostałam skreślona, a stypendium za październik i listopad otrzymałam. Czy w związku z tym podlega ono zwrotowi, skoro nie uczęszczam na zajęcia, a w dalszym ciągu posiadam status studenta? Czy po skreśleniu z listy studentów lub złożeniu wniosku o rezygnacji ze studiów uczelnia może domagać się zwrotu przyznanego świadczenia? Proszę o odpowiedź.    
    • Ogólnie liczy się to, co jest na papierze. Słowa mają drugorzędne znaczenie. Warto też wiedzieć, że praca dyplomowa jest od pewnego czasu normalnym przedmiotem studiów (!) wycenionym na odpowiednią liczbę ECTS, więc nie ma możliwości, by zaliczały ją projekty przejściowe (a zatem inne przedmioty) z poprzednich semestrów. Aczkolwiek sam projekt jest właściwą formą pracy inżynierskiej. Na klasycznych kierunkach technicznych chodzi o to, by dobrać coś do czegoś i wyciągnąć jakieś wnioski, chociaż nie mam pojęcia, co można zrobić na IZ. No chyba, że to nowa nazwa ZiIP.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.