Skocz do zawartości
MarekAdm

Targi Akademia 2014 - relacja video

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna impreza dla młodzieży, ale szczególnie mój wzrok przyciągnął Pan Redaktor:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Ryba
      Cześć, właśnie rozważam dwa kierunki, a mianowicie: biochemia na UJ (wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii) oraz Biotechnologia na Międzyuczelnianym UG i gumed w Gdańsku. Obydwa wydają się interesujące, mają ciekawe przedmioty, a ja nie jestem jeszcze na 100% sprecyzowana w której dziedzinie (medyczna, przemysłowa czy ochrona środowiska) chcę pracować albo prowadzić badania. Czy możecie się podzielić jakimiś doświadczeniami, wiedzą na temat tych wydziałów/kierunków? Może ktoś studiował i zechce pomóc rozwiać wątpliwości? Będę wdzięczna 
    • Przez paula2817
      Cześć. Mam bardzo duży problem. Mianowicie chciałabym przenieść się z Siedlec do Gdańska na kryminologię. Założyłam już papiery, ale do końca sierpnia ma przyjść list. Okropnie się boje, że się nie uda, a czekanie wcale nie pomaga. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak duże mam szansę? I jak mogę odwołać się w przypadku braku zgody? Pozdrawiam i dziękuję!
    • Przez haas888
      Witam.
      Szybkie pytanie, najlepiej do aktualnie studiujących albo absolwentów.
      Którą placówkę polecacie i dlaczego?
      Zastanawiam się nad Finansami i Rachunkowością w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku oraz Międzynarodowymi Stosunkami Gospodarczymi w Uniwersytecie Gdańskim.
      Oczywiście zamierzam studiować stacjonarnie.
    • Przez Kasia2609
      Witam, jeśli chciałabym studiowac ekonomię zaocznie, to lepiej składać papiery na UG czy PG? I dlaczego? 
    • Przez E999E
      Czy ktoś skończył albo uczęszcza na kierunek dyplomacja na uniwersytecie gdańskim i podzieliłby się opinią na jego temat? Myślałam o specjalizacji dyplomacja społeczna, czy jest to opłacalny kierunek czy raczej coś co po prostu jest? 

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.