Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Już 21.03. możesz zobaczyć jaka ofertę edukacyjną ma Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Na Dniach Otwartych zaprezentuje się 11 Wydziałów, na których możesz studiować na 51 kierunkach oraz ponad 200 specjalnościach! Więcej informacji na: http://www.studia.net/drzwi-otwarte/5338-drzwi-otwarte-uniwersytetu-marii-curie-sklodowskiej-w-lublinie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zbliża się gorący okres dni otwartych na uczelniach w Lublinie oraz w województwie lubelskim, zawsze warto odwiedzić uczelnię gdzie zamierzamy spędzić kolejne 3 lata i poznać ją trochę bliżej:

UMCS zaprasza do siebie 24.03.: http://lublin.studia.net/akademicki-lublin/7652-dni-otwarte-umcs-w-lublinie

Dzień Otarty na PolLub odbędzie się 22.03.: http://www.kierunki.net/o-kierunkach/4514-rekrutacja-na-lubelskie-uczelnie-nowe-kierunki-studiow

AWF Biała Podlaska szykuje Dzień Otwarty na 22.03.: http://lublin.studia.net/akademicki-lublin/7649-dzien-drzwi-otwartych-na-awf

KUL w tym roku planuje nieco inną formułę dnia otwartego, bardziej wirtualną, więcej informacji wkrótce!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry, kiedy rozpoczyna się rekrutacja na UMCS? Niedawno jeszcze pisało że 1 kwietnia, jednak na stronie irk rejestracja nadal jest nieaktywna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie zaczną na dniach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Mateusz_G
      Cześć, w ramach pracy licencjackiej prowadzę badania preferencji dotyczących redystrybucji dochodu i proszę Was o pomoc - wzięcie udziału w badaniu. Forma jest ciekawa, a badanie trwa 2 minuty:
      Link do badania (klik)
      Z góry Wszystkim dziękuję! 
    • Przez A2001
      Są tu może studenci wydziału prawa i administracji z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu ? 
      Jaki kierunek studiujecie ? I jakie macie opinie ? 
    • Przez A2001
      Czy warto studiować prawo europejskie ? Nie ma na ten temat dużo informacji i zastanawiam się co wybrać: ten kierunek czy zwykle prawo
    • Przez Studia548
      Witam, myślicie ze mam małe czy duże szanse, aby dostac się na Informatyke stosowana i systemy pomiarowe na UWr mając ok.50/60 punktów? (Rozszerzenie mam z matematyki)
    • Przez Kinga_
      Cześć! Od października zamierzam zacząć studia w Warszawie (kierunek zarządzanie). Biorę pod uwagę 4 uczelnie prywatne: WSB (Wyższa Szkoła Bankowa), UTH (Uczelnia Techniczno-Handlowa), WSM (Wyższa Szkoła Menedżerska) oraz WSZ-SW (Warszawska Szkoła Zarządzania). Jak wiadomo, ile ludzi tyle opinii, ale może macie swoje własne na temat tych szkół lub znacie kogoś, kto tam studiuje. Proszę Was o doradzenie mi, którą z nich wybrać. Może wtedy będzie mi trochę łatwiej podjąć decyzję. Z góry dziękuję za wasze odpowiedzi. 

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Mam problem z wybraniem kierunku studiów. Interesuje mnie praca naukowca, badania w zakresie nauk przyrodniczych. Równie ciekawa wydaje mi się praca nad jakimiś wynalazkami, projektowanie całości czy też części jakiegoś urządzenia...   W liceum dosyć dobrze szła mi fizyka i matematyka (z tych przedmiotów będę zdawać rozszerzenie). o wyborze profilu (mat-fiz) zadecydowała w zasadzie niechęć do chemii, która w gimnazjum wydawała mi się raczej nudna, więc też nie opanowałem jej szczególnie dobrze. Interesowała mnie natomiast biologia i fizyka. W międzyczasie moje podejście go chemii trochę się zmieniło i myślę, że gdyby dotyczyła ciekawszych rzeczy niż np. rodzaje mydeł, mógłbym zająć się jej nauką. Nie chciałbym za to mieć do czynienia z informatyką.   Pod uwagę brałem w zasadzie wiele kierunków studiów. Ostatecznie zastanawiam się nad Fizyką Techniczną, Inżynierią Materiałową, albo wręcz Nanotechnologią czy Nanomateriałami, przy czym nie wiem czy poradzę sobie na tych studiach bez znajomości chemii. Myślałem też o MiBM (wydaje mi się zbyt "elektroniczne"?), Biotechnologii i Bioinżynierii (z tego co wyczytałem są to bardzo wymagające kierunki, a mi brakuje wiedzy z biologii i chemii). Ewentualnie brałem pod uwagę OZE lub Energetykę ze specjalizacją "projektowanie i konstrukcja maszyn, urządzeń i instalacji".    Czy ktoś potrafiłby mi podpowiedzieć co powinienem wybrać? Może wypowiedzieć się na temat któregoś z tych kierunków, coś doradzić. Z góry wielkie dzięki
    • Nie słyszałem o czymś takim na uczelniach innych niż prywatne, które reklamują się magisterką po każdym kierunku. Jeśli jednak rzeczywiście tak jest bez żadnej dodatkowej rozmowy lub egzaminu, to współczuć licencjatom po UJ, którzy mogą odpaść w rywalizacji z ludźmi po różnych szkółkach. 
    • Cześć. Jestem studentką Technologii Żywności. Potrzebuję odpowiedzi w ankiecie dotyczącej innowacyjnego produktu spożywczego jakim jest ciasto marchewkowe na bazie stewii i siemienia lnianego. Jedzenie, czyli temat łatwy, przyjemny i prosty Ankieta jest anonimowa. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.   https://drive.google.com/open?id=1VCzQuZT9PrXtawJl0KfB6DHqYPCb833oZpW3AzS840w  
    • Cześć,  Jak myślicie z czego najlepiej uczyć się do egzaminu? Z notatek z wykładów, z ćwiczeń, czy z książek?
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.