Skocz do zawartości
Sebastian Szczęsny

Osiem tysięcy złotych dla młodych zdolnych :)

Rekomendowane odpowiedzi

Samorząd Studencki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika szuka Królów TSKS. Pula nagród dla uczestników Toruńskich Spotkań Kultury Studenckiej to w sumie 8000 PLN. Można się zgłaszać w pięciu kategoriach. W programie Przegląd Amatorskich Kabaretów Studenckich „KOPYTKO”, Konkurs Talentów Studenckich „STUDENT TALENT SHOW”, Przegląd Amatorskich Teatrów Studenckich, Przegląd Studenckich Zespołów Muzycznych, Przegląd Studenckich Filmów Krótkometrażowych i Animacji

Festiwal potrwa od 25 do 28 marca r. w legendarnym Studenckim Klubie Pracy Twórczej Od Nowa w Toruniu (to tam np. zaczynał grać zespół Republika). Zgłoszenia do 7 marca 2014 ., szczegóły: http://www.tsks.umk.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez IgaWoz
      Witam, stoję przed ciężkim wyborem. Dostałam się na studia na dwie uczelnie, na UMK i na UG. Na UMK dostałam się na chemię, natomiast w kolejnych listach możliwe, że mam szansę dostać się na analitykę medyczną, bądź farmację (Wydział Farmaceutyczny w Bydgoszczy, CM UMK), natomiast na UG dostałam się na zwykłą chemię. Może trochę pesymistyczne myślenie, ale zakładając, że nie uda mi się dostać na analitykę bądź farmację, to stanę przed wyborem miasta na studiowanie chemii. Wiem, że zarówno UMK, jak i UG stoją w rankingach podobnie, ale chciałabym poznać opinię osób 'z zewnątrz', które są lub były na chemii w Toruniu, bądź Gdańsku: gdzie lepiej jest studiować na tym kierunku? Proszę o opinie, jakieś podpowiedzi, będę wdzięczna Pozdrawiam.
    • Przez karolina796
      Hej, potrzebuję pomocy z wyborem szkoły wyższej  Jak uważacie lepiej iść na administrację na Politechnike Warszawską, czy prawo na UMCS lub UMK. Po którym kierunku i szkole mam największe szanse zdobyć dobrą pracę? Czy ktoś z Was studiował na tych uczelniach i mógłby podzielić się opinią? 
      Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. 
      Pozdrawiam 
    • Przez deeudi
      Co do uczelni to tak:
      Zarządzanie - UMK w Toruniu
      Zarządzanie i inżynieria produkcji - UE Poznań
      Lingwistyka - UKW Bydgoszcz
      Są to trzy kierunki, które w jakiś sposób mnie interesują. Który wybrać, a który na pewno odrzucić? Jeśli chodzi o odpowiedzi w stylu 'zależy co Cię bardziej interesuje' to podziękuję, bo tak jak wyżej - w każdym znajdę tyle samo argumentów za i przeciw ze względu na zainteresowanie. W lingwistyce największym minusem jest to, że bardzo chciałam uniknąć studiowania w Bydgoszczy. Jakieś opinie, a może sugestie, żeby zastanowić się nad innym kierunkiem (jakim?)?
    • Przez Krzysztof Ronowicz
      Witam. Na wstępie napiszę że ukończyłem technikum informatyczne. Mam wiedzę z zakresu kwalifikacji : E12, E13, E14. Mam pytanie do osoby która studiowała informatykę inżynierską (najlepiej UMK, gdyż tam zostałem przyjęty). 
      Co warto sobie przypomnieć? Tak, tak, obszerny materiał, zobacz sobie plan zajęć, będziesz wiedział. Sęk w tym że niewiele rozumiem pod pojęciem "matematyka dyskretna etc.". Inaczej, co jestem w stanie,co zdążę sobie powtórzyć by dobrze wejść w ten kierunek studiów? Języki programowania, coś w ten deseń??
      Dziękuję z góry za konkretne odpowiedzi :), pozdrawiam. 
    • Przez kerber441
      Witam, dostałem się na Ekonomię na Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu na studia stacjonarne. Z tego co czytam na stronie umk to studia stacjonarne są płatne?  Tutaj link:
      https://serwisy.umk.pl/dzorgan/z/umHvAE/84_w_spr_wys_oplat_za_studia_stacjonarne_i_niestacjonarne.pdf
      Czy to w ogóle jest możliwe? UMK to publiczna uczelnia i myślałem, że studia stacjonarne są darmowe jak na wszystkich publicznych uczelniach. Proszę o pomoc bo już mam mętlik w głowie. Może ktoś jest na studiach stacjonarnych na UMK i mi powie jak to jest?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.