Skocz do zawartości
Ania Pękała

Kto chętny na majówkę?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcecie tanio spędzić majówkę to sprawdźcie oferty na:
Żadne polskie biuro podróży nie ma tak atrakcyjnych ofert z wyżywieniem, przejazdem, noclegami, imprezami itd.

Dodatkowo wpisując kod GZ-APEK macie 60zł zniżki na wyjazd :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do majówki jeszcze 5 miesiecy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po drodze jeszcze mamy trochę innego wolnego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko święta wielkanocne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak to? przecież zaraz mamy sylwester i nowy rok, potem trzech króli i dopiero święta wielkanocne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aaaaa o tych już nie myśle ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Geratius
      Imprezy, spotkania na mieście, wyjazdy, wycieczki, długie weekendy, czy nawet wspólne mieszkanie. Co łączy te wszystkie wydarzenia? Wspólne wydatki i problem, jak tu policzyć te wszystkie długi. Boli głowa od natłoku paragonów? Już nie!

Chcieliśmy Wam przedstawić naszą całkowicie darmową i pozbawioną reklam aplikację na Androida, dzięki której w łatwy sposób rozwiążecie powyższe problemy.

Działanie aplikacji jest bardzo proste. Najpierw tworzymy profile osób, z którymi będziemy imprezować (tworzymy je, aby nie wpisywać ich za każdym razem). Następnie dodajemy nową imprezę i przypisujemy do niej odpowiednie osoby. Teraz możemy już zacząć dodawać wydatki. Każdy z wydatków ma przypisanego płacącego oraz osoby, których ten wydatek dotyczy. Dzielimy wpisaną przez siebie kwotę pomiędzy te osoby, zapisujemy wydatek i już możemy śledzić wobec kogo mamy długi. Aplikacja optymalizuje długi w taki sposób, żeby oddać je sobie bez zbędnego manewrowania gotówką. Wszystko zostało ładnie opisane na screenach w Sklepie Google Play.   Postanowiliśmy, że pokażemy Wam naszą aplikację, ponieważ sami mieliśmy podobne problemy i wpadliśmy na pomysł, by stworzyć takie narzędzie na smartfona. Sami również z niej korzystamy i cały czas wydajemy aktualizacje. W przygotowaniu jest wersja na iOSa.   Link do Sklepu Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.kremblewski.partycalc Link do fanpage'a na Facebooku: https://www.facebook.com/partycalc
    • Przez Mistyfikator
      Znaleźlimy całkiem zacną ofertę na sylwka, zwłaszcza dla pasjonatów Bałkanów. Wyjazd organizuje łódzkie biuro "Pociąg na Bałkany": Oceńcie sami

www.facebook.com/events/868201746537685/

Budapeszt, Sarajewo, Banja Luka
      27.12.2014 - 04.01.2015

W CENIE:

IMPREZA SYLWESTROWA W LOKALU Z MUZKĄ NA ŻYWO !!!
      6 NOCLEGÓW W HOTELACH ***
      ZWIEDZANIE BUDAPESZTU, SARAJEWA, BANJA LUKI, 
      MOSTARU, POCITELJA - OPIEKA PILOTA I LOKALNYCH 
      PRZEWODNIKÓW
      UBEZPIECZENIE NNW I KLL
      OPŁATY PARKINGOWE
      PREZENT: CAŁODZIENNA WYCIECZKA DO HERCEGOWINY

OFERTA DOSTĘPNA: POCIAGNABALKANY.PL

www.facebook.com/events/868201746537685/
    • Przez Sebastian Szczęsny
      Jeśli zastanawiacie się co zrobić 24 maja - zastanówcie się nad wizytą w parku pawłowickim we Wrocławiu. Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu organizuje tam całodzienną imprezę dla młodych ciałem i duchem i dla całych rodzin. Będzie coś na ząb, coś dla ucha, mnóstwo różnych zapachów oraz możliwość spalenia kalorii podczas zajęć fitness i w tańcach przy ognisku. Będą też zabytkowe samochody, wspinanie się na wysokie drzewa i koncerty na niebanalnych instrumentach.
    • Przez martacio
      Cześć, chcę na szybko kupić prezent na mikołajki dla kumpla, który lubi imprezować. Co myślicie o takim pomyśle - http://www.takapaka.pl/Produkt/1242/bombowe_szklanki ?  
    • Przez Kukabura
      Co robicie po zajęciach na uczelni, gdy macie chwilę wolnego czasu albo weekend? W Krakowie raczej nie można narzekać na brak wyboru w tym względzie   Preferujecie zajęcia sportowe, czy raczej kulturalne rozrywki, czy może jedno i drugie? W Krakowie częste są zniżki dla studentów, np. gdy chodzi o karnety do klubów fitness, itp., oczywiście studentom należą się ulgowe bilety w teatrach, filharmonii, czy na innych koncertach (choć oczywiście nie ma reguły, ale generalnie dba się o rozwój tak licznej grupy mieszkańców Krakowa, jaką są studenci).  No i oczywiście, przechodząc w bardziej imprezowe klimaty, atrakcyjne zniżki w klubach  A Wy co najchętniej wybieracie i dlaczego? Sami szukacie zajęcia dla siebie i znajomych, czy dajecie się „prowadzić” innym w kwestii wyboru tej czy innej rozrywki? Jeśli to pierwsze, to opieracie się na czyjejś opinii, czy sami odkrywacie nowe miejsca? 

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Okej dzięki za pomoc. Ogólnie to na te drugie studia jest więcej miejsc niż osób ale kwestia zapłaty faktycznie jest dość egoistyczna ale nie wykluczam że nawet w pierwszym miesiącu rzucę obecną uczelnię po zajęciach z tego trudnego przedmiotu. Mam mniej więcej zarys tego co mnie czeka ale patrząc na zajęcia z tym wykładowcą z poprzedniego semestru to przedmiot może się okazać górą nie do przejścia już po dwóch - trzech zajęciach. Dzięki jeszcze raz
    • Nie łączy się. To dość trudne, bo nikt nie ma obowiązku dostosowywać Twojego planu.  W dodatku Twoje myślenie jest strasznie egoistyczne. Zabierasz komuś miejsce a w dodatku ktoś musi za te studia zapłacić. To idź na niestacjonarne i masz po problemie. Drugie zajęcia będą w weekendy.
    • Nie rozwiąże bo teraz skończyłem drugi semestr i zacznę trzeci - nie rezygnuję z obecnych studiów. Na trzecim i czwartym semestrze mam po jednym bardzo trudnym przedmiocie. Bardzo prawdopodobne jest to, że nie zdam ich nawet z warunkiem i dlatego chcę mieć tą drugą opcję jakbym nie zdał. Przez to jak faktycznie nie zdam to stracę tylko jeden rok a nie dwa czy trzy jeśli bym czekał na warunki Czyli byłyby takie scenariusze: 1) Zdaję 3 semestr nie zdaję 4 semestru -> rzucam obecny kierunek i jestem na 2 semestrze drugich studiów 2) Zdaję 3 i 4 semestr -> rzucam zapasowe studia i jestem dalej na obecnych 3) Nie zdaję już 3 semestru -> jestem na 1 semestrze zapasowych studiów Takie coś da mi po prostu brak oczekiwania na kolejne nabory w kolejnych latach i stracę przez to tylko jeden rok a nie dwa. Tylko właśnie nie wiem jak się łączy dwa kierunki praktycznie
    • Jakby nie rozumiem dalej. Do października Ci się kwestią rozwiąże czy zdasz czy nie.  Generalnie za drugi kierunek nie daje się ITS.   
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.