Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam na imię Angelika i od wielu już lat zajmuję się pomocą w tworzeniu prac naukowych. Oferuję wsparcie w tworzeniu zarówno prac licencjackich, magisterskich, a także wzorców rozpraw doktorskich, których mam już sporo na swoim koncie. Przez kilka ostatnich lat wspierałam w tworzeniu prac naukowych przeszło trzysta osób, dzięki czemu moja wiedza i doświadczenie pozwalają na pełen profesjonalizm i szybkie tempo pracy. Z zawodu jestem prawnikiem i to właśnie z tej dziedziny najczęściej udzielam pomocy. Zachęcam jednak do kontaktu również osoby poszukujące wsparcia także w innych dziedzinach naukowych. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu drogą mailową: a.d.poradnictwo@gmail.com

Pozdrawiam serdecznie

red. Angelika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od kilku lat zajmuję się pomaganiem studentom prawa i administracji. Przygotowuję plan, dobieram tematy i wreszcie piszę teksty. Mam kilka lat doświadczenia i wielu zadowolonych klientów za sobą. Na życzenie próbki prac. Rozsądne ceny (do negocjacji). Mam dostęp do legalisa i lexa oraz zasobów stołecznych bibliotek. Podejmuję się również pilnych zleceń! joanna.zdanowska84@interia.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam taniepisnieonline@wp.pl, mają dobre opinie, skorzystałem i jestem zadowolony, poprawki były w cenie, chociaż tylko w jednym podrozdziale coś było do małej poprawy a babeczka która pisała mi pracę napisała ją o kilka stron więcej za co nie wzięła dodatkowych pieniędzy. Polecam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej,
Też korzystałem z pomocy przy pisaniu pracy. Kontakt dostałem od znajomego, któremu  też kobieta pisała prace i wszystko było ok. Wcześniej rozglądałem się za ofertami, na necie ale wszyscy chcieli zaliczki w dużej wysokości, a wiadomo jak to jest. Wpłacisz zaliczkę i po kontakcie :)

Tak po krótce dla zainteresowanych, nie wpłacałem żadnej zaliczki, miałem możliwość wglądu w pracę przed zapłatą, praca była napisana zgodnie z wymogami formalnymi uczelni, co ważne, bo nie musiałem niczego poprawiać : przypisów bibliografii, czcionki itp. Cena też w miarę dostępna :)

Jeśli ktoś zainteresowanym, najlepiej samemu dopytać co i jak : e-pracedyplomowe@o2.pl

:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z całego serca polecam taniepisanieonline@wp,pl !!

Uratowali mi tyłek po innej firmie, terminowo i 0% plagiatu po sprawdzeniu :)))

Kontakt z Panią Adrianną jest cały czas, nie czekałam dłużej niż godzinę na odpowiedz, drobne poprawki wprowadzone tego samego dnia i fajna płatność ratami, po kazdym rozdziale wysyła screeny pracy i dopiero wpłacałam. Rewelacja !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałam też niedawno problem z moją pracą licencjacką z germanistyki. Napisałam pierwszy rozdział, ale promotor ciągle go odrzucał. Szukałam pomocy w pisaniu po niemiecku i mogę Wam polecić http://pisanieponiemiecku.pl/ Wszystko poszło mega profesjonalnie i praca została bez problemu obroniona. Dostałam nawet opracowane pytania do obrony oraz wykorzystane materiały, więc naprawdę o nic nie musiałam się martwić :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli nie masz czasu zając się napisaniem pracy polecam Ci moje usługi pisanie-edu@tutanota.com

Atrakcyjne warunki współpracy, pełen profesjonalizm, dogodne terminy.

Podejmę się także poprawy plagiatu, przeredagowania pracy, sprawdzenia błędów stylistycznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie prace zaliczeniowe kilka razy były pisane przez jedną z osób pracujących dla redaktor online . Byłem ogólnie zadowolony z treści, zaliczenie było bez problemu. Nie wiem jak inne osoby tam piszące, ale redaktor, który robił pracę dla mnie rzeczywiście robił to na dobrym poziomie. Serwis bardzo przyjemny w obsłudze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam fajne polecenie - Pani Ada, -  taniepisanieonline@wp.pl

Wysłałem kilka zapytań o pracę do różnych firm, z tą Panią lepiej się pisało (bardziej rzeczowo ) ale wybrałem oczywiście najtańszą, wysłali mi kawałek plagiatu, po wpłacie już kontaktu nie było. Zgłosiłem się ponownie do Pani Ady z terminem 2 tygodniowym-60 str praca i dali radę, napisali  to i  w dodatku super, bez plagiatu i w 2 tyg ! 

Łącznie zapłaciłem jak za zboże ale się obroniłem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez tasteoftruth
      Hej! Jestem obecnie po trzecim roku na studiach z grafiki komputerowej. W tym roku powinnam pisać pracę dyplomową i ją zaraz bronić. Niestety, w ciągu roku nie zaliczyłam dwóch przedmiotów. Z różnych przyczyn. Strasznie mi z tego powodu głupio i przykro. Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć jak wygląda przedłużenie terminu oddania pracy i czy bez niej mogę iść na studia magisterskie? Nie jestem w stanie się obronić bez tych dwóch przedmiotów. Nie wiem co robić i jestem w kompletnej rozsypce. Pomocy. Moja praca jest gotowa w 70% ale do 15 września nie dam rady. 
    • Przez redakcja@dyplomna5.pl
      Szanowni Państwo,
      Pomagamy studentom dyplomantom rozwiązywać problemy w edycji, redagowaniu, prac dyplomowych licencjackich, magisterskich oraz inżynierskich. I nie tylko! Jako jedyni dajemy gwarancję na wykonaną pracę, aż do momentu akceptacji przez Twojego promotora.
      Oferuję przejrzyste zasady współpracy oparte na podpisanej umowie.

Udzielamy 100% gwarancji na Twoją pracę! Nie daj się nabrać na tanie oferty! Takie nie istnieją! Oszczędź sobie stresu i kłopotów w raporcie antyplagiatowym.

Dzięki profesjonalnemu podejściu oraz szerokiej wiedzy i okazywaniu szacunku wszystkim Klientom współpraca z nami przynosi pełną satysfakcję i 100% zadowolenie. Nasze grono tworzą odpowiednio dobrane osoby z doświadczeniem w pracach naukowych. Zatrudniamy 10 specjalistów ze wszystkich dziedzin nauki, z czego aż sześciu ma tytuł naukowy doktora.  Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalną pomoc każdemu potrzebującemu studentowi ze 100% gwarancją satysfakcji. Pomagamy w pracach stylistycznych, korektach, przypisach, antyplagiacie w pracach licencjackich, inżynierskich, magisterskich i doktorskich. Podczas trwania umowy zapewniamy bezpłatne konsultacje z przydzielonym przez nas specjalistą w danej dziedzinie.  Umożliwiamy pisanie oraz redakcje stron w języku angielskim i niemieckim.

Wykonujemy również zlecenia specjalne na życzenie.

Opracowujemy zagadnienia na egzamin w oparciu o literaturę. Przygotowujemy prezentację multimedialne.

Zapraszam do kontaktu.
      Dyplomna5.pl
    • Przez Anonimowa
      Po przeprowadzeniu ankiety i wpisaniu odpowiedzi do bazy danych w excelu, dotarłam do etapu, w którym muszę zrobić analizę statystyczną. Wszystkim odpowiedziom nadałam etykiety numerowe i w taki sposób wpisywałam je do bazy (1-5). Pytania o grupę wieku, wykształcenie, miejsce zamieszkania oraz sytuację zawodową, chciałabym skorelować z resztą pytań w mojej ankiecie. Nie wiem jakiego testu statystycznego użyć (Spearman, Pearson czy inny), oraz jakie inne sposoby analizy statystycznej należałoby użyć do mojego typu ankiety.
      Poniżej wstawiam przykładowe pytanie z mojej ankiety oraz sposób oznaczenia w bazie:
      Które badanie wybrałaby Pani, aby zdiagnozować osteoporozę?
              ultrasonografia (USG)    -1
              rentgen (RTG)                -2
              densytometria               -3
                nie wiem                       -4
      Ponadto pytania o wiek, sytuację zawodową, wykształcenie i miejsce zamieszkania również oznaczałam w sposób symboliczny to znaczy np. małe miasto 1, wieś 2, łódź 3.
    • Przez Sowa Dyplomowa
      Witam, to Sowa, Sowa Dyplomowa. Jestem mądra, inteligentna oraz poważna osoba. Rzadko się uśmiecham, bo cały czas myślę i jestem w stanie tworzenia nowych naukowych osiągnięć. Ja oraz mój zespół, przez lata zajmuje się pisaniem różnego rodzaju prac naukowych, dzięki czemu zdobyliśmy dużo doświadczenia w tym temacie. Współpracujemy z dużą ilością profesorów, doktorów oraz innych nauczycieli nie tylko w Polce, a też z całego świata, dzięki czemu, szybko możemy zareagować i przygotować najlepszą ofertę dla Ciebie. Pomoc w pisaniu prac dyplomowych – coś, czego nikt nie potrafi lepiej od nas!
      Pisanie Referatów Pisanie Prac seminaryjnych (zaliczeniowych, semestralnych) Pisanie Prac licencjackich / absolwenckich Pisanie Prac magisterskich / inżynierskichPisanie Prac doktorskich / dysertacyjnychPisanie Prac MBA Pisanie RecenjiP isanie Praca semestralnych Pisanie Artykułów naukowych

http://www.sowadyplomowa.pl

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.