Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Polecam się przy pisaniu prac dyplomowych zarówno licencjackich, jak również magisterskich z zakresu ekonomii, bankowości i finansów, administracji oraz logistyki i transportu. Nie pobieram zaliczek. Jestem osobą rzetelną. Zainteresowaną osobę zapraszam do kontaktu poprzez e-mail: krzycho1127@wp.pl

Pozdrawiam serdecznie,

Krzysztof.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam na imię Angelika i od wielu już lat zajmuję się pomocą w tworzeniu prac naukowych. Oferuję wsparcie w tworzeniu zarówno prac licencjackich, magisterskich, a także wzorców rozpraw doktorskich, których mam już sporo na swoim koncie. Przez kilka ostatnich lat wspierałam w tworzeniu prac naukowych przeszło trzysta osób, dzięki czemu moja wiedza i doświadczenie pozwalają na pełen profesjonalizm i szybkie tempo pracy. Z zawodu jestem prawnikiem i to właśnie z tej dziedziny najczęściej udzielam pomocy. Zachęcam jednak do kontaktu również osoby poszukujące wsparcia także w innych dziedzinach naukowych. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu drogą mailową: a.d.poradnictwo@gmail.com

Pozdrawiam serdecznie

red. Angelika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie koleżanka poleciła Panią Anetę, pisała jej prace i wszystko było ok. Jak ktoś pracuje sześć dni w tygodniu to niemożliwością jest pisanie pracy samemu, dlatego też szukałam kogoś kto pomorze i kto już komuś pisał prace i było ok.

Praca napisana na czas, bez plagiatu i stresu :) . Także jeśli ktoś jest w przysłowiowej kropce i potrzebuje pomocy polecam Panią Anetę.

dobre.e-prace@o2.pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam darmowe konsultacje przy pisaniu prac z prawa w serwisie - pisanie.eu - pisanie prac z prawa - warto na przykład zasięgnąć bezstronnej opinii o swojej pracy przed pokazaniem jej promotorowi. Wiele lat doświadczenia w pisaniu prac z zakresu prawa cywilnego, karnego, z zakresu administracji. Solidnie i zawsze w terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prace-studenckie.pl - wysyłają prace nie na temat. Zrozumiałabym plagiat, który trzeba poprawić, ale wysyłanie pracy kilkadziesiąt stron i kilka źródeł a wszystko to strony internetowe? Żart jakiś. Jeszcze jakby było na temat, ale nie.. Piszę żeby nikt więcej się nie nabrał. To OSZUŚCI. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2014 o 09:58, Maciek napisał:

Nie korzystajcie z pomocy PisaniePrac.pl.  Przepisują żywcem książki i to z opóźnieniem. Powołują się na raport z antyplagiatu, który nie weryfikuje kopiowania książek.

Jeśli nie chcecie stracić czasu, nerw i pieniędzy - nie korzystajcie !!!!!

Również potwierdzam nie korzystajcie z gościa serwisu dla mnie nie skończyła zamówienia a praca jest zle napisana, jest pieprzonym pośrednikiem, żeruje na ludziach. Podszywa sie przynajmniej pod dwoma numerami i na pewno conajmniej ma 2 storny !! Kombinator słychać to przez słuchawke !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*****Również potwierdzam nie korzystajcie z gościa serwisu PisaniePrac.pl. ( MAGISTERKA.EDU.PL to to samo ), dla mnie nie skończył zamówienia a praca jest zle napisana, jest pieprzonym pośrednikiem, żeruje na ludziach. Podszywa sie przynajmniej pod dwoma numerami i na pewno ma conajmniej 2 storny !! Kombinator słychać to przez słuchawke !

Uważajcie na siebie jest dużo oszustów widać to na forach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największymi oszustami jesteście wy, zlecając komuś innemu pisanie swojej pracy i dostając dyplom za nie swoje osiągnięcia. Wolałabym mieć wykształcenie podstawowe niż być oszustką z wykształceniem wyższym i być jak  większość analfabetów-magistrów, którzy mają problem z napisaniem pracy i nie znają się nawet na swojej dziedzinie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy szybcy, rzetelni, uczciwi i terminowi. 

 

Kompleksowa i specjalistyczna pomoc edukacyjna oparta na wieloletnim doświadczeniu. Oferujemy:
- pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych
- pomoc w pisaniu prac semestralnych
- pomoc w pisaniu prac licencjackich
- pomoc w pisaniu prac magisterskich
- pomoc w pisaniu prac inżynierskich
- pomoc w tworzeniu projektów, sondaży, wykresów, tabel, prezentacji multimedialnych, rysunków parametrycznych i graficznych
- pomoc edytorska
- redakcja notatek
- przepisywanie tekstu
- opracowywanie zagadnień egzaminacyjnych.
www.edupomoc.pl

Kontakt:

Tel. 52 526 74 41

Email:

edupomocpl@gmail.com

Strona www:

www.edupomoc.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem doktorantką nauk humanistycznych i od blisko 10 lat pomagam w pisaniu prac licencjackich, magisterskich oraz doktorskich. Napisałam już ponad 800 prac humanistycznych z dziedzin jak: pedagogika, prawo, administracja, psychologia, Kierunek ekonomia oraz również z tematów dotyczących logistyki, transportu, budownictwa, budowy maszyn oraz innych.

Posiadam również bogate doświadczenie w różnego rodzaju korektach prac jak i zarówno pisaniu krótszych esejów dla maturzystów. Pomagam w stworzeniu wzoru pracy od A do Z. Wszelkiego rodzaju poprawki są oczywiście wliczone w cenę.

Do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie i chcę aby każdy Klient był zadowolony dlatego też można rozliczać się ze mną ratalnie :)

13.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkie osoby poszukujące skutecznej pomocy w napisaniu pracy: 

 

- magisterskiej, 
- licencjackiej, 
- zaliczeniowej,
- i innych.

 

Wszystkie osoby, którym pomogłem, obroniły się na ocenę 5. 

 

Oferuję krótkie terminy oraz wysoką jakość. 

 

Zapraszam do kontaktu na adres: 

 

zbyszek2032@gmail.com 

 

Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Oferuję pomoc w pisaniu wszelkiego rodzaju prac, przede wszystkim prace licencjackie i magisterskie. Podejmuję się również pomocy w pisaniu prac zaliczeniowych, esejów, reportaży oraz tekstów reklamowych. Pracę piszę na podstawie materiałów przesłanych przez klienta, lub mogę skompletować je sam. Postępy w pracy konsultuję na bieżąco z klientem. Gwarantuje niskie ceny oraz krótki czas oczekiwania na pracę. Jestem absolwentem dziennikarstwa i nie mam problemów z pisaniem na różne tematy, nie ograniczam się do jednej dziedziny, czy kierunku studiów.

Zapraszam do kontaktu na adres: jacek_praca@wp.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe polecam pisanieprac.pl. albo pisanieprac.club, to jedna i ta sama firma. Niedotrzymywanie terminów, pierwsza część pracy jaką dostałem była nie tylko nie na temat co w 68% plagiatem. Poprawka pierwszej czesci zajęła im prawie 2 miesiace. Do tej pory nie dostałem całości a pisza od końca września. NIE POLECAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Oferuję współpracę związaną z pisaniem. Moja oferta obejmuje pomoc w pisaniu prac: licencjackich, maturalnych, zaliczeniowych, referatów, prezentacji multimedialnych, itp.. Zakres tematyczny jest bardzo szeroki, że względu na dużą ilość Redaktorów w naszej firmie. Prace piszemy w sposób profesjonalny, w oparciu o wiedzę, doświadczenie, literaturę oraz Twoje wskazówki i sugestie. Ponieważ oferuję pomoc w pisaniu - przez cały czas tworzenia pracy, posiadasz możliwość wglądu w nią oraz nanoszenia poprawek, tak aby spełniała ona Twoje wymagania. Jesli będą potrzebne poprawki po otrzymaniu pracy - również je zrobimy! Prace przechodzą przez system antyplagiatowy a Ty dostajesz raport. U nas plagiaty nie przechodzą, a Deadline to rzecz święta. Dodatkowo przygotowujemy odpowiednią bibliografię, wszelkie potrzebne wykresy, czy tabele do danej pracy oraz w treści zawieram odpowiednie cytaty. 
Teksty piszę za niewygórowane ceny, na wysokim poziomie i zawsze terminowo!!!
Ponadto oferuję również pisanie różnego rodzaju artykułów, tekstów promocyjnych, komentarzy, postów, wpisów (np. na blogi, fb) itp. 
Zapraszam serdecznie do współpracy!

taniepisanieonline@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisanie dobrej pracy licencjackiej lub magisterskiej jest procesem żmudnym, nierzadko wymagającym poświęcenia sporej ilości czasu, którego w dzisiejszych czasach niestety jest coraz mniej. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom wielu studentów oferuję pomoc w tworzeniu od podstaw prac licencjackich, magisterskich, zaliczeniowych i innych. Nie wiesz jak zabrać się za pisanie? Zapraszam do kontaktu.

·         Możliwość otrzymania raportu antyplagiatowego – masz gwarancję, że nie dostaniesz tekstu skopiowanego z Internetu;

·         Moim atutem jest doświadczenie, ponieważ działam na rynku już od dziesięciu lat, w trakcie których nawiązałem współpracę z dużą liczbą zadowolonych klientów;

·         Atrakcyjne i wygodne warunki współpracy – stały kontakt z klientem, żadnych zaliczek, rozliczasz się wyłącznie za fragmenty tekstów, które będziesz otrzymywać na bieżąco. Dzięki temu jesteś w stanie na bieżąco śledzić postępy w pracy.

·         Płatność tylko za strony tekstu – strona tytułowa, spis treści, bibliografia, spisy rysunków i tabel – gratis.

·         Możliwość podjęcia się tematów z niemal wszystkich dziedzin, głównie takich jak filozofia, socjologia, politologia, pedagogika, dziennikarstwo, kulturoznawstwo, Kierunek ekonomia, kierunek logistyka, pielęgniarstwo, fizjoterapia, bezpieczeństwo narodowe, psychologia i wiele innych.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU!

Tel.: 665 754 309

skribado.copywriting@gmail.com

https://www.skribado.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bezpłatny plan pracy na początek, wycena w 30 minut, darmowy raport Plagiat.pl !

 

Firma z 10-letnim doświadczeniem napisze to, czego akurat potrzebujesz! Piszemy prace licencjackie, magisterskie, realizujemy prace zaliczeniowe w każdym temacie. Klarowna umowa, szybkie konsultacje w każdej chwili. Niezobowiązującą wycenę otrzymasz do 30 minut od złożenia zapytania!

 

Wejdź na https://napisze.eu i zamów bezpłatny plan pracy lub wycenę lub napisz: info@napisze-to.com

banner5.thumb.jpg.3fd52fe27e5f95aedfd7aedd4619384e.jpg

Wejdź na https://napisze.eu i zamów bezpłatny plan pracy lub wycenę lub napisz: info@napisze-to.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam na imię Angelika i od wielu już lat zajmuję się pomocą w tworzeniu prac naukowych. Oferuję wsparcie w tworzeniu zarówno prac licencjackich, magisterskich, a także wzorców rozpraw doktorskich, których mam już sporo na swoim koncie. Przez kilka ostatnich lat wspierałam w tworzeniu prac naukowych przeszło trzysta osób, dzięki czemu moja wiedza i doświadczenie pozwalają na pełen profesjonalizm i szybkie tempo pracy. Z zawodu jestem prawnikiem i to właśnie z tej dziedziny najczęściej udzielam pomocy. Zachęcam jednak do kontaktu również osoby poszukujące wsparcia także w innych dziedzinach naukowych. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu drogą mailową: a.d.poradnictwo@gmail.com

Pozdrawiam serdecznie

red. Angelika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko ściema... Sam napisałem kilkadziesiąt prac dyplomowych i wiem ile wkładu pracy to kosztuje(wiele godzin spędzonych bibliotekach, przed komputerem). Wątpię że ktoś zrobi to solidnie za 10-12 zł od strony nawet jeżeli ma już przed sobą napisaną prace to i przy parafrazowaniu zdań spędzi sporo czasu. Większość ludzi podających tu swoje domniemane referencje to zwykle oszusci, sublimuję że prace rzekomo przez nich napisane to nic innego jak plagiaty innych prac. Nikt nie zrobi tego za darmo... Taka praca kosztuje, ciężko jest napisać dobrą pracę w 2 tygodnie, a co dopiero gdy reklamująca się osoba pracuje na etacie! Zanim kogoś wybierzecie pomyślcie czy sami zgodzilibyście się napisać takową prace za takie pieniądze, a co dopiero osoby z 2 fakultetami, doktorzy itp. Ludzie zastanówcie się do kogo piszecie odnośnie pracy. Ja również zajmuję się pisaniem prac... Jeżeli jesteś zainteresowany udzielę więcej informacji prywatnie. grzegorz.nosiadek@gmail.com bądź pod telefonem 509 215 901

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.






×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.