Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przed napisaniem pracy szukalam wielu opinii o tego typu serwisach.

Opinie sa rozne ale  w ostateczności  skorzystalam z pomocy serwisu pisanieprac.pl 

Szczerze polecam bo ma się cały czas kontakt z osobą która prace pisze. Wszystko zrobione według ustaleń . Praca w koncowym efekcie bardzo mi się podobała ,  uwzglednili moje poprawki.

Finansowo też jestem zadowolona.

Może moja opinia o pisanieprac.pl komuś się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca dyplomowa nie ma wpływu na posiadane kompetencje. To tylko niezbędny warunek ukończenia studiów. Tak więc zamiast marnować czas na szukanie materiałów i dobór stosownej literatury zleć tę pracę profesjonalistce. Robiąc to oszczędzasz mnóstwo czasu który możesz poświęcić na ważniejsze rzeczy. Szybko, profesjonalnie i po konkurencyjnej cenie napiszę twoją pracę maturalną, zaliczeniową , dyplomową, doktorat z każdej dziedziny, na każdy temat. Opracuję także pracę badawczą lub teoretyczno-badawczą. Zapytaj o temat a ja go dla Ciebie napiszę w szybkim czasie. email: rzetelnedoktoraty2016@gmail.com tel  694769164

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia mogę polecić tą firmę http://www.pisanie-prac.org.pl  Bardzo mi pomogli przy magisterce, którą początkowo miałam pisać sama, jednak przez pewne zdarzenia nie dałam rady a bardzo zależało mi na obronie w ustalonym terminie. Praca napisana rzetelnie, stały kontakt z osobą piszącą, naprawdę nie ma się do czego przyczepić :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zlecilam temat z ekonomii Panu Krzyskowi. (krzycho1127@wp.pl) Napisal mi na czasie i ja mialam 6,1% plagiatu w systemie. Prace obronilam wreszcie.

Obiecalam sobie, ze jesli mi pomoze to mu dam POZYTYWA bo zasluzyl. Naprawde w porzadku chlopak wiec ja osobiscie Go polecam!

 

Powodzenia wszystkim,

Gosia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, jak tak przejrzałam ten wątek, to doszłam do wniosku, że tu nie ma żadnego oszukującego studenta, bo te wszystkie wypowiedzi wyglądają jak spam samych firm piszących te prace. Czyli spam spamem, ale ze studentami nie jest jeszcze tak źle, rzadko reklamują swoje oszustwa :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!!! OSZUST!!! Strzeżcie się adresu wirualnauczelnia@wp.pl. Nie wysyła pracy po pobraniu zaliczki znajdując różne tego powody m.in. usprawiedliwiając się niekompetencją swoich współpracowników lub tym, że nie może wysłać pracy, ponieważ rzekomo „nie ma dostępu do Internetu”. Od 4 miesięcy nie doczekałam się na jeden podrozdział ani na zwrot zapłaconej kwoty. Po tym jak oznajmiłam, że zamieszczę negatywną opinię na forum internetowym przepadło ogłoszenie z portalu bialystokonline.pl, jednak myślę, że po jakimś czasie może znowu kogoś nabrać prawdopodobnie pod innym adresem email. Podaję numer, pod którym pracował wcześniej 797235406. Dla osób, które zamierzają podjąć współpracę stanowczo odradzam. Dla potwierdzenia tożsamości tego naciągacza podam również imię i nazwisko, nawet numer konta aby więcej nikogo nie oszukał.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

oferuję swoją pomoc na każdym etapie pisania pracy licencjackiej, magisterskiej, zaliczeniowej, semestralnej. Specjalizuję się głównie w pisaniu całych prac, ale pomogę także wtedy, gdy masz problem tylko z fragmentem pracy, np. metodologią badań, czy analizą wyników badań. Pomogę napisać plan pracy i wyszukać wstępna bibliografię. NIE POBIERAM ZALICZEK, rozliczam się na etapami za poszczególne elementy pracy (rozdział lub podrozdział).

Zainteresowanych proszę o kontakt: polonistka555@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o moje doświadczenie to mogę polecić wszystkim studentom https://pisanie-na-zlecenie.com.pl/ W ofercie znajdziemy pisanie prac licencjackich, magisterskich i innych. Wszyscy powinni znaleźć coś zgodnego ze swoimi potrzebami. Gdyby interesowały Was również ceny to z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że absolutnie nie ma na co narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Polecam Panią Anetę z : dobre.e-prace@o2.pl. 

Długo szukałem kogoś do pomocy, bo nie chciałem się naciąć. Adres dostałem od kolegi z uczelni, który już korzystał z pomocy Pani Anety i był zadowolony. Skorzystałem i nie żałuję. 

Także jeśli ktoś ma wątpliwości polecam. Byłem mile zaskoczony, że nie muszę wpłacać zaliczki i mogę przed zapłatą zapoznać się z tekstem. To mnie przekonało w 100%. 

Wszędzie indziej jak pytałem, to chcieli zaliczkę albo wcześniejszą wpłatę za pracę której jeszcze nie otrzymałem..... 

Jeśli komuś pomogłem w ten sposób to super :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponujemy napisanie pracy licencjackiej, magisterskiej, rozprawy doktorskiej i habilitacyjnej z takich kierunków jak:

pedagogika;

psychologia;

socjologia;

historia;

polonistyka;

filozofia;

teologia;

etyka;

administracja;

stosunki międzynarodowe;

Podyplomówki z marketingu i Podyplomówki z zarządzania

pielęgniarstwo i położnictwo;

inne

 

Proponujemy bardzo dobrą usługę po satysfakcjonującej cenie oraz w terminie. Poprawki merytoryczne są gratis. Tak więc prosimy o kontakt pod numerem telefonu 534330722 lub maila: jacekrobak77@o2.pl

 

Pozdrawiam. J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem doktorantką psychologii i oferuję napisanie pracy magisterskiej /licencjackiej z psychologii, pedagogiki, socjologii, studia z zarządzania i innych kierunków. Posiadam rozległą wiedzę naukową, dzięki czemu zlecający otrzymuje pewność że, powierza opracowanie tematu znawcy merytoryki, sprawnie poruszającemu się w niuansach poszczególnych koncepcji. Znam status metodologiczny poszczególnych teorii, dzięki temu zapewniam wiarygodność i najwyższą jakość przygotowywanych prac. Korzystam z książek naukowych i tworzę prace niepowtarzalne (brak plagiatu). Oferuję możliwość wyboru poziomu zaawansowania prac: od niskiego, przez przeciętny do wysokozaawansowanego. Zapraszam do kontaktu przez maila podanego w aplikacji. Można się kontaktować pod adresem: tworzymystronepsychologiczna@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam zobaczyć ofertę ze strony http://twojredaktor.pl Piszą oni zarówno prace licencjackie jak i magisterskie. Piszą oni prace z zakresu administracji, finansów, marketingu, prawa i studia z zarządzania. Ponadto posiadają już ponad 12 letnie doświadczenie w realizacji opracowań naukowych :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- poprawiam plagiaty

- poprawiam słabe lub źle napisane prace

- poprawiam prace odrzucone przez Promotorów

- podejmuję się pisania prac "najcięższych" tematycznie

Mam dostęp do nieograniczonego zasobu bibliograficznego

Sprawdź jak najwięcej ofert, porównaj i podejmij decyzję

Dr Zofia Lakowczyk

dr_zofia.lakowczyk@gazeta.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić zaufanego człowieka - pana Rafała, który zajmuje się pomocą przy pisaniu prac. Wiem, że nie zawsze ma czas, ale warto umówić się wcześniej i skorzystać z jego usług, bo ma naprawdę fachową wiedzę i co więcej, chętnie wszystko tłumaczy :) Jego mail to rpisz@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Piotr.

Od 4 lat pomagam w opracowaniu prac magisterskich i licencjackich. Jestem osobą rzetelną i zawsze staram się kompletnie opracować daną tematykę na czas.

Zakres pisania prac z mojej strony obejmuję tematykę:

- ekonomii

- bankowości

- handel zagraniczny

- Podyplomówki z zarządzania zasobami ludzkimi

- transport i kierunek logistyka

- administracja

NIE pobieram zaliczek. Osobę zainteresowaną zapraszam

do kontaktu e-mail: petrus.blazinski@wp.pl

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Serwis Prace na pięć oferuje pomoc wszystkim studentom, którzy mają problem z przygotowaniem pracy. Materiały opracowywane przez Prace na pięć charakteryzują się wysokim poziomem merytorycznym i unikalnością, bowiem każdy przypadek traktowany jest indywidualnie. Innymi słowy, nie dostajesz tego, co dostały już dziesiątki osób przed Tobą i nie musisz się martwić, czy to co otrzymałeś, nie okaże się kopią stroną z internetu. Materiały przygotowywane dla Ciebie są tylko Twoje. Z tego powodu serwis podejmuję się jedynie ograniczonej liczby współprac, a zatem, jeśli chcesz skorzystać z usług Prace na pięć i mieć pewność, że Twoja praca jest w dobrych rękach, zdecyduj się na współpracę odpowiednio wcześniej. Wszelkie warunki współpracy ustalane są indywidualnie, zatem nie bój się zajrzeć na stronę i zapytać o to, jakby to wyglądało w Twoim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz jak wielkimi krokami zbliża się sesja, a Ty masz jeszcze nie napisane prace?
Świetnie trafiłeś! 
Piszę prace z różnych zakresow tematycznych.
Podaj twoje wymagania ja je zastosuje, nie działam na zasadzie kopiuj-wklej
Ty masz mieć pracę zrozumiałą dla siebie i zdać ją na 100 % 

Praca maturalna też nie jest żadnym problemem.

Kontakt: justgreentea4me@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.






  • Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

    • Jeśli przykładasz dużą wagę do codziennej stylizacji i lubisz zawsze czuć się piękna, z pewnością wiesz, że perfumy są nieodłączonym elementem dnia. Należy dobierać je jednak do okoliczności, pH skóry, a nawet pory roku.
    • Hugo Boss Energise z pewnością można opisać jako energetyczne i pobudzające – takie jak nadchodząca pora roku. Zapach jest trwały i silny, utrzymuje się na ciele przez cały dzień, a na odzieży nawet do kilku dni. Stanowi połączenie drzewa cytrusowego, mandarynki, kardamonu i kolendry.
    • Witajcie,  ostatnio rozważam studiowanie dietetyki na mgr bo Polskie Towarzystwo Dietetyków składa ustawę o regulacji zawodu dietetyka jako medycznego więc bardzo możliwe, że w najbliższej przyszłości osoby po dietetyce otrzymają Prawo Wykonywania Zawodu więc automatycznie będą miału uregulowaną pensję i pozycję z własnym samorządem jak lekarze, pielęgniarki czy farmaceuci.  Osobiście interesuje się dietetyką i rozważam robienie studiów magisterskich niestacjonarnie, tylko mam wątpliwości, czy to ma sens skoro ciągle słyszy się, że perspektywy nie są dobre ponieważ bardzo dużo absolwentów dietetyki jest obecnych na rynku pracy przez co wysoka konkurencja jest.  Mam też opcję wyjazdu za granicę i chętnie z niej skorzystałbym tylko waham się, ponieważ nie wiem, czy całe życie chciałbym mieszkać w innym kraju i dlatego rozważam tą dietetykę jako taką alternatywę, gdy za kilka lat chciałbym wrócić i wiem, że gdy ten kierunek zostanie uregulowany to raczej już nie będzie szansy na robienie magisterski bez licencjata z tego kierunku a nawet może stać się 5-letnia.  Co o tym sądzicie, czy według Was warto inwestować kolejne 2 lata czy lepiej postawić wszystko na 1 kartę i wyjechać?  
    • Holandia, kraj tulipanów, malowniczych kanałów i rowerów, jest jednym z najbardziej fascynujących miejsc na mapie Europy. Dla wielu z nas marzenie o zwiedzeniu Amsterdamu czy urokliwych wiosek jest jak spełnienie marzeń. Jeśli również masz tę wyjątkową okazję, zastanawiasz się pewnie nad wyborem środka transportu.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.