Skocz do zawartości
sos.dyplomy

POMOGĘ W NAPISANIU PRACY DYPLOMOWEJ - UCZCIWIE I RZETELNIE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pomogę w napisaniu pracy. Służę rzetelną pomocą w pisaniu prac dyplomowych: 

*magisterskich, 
*licencjackich, 
*inżynierskich, 
*zaliczeniowych, 
*referatów, 
*projektów z różnorodnych kierunków/specjalizacji. 

Posiadam 12-letnie doświadczenie. Terminowość, oryginalność i wysoki poziom prac. Cena jest uzależniona od rodzaju, stopnia trudności i potencjalnej objętości pracy.W zakresie usług również wykonanie konspektu do pracy, dokończenie rozpoczętej pracy, poprawki, uzupełnienia. W zakresie usług również wykonanie konspektu do pracy, dokończenie rozpoczętej pracy, poprawki, uzupełnienia.

 

E-mail: sos.dyplomy@gmail.com

TEL: 516 825 062

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferuję pomoc przy napisaniu pracy dyplomowej:

- licencjackiej,

- inżynierskiej,

- magisterskiej

ze wszystkich dziedzin naukowych. Zajmuję się pomocą również dla prac wymagających zestawienia wyników w formie tabel i wykresów. Źródła literaturowe, z których korzystam to czasopisma naukowe i zwykłe, roczniki statystyczne, książki oraz publikacje naukowe z wynikami badań (również w języku angielskim i niemieckim). Termin napisania pracy to około 2-3 tygodnie w zależności od specyfikacji pracy. Gwarantuję wysoki poziom, rzetelność i przede wszystkim anonimowość! TANIO!!!

Tel: 511359845

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferuje pomoc w pisaniu licencjackich, magisterskich i zaliczeniowych.
Przy pisaniu prac korzystam z różnorodnych źródeł, tj. pozycje literackie, czasopisma, roczniki statystyczne itp.

Opieram się na źródłach powierzonych lub własnych.

Cenę oraz termin ustalam z każdym indywidualnie w zależności od złożoności tematu, długości pracy oraz czasu potrzebnego na jej napisanie.

Wszystkie prace powstają na indywidualne życzenie klienta od początku do końca.
Zapewniam wysoką jakość, rzetelność, terminowość, anonimowość.

Każda praca sprawdza jest w cenie systemem plagiatowym.
NAPISZ; pelcwiktoria@onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem kiedyś na tym forum ogłoszenia pisanie prac licencjackich. Znalazłem post polecający serwis magisterka.edu.pl oferujący pisanie prac licencjackich i magisterskich. Wpłaciłem zaliczkę na plan i 1 rozdział, po otrzymaniu w ten sposób zlecałem kolejne rozdziały i tak do końca. Promotor zażyczył sobie niewielkich poprawek. Uwzględnili je mimo że zapłaciłem już wcześniej całą kwotę. Czytałem na forach, że wiele serwisów nie wprowadza już poprawek. Praca licencjacka przeszła też pozytywnie przez program antyplagiatowy. Została oceniona na ocenę dobrą i na taki też stopień ją obroniłem. Teraz jestem na studiach uzupełniających i swoja prace magisterską też będę zlecał serwisowi magisterka.edu.pl bo mają niezłe ceny, wyszło niedrogo 25 zł za stronę - całość 1250 zł, dobry kontakt, w tym telefoniczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferuje pomoc w pisaniu licencjackich, magisterskich i zaliczeniowych.
Przy pisaniu prac korzystam z różnorodnych źródeł, tj. pozycje literackie, czasopisma, roczniki statystyczne itp.

Opieram się na źródłach powierzonych lub własnych.

Cenę oraz termin ustalam z każdym indywidualnie w zależności od złożoności tematu, długości pracy oraz czasu potrzebnego na jej napisanie.

Wszystkie prace powstają na indywidualne życzenie klienta od początku do końca.
Zapewniam wysoką jakość, rzetelność, terminowość, anonimowość.

Każda praca sprawdza jest w cenie systemem plagiatowym.
NAPISZ; pelcwiktoria@onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam skorzystać z pomocy www.redakcja-pisanie.eu ponieważ są profesjonalni oraz uczciwi. Bardzo fajnie się z nimi dogadać, a nie zawsze mamy taką możliwość. Najważniejsze, że są jeszcze porządne firmy, które potrafią pomóc przy pisaniu prac. Bez nich zdawalność nie byłaby tak duża hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.