Skocz do zawartości
tell

Jaka cukiernia w okolicy rynku?

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie polecić jakąś cukiernię w okolicach rynku w Krakowie gdzie można pójść, siąść i coś dobrego zjeść?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie to w rynku w Krakowie to wszędzie można coś zjeść. Najlepiej to kolejno korzystać z dobroci cukierni, tylko trzeba pamiętać żeby nie wszystko jednego dnia :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Sprawdzałem sylabusy i jest tam zarówno mechanika, jak i elektronika, programowanie czy nawet podstawy automatyki. Kierunek wydaje się naprawdę rozległy i teoretycznie może dawać duże możliwości, tylko pytanie jak to wygląda w rzeczywistości. I myślałem również, że jest to dobre połączenie moich zainteresowań - biologią czy chemią z nowymi technologiami, elektroniką etc.
    • Problem z nietypowymi kierunkami polega na tym, że często są zmienioną wersją jakiegoś tradycyjnego i ich program zależy np. od wydziału. Pozostaje zatem sprawdzić sylabusy i dowiedzieć się, czy IB to głównie elektronika, czy jednak mechanika ze wstawkami. W Gdańsku to pierwsza opcja w dodatku na bardzo dobrym wydziale, ale w różnych miastach może być inaczej.
    • W sumie racja. Też mnie ciekawi jak wygląda sytuacja z inżynierią biomedyczną, jest to nauka interdyscyplinarna i z tego co wiem w Polsce jest mało stanowisk stricte zajmujących się tym, i zastanawiam się na jakich stanowiskach można znaleźć zatrudnienie po takim kierunku. Jest tam przecież i elektronika, informatyka czy mechanika. Trudno znaleźć opinie ludzi, którzy są świeżo upieczonymi absolwentami, i próbują się odnaleźć na rynku w Polsce.
    • Rzecz w tym, że rynek biotechnologów i pokrewnych nie jest pusty, więc nawet w obliczu ewentualnej biotechnologicznej prosperity przyjdzie konkurować nie tylko z rówieśnikami, ale również z wcześniejszymi absolwentami, których nie brakuje. Kierunek ten prowadzą chyba wszystkie rodzaje uczelni publicznych (w samym tylko Gdańsku PG, UG i Gumed) i naprawdę jest w kim przebierać. Co do AiR, to zawsze możesz starać się o stołek konstruktora albo programisty PLC, a nawet zastępować elektryków wszędzie tam, gdzie nie wymaga się uprawnień budowlanych. UR nie jest jedyną opcją, chociaż wyjątkowo dobrze płatną na polskim rynku. 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.