Skocz do zawartości
Roder

terminy, przez ile lat można zdawać maturę?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !
      Szkołę ukończyłem w roku szkolnym 2011/2012. Maturę zdałem oczywiście za pierwszym razem i wyniki odebrałem 29 czerwca 2012.

Zdałem wtedy angielski pisemny podstawowy na dość słabym poziomie 62% i teraz chciałbym poprawić angielski pisemny podstawowy oraz napisać dodatkowo angielski rozszerzony bo wcześniej nie zdawałem, a teraz chciałbym pisać. Jest taka możliwość prawda ?

Bo jeszcze 5 lat nie minęło.

 

do kiedy najpóźniej mogę zdawać maturę ?

 

Poprawka coś kosztuje ? Pierwszy raz bym pisał, bo zdaniu matury za pierwszym razem i odebraniu wyników wyjechałem za granicę do pracy i wróciłem niedawo. Wiadomo jak to wygląda ? jak to z terminami ? Ktoś coś pomoże, Bo nie wiem czy coś się zmieniło/pozmieniało itp...


DZIĘKI Z GÓRY !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sie zglosic do swojej szkoly najpóźniej do początku ferii lub do 7 lutego zalezy co bedzie wczesniej.

Jesli nie ma juz Twojej szkoly wtedy musisz sie zglosic do OKE do konca grudnia. Czytales inne watki na forum? Znajdziesz tam odpowiedz na wszystkie swoje pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli jednak w tym roku się nie zdecyduję to w przyszłym roku jest ostateczny termin bo to 5 lat minie mi tak ? Dobrze rozumiem

 

Tzn chcę zadać takie pytanie. Jak już wspomniałem zdałem maturę za pierwszy razem w roku 2012. wszystkie ustne i podstawowe obowiazkowe też (studiuj matmę, angol, polski )  I teraz powiedzmy minie 5 lat w roku 2017 i ja nagle stwierdzę w roku 2018, że chcę wyniki poprawić, to czy będę musiał pisać maturę od nowa ? Czy po prostu bez problemu mogę pisać ?

 

Bo znalazłem takie stwierdzenie "Można poprawiać bez ograniczeń czasowych. Ograniczenie 5 lat jest jedynie dla tych którzy matury nie zdali. A jak się zdało i chce się tylko polepszyć wynik, to nie ma ograniczenia" TO PRAWDA ? Czyli jak zdałem w 2012 a mi nagle w 2018 się obudzę to mogę wtedy pisać dodatkowe przedmioty ?

 

TAKIE ZAGMATWANE ALE WIADOMO O CO KAMAN :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.






×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.