Skocz do zawartości
discover

Gdzie dobrze i tanio zjeść (dla studenta) w Krakowie?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Znacie jakieś knajpki idealne na kieszeń studentów, gdzie można sobie usiąść i coś smacznego zjeść?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Floriańskiej masz dobry wybór. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście to bardzo mało płacę za jedzenie na mieście, bo mam kartę rabatową. Jak idę na sushi to płacę za drugie danie 1 zł, podobnie z pizzeriami – druga pizza za 1zł. Takie rabaty mi gwarantuje Karta na Plus. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mekong na Wadowickiej, polecam pyszną karkóweczkę z grilla, 19zł, można się najeść taką gigantyczną porcją spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam Gospoda Koko na Gołębiej! Możesz zjeść i najeść się obiadem dwudaniowym już za 10 zł! Jest duży wybór dań, bardzo dobrych. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już od wielu lat jeśli chodzi o jedzenie na mieście to stołuję się w lokalu Orbit (www.orbit.krakow.pl). Mają bardzo smaczne zupki, a do tego świetne desery – najlepiej mi smakują ich naleśniki z jabłkami i konfiturą z dzikiej róży...już od samego opisu mi ślinka cieknie ;))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okrąglak na Kazimierzu cieszy się wciaż powodzeniem, ze względyu na smak i ceny:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tanio i dobrze można sobie pojeść w lokalu o poetyckiej nazwie Pod złotym liściem :) Jest trochę na obrzeżach, bo os Nowego Wieku, ale warto sobie podjechać. Niedawno robiłem u nich chrzciny córki, także miejsce sprawdzi się też właśnie w przypadku organizacji takich mniejszych imprez okolicznościowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

żaczki najlepsze, jak mój brat studiował w krk to kilka razy w tyg bywał

Też jestem ciekawa, bo jestem w Krakowie bardzo często i nie wiem co to Żaczki ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słyszałeś może o gastronavi.com.pl? To nowoczesna aplikacja mobilna na telefony komórkowe. Łączy w sobie cechy przewodnika z nawigacją. Wszystko można załatwić przez telefon, od znalezienia idealnej dla siebie oferty po złożenie zamówienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

city here lens pokazuje CI w czasie rzeczywistym i na ekranie podglądu gdzie są najbliżej Ciebie ciekawe miejsca i od razu daje dostęp do opini o nich i dodatkowo możesz włączyć nawigowanie piesze lub samochodowe, super aplikacja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi