Skocz do zawartości
  • Opcjonalnie możesz dodać wiadomość do zgłoszenia.

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez jarek
      Witam,
      czy znacie jakąś ciekawą literaturę o tańcu z gimnastyką korekcyjną oraz aktywnością fizyczną? Chcę zacząć pisać już pracę (temat: "Taniec jako forma gimnastyki korekcyjnej oraz aktywności fizycznej"), ale nie posiadam za wielu książek. 
      Z góry dzięki za pomoc!  

• Przez doskamika
      Witam, jestem w drugiej klasie liceum ogólnokształcącego o profilu geograficzno-ekonomicznym z rozszerzoną matematyką, geografią i angielskim. Postanowiłam, że nadszedł czas na rozeznanie co do kierunku studiów. Lecz, gdy szukam czegoś dla siebie, w mojej głowie powstaje coraz większy mętlik.

Od 10 lat śpiewam i tańczę.. I tu właśnie jest problem dlatego,że nie ma kierunku studiów który łączyłby moją pasję np. z matematyką  
      Dodam, że lubię podróżować. Zwiedziłam już wiele krajów jak na mój wiek.. :-)
      W przyszłości nie wyobrażam sobie pracy za biurkiem, gdyż jestem dosyć energiczną osobą. Dobrze dogaduję się z ludźmi, łatwo nawiązuję nowe znajomości..

Zastanawiałam się nad kilkoma kierunkami artystycznymi. Myślałam o pracy przy produkcjach filmowych albo jako animator kultury. Lecz cały czas zastanawiam się co z matematyką (królową nauk). Miałam również pomysł na studia językowe..

Czy ktoś byłby w stanie dać mi jakąś radę w moim jakże dziwnym połączeniu zainteresowań?
    • Przez eruktos
      Fanom czterech kółek, ludziom lubiącym wyzwania i tym, którzy nudzą się w wolnym czasie mogę śmiało polecić ofertę w postaci vouchera na przejazd ekskluzywnym autem po torze wyścigowym xd Ceny nie są wygórowane a niewątpliwie można sobie zafundować tym niezapomnianą przygodę : ) Sam z tego skorzystałem, wrażenia niesamowite, dużo adrenaliny, czyli wszystko to czego potrzebuje młody człowiek xd Poniżej załączam link, który pokieruje cię na stronę z której możesz zakupić taki voucher i przy okazji lepiej zapoznać się z ofertą. Zachęcam do podawania innych pomysłów rozwijających pasję, łamiących bariery strachu i wprowadzających coś nowego w życiu każdego z was. : )

www.devil-cars.pl/?idpartner=honolulu
    • Przez Kacper Zielonka
      Letnia Akademia Kultury to niezależna inicjatywa tworzona przez (dawnych i obecnych) studentów dla studentów, którym nie wystarcza wyłącznie wkuwanie. Jeśli podobnie jak my, masz ochotę prowadzić ciekawe rozmowy, wciąż dowiadywać się więcej o sobie i świecie, a przy tym świetnie się bawić nad morzem, po studencku i w bezpretensjonalnej atmosferze - ten obóz jest właśnie dla Ciebie!

Jesteśmy młodymi aktywistami i animatorami kultury o całkiem niezłym dorobku (https://www.facebook.com/fundacjafka), mamy otwarte głowy, jesteśmy wrażliwi na kwestie społeczne i sztukę. W czasie obozu zaprosimy Cię do udziału w panelach dyskusyjnych, warsztatach i kreatywnych formach spędzania wolnego czasu. Na 'Letniej Akademii Kultury' nie może zabraknąć morza, słońca, piasku i muzyki, ale tak naprawdę najważniejszą częścią obozu będziesz Ty, bo wierzymy, że każdy człowiek jest inny i niepowtarzalny, a w grupie potrafimy się doskonale uzupełniać. Wymieńmy się doświadczeniami i pomysłami ładując baterie przed nowym, nieubłaganym rokiem. Dołączysz?

------------------------

PROGRAM OBOZU SKŁADA SIĘ Z 4 BLOKÓW TEMATYCZNYCH:

------------------------

KULTURA – AKADEMIA SZTUK PRZEMYŚLANYCH

Zajęcia z tego obszaru obejmować będą:

• cykl wykładów z pogranicza kultury, zaangażowania społecznego i współpracy organizacji pozarządowych
      • spotkania z ludźmi kultury (aktorami filmowymi młodego pokolenia, twórcami teatralnymi, pisarzami i poetami)
      • pokazy kina plenerowego

------------------------

WARSZTATY

Podczas obozu przewidziane są również następujące warsztaty:

• dziennikarskie
      • public relations i social media
      • zarządzania projektem
      • pozyskiwania partnerów i funduszy
      • content marketingu
      • świadomy student - prawa studenta

------------------------

COACHING

Sesje coachingowe będą opierały się o poznanie najważniejszych dla Ciebie wartości, obszarów Twojego życia. Bez tego zadania, niemożliwym jest wyznaczenie celów w pełni z Tobą spójnych. Sesje to dalsze spoglądanie w siebie. To czas na zastanowienie się, kim jesteś w oczach swoich oraz w oczach innych. Pracować będziemy jedną z najbardziej niezwykłych metod coachingowych – Points Of You. Podsumowanie to kolejny krok, tym razem zadanie sobie pytania, kim chcesz być? Będzie to czas na dostrzeżenie zarówno braków w Twoim życiu, jak i wyłapanie Twoich silnych stron, które tworzą Cię takim, jakim jesteś. W sposób świadomy będziesz podejmować trafniejsze decyzje oraz rozwiniesz swoje dotychczasowe kompetencje.

------------------------

SPORT I REKREACJA

Nie zabraknie, także zajęć na świeżym powietrzu. Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji takich jak:

• warsztaty ruchowo- integracyjne na plaży
      • zumba
      • sztuki walki
      • wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego
      • gra terenowa
      • podchody
      • wycieczki rowerowe śladem nadmorskich szlaków

------------------------

LOKALIZACJA LETNIEJ AKADEMII KULTURY

Rowy to cicha sympatyczna miejscowość nadbałtycka położona wśród lasów, 28 km od Słupska pomiędzy Ustką a Łebą. Jednak w odróżnieniu od tych miejscowości Rowy zachowały charakter wioski rybackiej, idealny dla organizowania studenckich wyjazdów integracyjno-szkoleniowych. Tu znajduję się Słowiński Park Narodowy, który jako jedyny w Polsce został uznany za strefę biosfery UNESCO.

Nasz ośrodek położony jest na skraju lasu, w części Rowów, która posiada szeroką czystą otoczoną wydmami plaże. Dojście do niej spacerem przez las zajmuję 5 min.

Przygotowaliśmy dla Was dwuosobowe pokoje w budynku pensjonatowym oraz ośmioosobowe domki letniskowe. Na ich wyposażeniu znajduje się: telewizor, Wi-Fi, lodówka, czajnik elektryczny, mikrofala, w pełni wyposażona kuchnia. Ponadto do Waszej dyspozycji będzie palenisko oraz kociołek grillowy.

------------------------

Miejsce: Nadmorska miejscowość wypoczynkowa Rowy

Cena: 399 zł (w cenie są wszystkie opisane w programie zajęcia, dojazd do Rowów i z powrotem, noclegi, cena nie uwzględnia wyżywienia)

Zapisy potrwają do dnia: 20 sierpnia 2015 r.
      Uwaga ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń!
      Data: I turnus 30.08 -05.09 2015, II turnus 06.09-12.09 2015

Już dziś możesz się zapisać, wysyłając do nas swoje zgłoszenie na adres: zapisy@fundacja-fka.pl
      Prosimy o padnie imienia i nazwiska, numeru telefonu, miejsca zamieszkania oraz turnus, który wybierasz.

------------------------
      strona na fb
      https://www.facebook...akademiakultury

Organizator: Fundacja Kultury Akademickiej
      www.fundacja-fka.pl
    • Przez glodnestudenty
      Witam wszystkich glodnych studenów ! 
      Nie macie co jeść ? 
      Nie ma problemu nakarmimy was śmiechem na www.GlodneStudenty.pl

Na stronie znajdziecie generator memów dzięki czemu nie będziecie musieli otwierać programu graficznego i uploadowac na hosting zdjęć Generator zrobi to za was . 

Nie wymagamy rejestracji (ani do dodawania memów ani głosowania - głosowanie jest zliczane z adresów IP i ciasteczek) 

Serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy na www.GlodneStudenty.pl

Strona jest nowo otwarta

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.